Vrem cinematograf în Galați!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem cinematograf în Galați!
|
Musafir |
#1 Cinema la Galati2014-06-07 11:21Asociatia ''Galati, orasul meu'' sustine readucerea in circuitul cultural al orasului a cinematografelor si a Gradinii de vara ''Central'' pentru publicul galatean. Factorii decizionali impreuna cu societatea civila trebuie sa se implice pentru realizarea acestui obiectiv. A sosit timpul ca societatea civila sa fie luata in seama, dorintele noastre sa conteze pentru autoritati. |
|
| |
|
Musafir |
#22014-06-07 12:49De ceva timp parca sante-m opriti in timp. De foarte multa vreme nu se intampla număr, parca sante-m intrun oras mort |
|
| |
|
Musafir |
#3 #22014-06-07 14:15"sante-m" - cei ca tine nu ar trebui sa aiba acces la internet ca oricum nu reusesti sa inveti ceva! |
|
| |
|
Musafir |
#42014-06-08 02:46Vrem cinematograf in Galati!!!!! |
|
| |
|
stan ionel Musafir |
#5 daaa!!!2014-06-08 06:03aceasta initiativa este binevenita si benefica orasului mult succes!!!! |
|
| |
|
Alege numele de user |
#6 Subiectda2014-06-08 06:04Scrie un comentariu... |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2014-06-08 06:05- Date of removal: 2014-06-08
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#82014-06-08 06:28Un cinematograf este ideal pentru galateni iar in zilele de sambata si duminica sa fie cinemateca . |
|
| |
|
Musafir |
#92014-06-08 08:06În cazul în care se va da un răspuns, acesta va fi :" În curând la Shopping Center, se va deschide un cinematograf." Rămâne să vedem cât înseamnă "în curând" :) |
|
| |
|
Musafir |
#102014-06-08 08:46nu e normal sa fim privati de dreptul de a vedea un film...peste tot in lume sunt 3-4-5 cinematografe intr-un oras...e rusinos ca noi trebuie sa mergem la braila sa vedem un film....edili nu va e rusine???? |
|
| |
|
Musafir |
#11 Re:2014-06-08 08:49Asteptam un raspuns, functie de acesta vom gasi solutii pentru realizarea obiectivului. Lucrurile nu trebuie sa se opreasca aici. |
|
| |
|
Musafir |
#122014-06-08 09:05Prea multe durumuri facute la Braila ,prea multi bani irositi pe combustibil pt a viziona un film.Chear nu putem avea un cinematograf,daca Braila nu avea cinema mallul lor cred ca era in faliment. Daca s-ar face un sondaj cred ca 60% ar fi galateni mai ales Duminica.
|
|
| |
|
Musafir |
#132014-06-08 10:15Succes, gălățeni dragi! <3 |
|
| |
|
Musafir |
#142014-06-08 12:41Vrem cinemaaaaaa |
|
| |
|
Musafir |
#152014-06-08 12:41vremm cinemaaaaa |
|
| |
|
Musafir |
#162014-06-08 16:33Vrem cinematografe |
|
| |
|
Musafir |
#172014-06-08 19:47Mi se pare ciudat sa ma duc la film la Braila ...serios totusi este vorba de orasul Galati |
|
| |
|
Musafir |
#182014-06-09 00:32Dorim cinematografe functionale si fara acea intelegere a angajatilor acordata tuturor copiilor de nevoiasi care scuipa, injura si multe alte obraznicii care ne tulbura in timpul vizionarii. Tin minte ca acesta este unul din principalele motive ptr care cinematografele erau ocolite. |
|
| |
|
Musafir |
#192014-06-09 06:16Este impardonabil ca un oras precum Galati sa nu aiba cinematograf. Faceti ceva! |
|
| |
|
Musafir |
#21 Re:2014-06-09 07:28Ideea este sa facem impreuna. Tocmai de aceea am lansat aceasta petitie. |
|
| |
|
Musafir |
#222014-06-09 09:21Vrem cinematograf ! |
|
| |
|
Musafir |
#232014-06-09 10:20Da |
|
| |
|
Musafir |
#242014-06-09 11:53Imi iubesc orasul, sper ca fiecare sa se regaseasca in locul in care traieste. |
|
| |
|
Musafir |
#252014-06-09 16:27Inca una din problemele de cultura si civilizatie nrrezolvate ale Galatiului! E timpul sa se intample ceva bun si in Galati! Nu doar borduri si pomi macelariti! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie