Shaorma in scoli
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Shaorma in scoli
|
Ahmed Osama Muhammad |
#1 O Idee foarte buna...2016-07-15 09:44Tot ce lipseste e sosul de usturoi. |
|
| |
|
Musafir |
#22016-07-15 21:04Shaorma for life! Generatiile viitoare au nevoie de shaorma! |
|
| |
|
Maibinenu |
#3 LOL2016-07-16 11:20Gradul de obezitate al copiilor v-a creste cu peste 5000% dacă se introduce șhaorma în școli, deci baftă! |
|
| |
|
Musafir |
#4 Re: LOL2016-07-16 18:45Macar sa fie grasi si sa nu scrie "v-a" |
|
| |
|
Musafir |
#5 Re: Re: LOL2016-07-17 10:48Uuuu a durut asta! :)) bine zis! |
|
| |
|
Musafir |
#62016-07-17 11:30pentru ca shaorma |
|
| |
|
Musafir |
#7 Shaorma is life2016-07-17 12:11Sa fie deaia mare. |
|
| |
|
Musafir |
#82016-07-17 14:34Pentru ca pot |
|
| |
|
Musafir |
#92016-07-17 14:46Pentru ca imi place shaorma |
|
| |
|
Musafir |
#102016-07-17 15:06Ca sa mancam shaorma la scoala |
|
| |
|
Musafir |
#112016-07-17 17:36Pentru ca shaorma |
|
| |
|
Musafir |
#122016-07-17 17:54Pentru ca este o idee foarte buna |
|
| |
|
Musafir |
#132016-07-17 19:25De ce nu pizza? |
|
| |
|
Musafir |
#152016-07-17 20:18Sunt shaormar de mic! Consider ca singura sansa pentru dezvoltarea personala a TINEREI GENERATII este shaorma! Spune DA shaormei in scoli!!! |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2016-07-17 20:42- Date of removal: 2016-07-17
- Motivul eliminării:
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2016-07-17 21:03- Date of removal: 2016-07-17
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#182016-07-17 22:52Iubesc shaorma, si sa fie si in liceu nu dor la puradei vă rog |
|
| |
|
Chiareu |
#19 Lol2016-07-17 23:04Unii dintre voi aveți prea mult timp liber |
|
| |
|
Musafir |
#202016-07-18 06:39eu vreau cu maioneza |
|
| |
|
boscorodeanu comentel |
#21 da2016-07-18 13:44se poate si la postliceale si clase superioare?sau chiar in facultati sa se bage un dozator de shaorme |
|
| |
|
Anonim. |
#222016-07-18 14:01Sunteti extraordinar de prosti. V-as da la animale sa va manance si v-as da foc. |
|
| |
|
Musafir |
#232016-07-18 17:34Am semnat petitia deoarece Kkal si mancare COMESTIBILA in scoli |
|
| |
|
Musafir |
#242016-07-18 18:47Pt ca iubesc shaorma |
|
| |
|
Musafir |
#252016-07-18 18:51Că mi place shaorma, de ce plm |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie