Semnează și tu pentru demiterea lui Mihai Răzvan Ungureanu.
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Semnează și tu pentru demiterea lui Mihai Răzvan Ungureanu.
|
Musafir |
#12015-07-03 05:17JOS MAFIA BASISTA |
|
| |
|
Musafir |
#22015-07-03 05:46Un trădător nu are ce căuta în fruntea serviciilor secrete . |
|
| |
|
Musafir |
#32015-07-03 07:02Nu merita sa revina la SIE |
|
| |
|
Musafir |
#42015-07-03 07:26Nu sunt deacord cu numirea lui MRU avand in vedere antecedentele sale! |
|
| |
|
Musafir |
#52015-07-03 11:04Am semnat-o ptr.ca am inghetat in ian 2012 la Universitate ,manifestand impotriva Basesc+PDL Acum ,PNL( phi...mi-e scarba),il aduce in fata iar pe UNGUENT si pe toti basistii ? |
|
| |
|
Musafir |
#72015-07-03 14:32Un sef la SIE nu poate fi banuit de spionaj.Apoi nu si-a rezolvat problemele cu unguentele si vita kobe |
|
| |
|
Musafir |
#82015-07-03 14:52PENTRU DREPTATE SI ADEVAR ! |
|
| |
|
Musafir |
#92015-07-03 15:04nu sunt de acord ca acest individ sa ocupe acesta functie ,,in primul rand din cauza ca nu este roman curat .evreu ungur ,,cei mai mari dusmani ai romaniei,,in al doilea rand ca este agent mossad |
|
| |
|
Musafir |
#102015-07-03 15:10ASA TREBUIE SI CU VATAFUL NEAMT DIN FRUNTEA STATULUI CARUIA NU-I PASA DE BUNUL MERS AL ACESTEI TARI.EL DORESTE PROPRIUL GUVERN CA SI BASESCU SA DUCA TARA ASTA DE RAPA,ACUM CAND A INCEPUT SA MEARGA BINE,IN SEPTEMBRIE PLATIM ULTIMA TRANSA DIN DATORIA FACUTA DE CHIORUL DE BASESCU SI TOATA CLOACA LUI DE HOTI. |
|
| |
|
gavco18 |
#112015-07-03 15:13UN NENOROCIT COMUNIST PUS DE AGENTUL STRAIN DE ROMANIA IOHANIS KLUS=ROMANIA SA TRANSFORMAT UN PARTIDUL SECURIS ROMAN.SI INCA ODATA!! NUUUU!!! SI INCA ODATA NUUUU!!! |
|
| |
|
Musafir |
#122015-07-03 15:15Sa dispara toti basisti si hotii din tara noastra ! |
|
| |
|
Musafir |
#132015-07-03 15:15Handicapatul. Naibii. |
|
| |
|
Musafir |
#142015-07-03 15:16tradator de tara trebuie demis , ..... |
|
| |
|
Musafir |
#152015-07-03 15:19nu are ce cauta in fruntea SIE un asemenea om, este un tradator de neam si tara, serveste alte interese, avem destui romani cinstiti, sa plece ! |
|
| |
|
Musafir |
#162015-07-03 15:28Pentru ca MRU nu are conduita morala pentru a ocupa (iar) aceasta functie prestigioasa. |
|
| |
|
Musafir |
#172015-07-03 15:39jos basistul unguent mru, comunist, securist, mosadist! |
|
| |
|
Musafir |
#182015-07-03 15:44Ne-am sarurat de toti pedelisti |
|
| |
|
Vio |
#19 Despre mru2015-07-03 15:47Este un om fără caracter! Tipul parvenitului în care nimeni nu poate avea încredere. |
|
| |
|
Musafir |
#202015-07-03 15:50este acelas porc ca iohanis as dori sa ii mai vad ,cind il vad pe tatal meu din groapa |
|
| |
|
Musafir |
#212015-07-03 16:08Avea obligația morala sa explice Gojdu , Tezaurul , petrolul , vaca Kobe etc. |
|
| |
|
Musafir |
#222015-07-03 16:14Este o rusine acest om |
|
| |
|
Musafir |
#232015-07-03 16:23Comentariul este de PRISOS / Această RÂIE CĂPREASCĂ trebuie DAT JOS |
|
| |
|
Musafir |
#242015-07-03 16:30nu are ce cauta un tradator in SIE....... |
|
| |
|
Musafir |
#252015-07-03 16:34LA CONDUCEREA S.I.E TREBUIE SA AVEM OM DESPRE CARE SA NU SE POATA SPUNE FAPTE GRAVE SI URATE.UN OM CURAT. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie