Renovare Stadionul Municipal Braila
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Renovare Stadionul Municipal Braila
|
Musafir |
#12013-12-18 10:57semnati bai odata ,numai fiti asa nepasatori |
|
| |
|
Musafir |
#22013-12-18 19:53Braila merita acerasta investitie, daca avem in vedere cit de mult a dat ea Romaniei si culturii universale! |
|
| |
|
gigi |
#3 stadion2013-12-19 07:47CJ-ul sa se ocupe urgent....! |
|
| |
|
Musafir |
#42013-12-19 13:43primaria sa se ocupe ca stadionul e al primarie |
|
| |
|
Musafir |
#5 Brailean2013-12-19 14:11mai bine incepeti cu campanii sa atrageti lumea la stadion |
|
| |
|
Musafir |
#62013-12-20 05:15Sper sa avem si noi un stadion sa venim de drag la spectacol. |
|
| |
|
Musafir |
#72013-12-20 13:31Vrem o viata decenta in Braila la nivelul Europei secolului XXI !!! Acest lucru necesita si arene sportive la standardele europene... ne-am saturat de stadion cu amenajari de anii '60 si echipa de gloabe nemancate!!! Buna dimineata, braileni!!! |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2013-12-20 14:25- Date of removal: 2013-12-20
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#92013-12-20 14:47stadionul poate fi reabilitat si modernizat cu fonduri europene pt ca in 2014 se valideaza bani europeni pt complexe sportive |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2013-12-20 18:13- Date of removal: 2013-12-20
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#112013-12-20 18:48fratilor semnati petitia .... avem o mizerie de stadion |
|
| |
|
Musafir |
#122013-12-23 16:59sa bunul dumnezeu sa fie asa si sa avem si noi braileni un stadion cel putin k cel din ploiesti bafta si succes |
|
| |
|
Musafir |
#132014-01-05 19:44da |
|
| |
|
Musafir |
#142014-01-06 16:07BRAILA ARE NEVOIE DE UN STADION MODERN,CORESPUNZATOR EPOCII IN CARE TRAIM.BRAILA A AVUT SI ARE INCA SPORTIVI CARE FAC CINSTE SI ONOARE COMUNITATII.MULTUMESC. |
|
| |
|
bibici |
#15 tomolau2014-01-30 14:21Meritam sa avem un stadion decent ,dar tare mi-e ca edilii nostri au alte planuri referitor la acest sector.Bani pentru asa ceva braila nu are sa fim cinstiti si corecti ,doar cu fonduri UE poate altfel ramanem sa visam |
|
| |
|
Musafir |
#162014-02-07 18:32Cred ca toti suporteri asteapta un stadion modern poate de aceea nu vine lumea la meciuri suntem un oras mare din Romania si nu avem un stadion care macar sa pota gazdui meciuri de liga 1 toate oraselele precum mioveni chiajna au stadioane cat de cat bune |
|
| |
|
Musafir |
#172014-02-07 19:03Dezgustator |
|
| |
|
Musafir |
#182014-02-09 11:33Poate se va realiza !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#192014-02-09 15:20Orice actiune pt Braila trebuie sprijinita. |
|
| |
|
Musafir |
#202014-02-09 16:32Noi semnam dar din cate stiu cf braila a intrat in insolvenţă domnilor ! :( |
|
| |
|
Musafir |
#212014-02-09 20:37Hai Braila! |
|
| |
|
Musafir |
#222014-02-10 00:05Cf Braila <3 |
|
| |
|
Musafir |
#232014-02-10 06:50LA UN ORAS ASA DE MARE MERITAM SI NOI UN STADION MODERN SI O ECHIPA IN PRIMA LIGA. |
|
| |
|
Musafir |
#242014-02-10 13:14sa se faca stadionul |
|
| |
|
Musafir |
#25 Re:2014-02-10 14:06#24: -cica turnicheti si instalatie de nocturna? pai ce sa facem fratilor cu ele? sa imbatraneasca nocturna si turnichetii pana cand vom mai avea o echipa cat de cat in regula? |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie