Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alain

/ #2591 Re: pentru alain ... delon, alain ... prost, prost, prost rau de tot ... chiar in toate "posturi(le)

2013-04-01 17:48

#2576: Ehehe - pentru alain ... delon, alain ... prost, prost, prost rau de tot ... chiar in toate "posturi(le)"

daca iti spun ca ma plateste mamica ta, ai sa incepi sa sari ca dinamita ca nu stiu ce injurii iti aduc;

 

daca iti spun ca esti bolnav de conspiratita e posibil sa te ajut, dar mai bine te las asa, sa te perpelesti

 

poti sa crezi ce vrei tu, mergeti pe mana lui diculoiu ca am vazut ca a inceput sa va tina si discursuri - va faceti naiba de ras...

 

nu te intreb de ce el nu a participat azi la discutii la Bucuresti, ca presupun ca o sa-mi spui ca el nu a vrut sa ne "vanda", si ca a preferat sa va expuna strategia lui cu integratu'; elucubratiile lui se pare ca va hipnotizeaza, si in loc sa faceti ceva constructiv il puptati in fund....

 

@TESA : nu stiu care e desteptu' care ti-a spus tie ca fam. Cernev castiga banii aia, ce pot sa-ti spun este ca dna Cernev castiga mai putin ca la Designro unde a lucrat pana in toamna.... dar, debitati asa niste prostii....

 

bun,

SLO, care sunt planurile pe termen scurt? iesim si maine? si poimaine?