Protestatarii din iarnă cer validarea referendumului din 29 iulie
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Protestatarii din iarnă cer validarea referendumului din 29 iulie
|
mariana Musafir |
#12012-08-20 11:54CCR-ul trebuie sa tine cont de diferenta mare de la vot dintre DA si NU.... |
|
| |
|
exilatu |
#22012-08-20 11:55CCR e platita de noi asa ca trebuie sa tina cont de votul nostru. |
|
| |
|
Musafir |
#32012-08-20 17:04se pot aduna chiar 2 milioane de semnaturi , cat poate internetul din Romania cuprinde ! |
|
| |
|
Musafir |
#42012-09-02 17:18Ma saturat sa asist la circul din tara mea la nedreptatile pe care le face acest asa zis om ,totul este numai si numai golaneala lui,ce au putut invata copii si nepoti nostri de la un asemenea presedinte,circ,scandal,minciuni,oare pentru asta sieau dat viata miile de oameni pentru a cuceri democra in tara Romaneasca?????????????SA NE LASE IN PACE SA TRAIM LIBERI SI SA NE BUCURAM DE AVUTIILE TARI NOASTRE!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#52012-09-02 17:20CCR,A FACUT O MARE NEDREPTATE ,CCR ESTE PE CRITERIUL POLITIC CEIEA CE NU AR TRBUI SA FIE ,JUSTITIEA TREBUIE SA FIE A POLITICA! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie