Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

ELECTROLIZA 3

/ #2486

2013-03-31 16:19

cine dracu mai are incredere in balivernele lui diculoiu cu integratu? am ramas cu un gust amar cind am vazut vineri ca il mai aplauda colegi mei pe aceasta creatura cu chip de om (DICULOIU).
Bai fratilor pe ce lume traiti?? cind conducea ROIBU oltchimu de ce nu da in judecata LIDERUL societatea ca erau luni de zile ne platite!!!!!
voi nu vedeti ce interese meschine are raposatu si cine da ordine?
Doresc cu tot dinadinsu FALIMENTU societati sa li se stearga urmele jafului economic care toti in echipa l-au facut.
Voi mai puteti crede ca mai ramin sa lucreze 3300 angajati?????
Hai sa ponderam daca se mai poate cretinu asta sa nu mai mearga pe aratura cu placa lui uzata cu integratu ,sa il convingem fara procese pe piperea sa nu denunte unilateral CCM cine pleaca sa nu plece cu mina goala si sa mai fie OLTCHIM LA VILCEA chiar si cu 2000 de angajati
UNITIVA SI LUPTATI TOTI INDIFERENT DE CULOAREA SINDICALA.
NU IL MAI LASATI SA MANINCE CACAT PE SCARILE OLTCHIM LA BUCURESTI ORI IN ALTE INSTITUTI PE ACEST DICULOIU ,CAINELE DE PAZA A LUI ROIBU CA ARE ALT INTERES
DE CE OARE LA MITINGU DE VINERI OAMENI AU PLECAT PE JOS LA VALCEA IAR JAGARDEAUA DE LIDER CU SOFERUL FARAONULUI .NU PUTEA MERGE IN FRUNTEA LOR CA UN ADEVARAT LIDER SAU I-A FOST TEAMA CA PINA LA VILCEA SE RAZGINDESTE VREUN SALARIAT ORI IS ADUCE AMINTE DE COMPORTAMENTU LUI ANTERIOR SI IL LINSAZA.
TREZITIVA STIMATI COLEGI IN CEASUL 11.