Petitie pentru construirea Lidl-ului pe Strada Careiului, Satu Mare
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Petitie pentru construirea Lidl-ului pe Strada Careiului, Satu Mare
|
Musafir |
#12016-08-05 05:36..nu pot sa fiu pasiv la ce se intampla in acest oras si sa las pe cei "limitati mintal" sa decida !!! |
|
| |
|
Musafir |
#22016-08-05 06:45doresc pt orasul meu cat mai multe locuri de munca!!! |
|
| |
|
Musafir |
#32016-08-05 14:48sper sa reusim! |
|
| |
|
Musafir |
#42016-08-05 15:04Pentru ca deschiderea acestui magazin , presupune noi locuri de munca , plus ca acea zona e plină de buruieni , boscheți iar construcția magazinului presupune si curățarea zonei |
|
| |
|
Musafir |
#52016-08-05 15:34Pentru cā magazinul lidl aduce numai benefici orasului satu mare. |
|
| |
|
Stalin |
#6 Pre(h)oți2016-08-05 15:41Ar trebui împușcați toți pre(h)oții, nu fac nimic util societății. |
|
| |
|
Musafir |
#72016-08-05 15:49Sustin construirea magazinului Lidl . pentru a crea locuri de munca .ar fi un magazin si pe cealalta parte a Somesului .iar biserica sa-si vada de cele sfinte si de bunastarea oamenilor sa nu-si bage nasul unde nui fierbe oala stimati Preoti.. |
|
| |
|
romi |
#8 lidl2016-08-05 15:51dezvoltarea orasului si crearea unor locuri de munca ar trebui sa conteaze mai mult decat fatarnicia preotilor |
|
| |
|
Musafir |
#9 Re: Pre(h)oți2016-08-05 16:17 |
|
| |
|
Musafir |
#102016-08-05 16:25Pt ca este in avantajul nostru, sa se construieasca Lidl in acel loc sa nu ne spuna satana de Socolan ce e bine si ce nu |
|
| |
|
Musafir |
#112016-08-05 16:53Pentruca oamenii din Satu Mare au nevoie si locuri de munca si magazinul! |
|
| |
|
Musafir |
#122016-08-05 17:05Am semat ,pentru ca acest proiect ne priveste pe noi cetatenii ,orasului si ma bucur ca ni s-a cerut si opinia noastra ,care cred ca v-a fii luat in seama de ,,Autoritati si Consilieri ,,,!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#132016-08-05 17:14Locuiesc in zona si doresc sa fie o schimbare a peisajului dezolant existent in prezent acolo!!! |
|
| |
|
Musafir |
#142016-08-05 17:51Avem nevoie de investitori si de locuri de munca! |
|
| |
|
Musafir |
#152016-08-05 17:57Pt.ca mi se pare anormal ca biserica sa decida intr-o investitie a orasului! |
|
| |
|
Musafir |
#162016-08-05 18:11ca numa ase |
|
| |
|
Musafir |
#172016-08-05 18:16Dezvoltarea orasului si locuri de munca . |
|
| |
|
Musafir |
#182016-08-05 19:12Sper sa se construiasca magazinul,macar are un folos fata de biserica aia,aici nu mai e vorba de religie ci de preoti prosti si nesatuli de bani |
|
| |
|
Musafir |
#192016-08-05 19:18Pentru ca dupa patru ani de stagnare si degradare sa inceapa sa se dezvolte acest oras si ca tinerii sa nu mai plece in valuri din acest, ci sa fie motivati sa ramana si sa contribuie la dezvoltarea acestui oras, pentru binele viitorului lor! |
|
| |
|
Musafir |
#202016-08-05 19:46pentru ca doresc sa se construiasca acel magazin !! |
|
| |
|
Musafir |
#212016-08-05 20:28Găsesc absurd explicațiile reprezentaților bisericii. Si nici nu găsesc in ordine ca ei își baga nasul peste tot, unde nu le fierbe oala.Cine vrea o sa se ducă mai departe la biserica si după slujba vor merge la Lidl la cumpărături. |
|
| |
|
Musafir |
#222016-08-05 20:50An orasul nostru e nevoie de investitii pt locuri de munca an special magazine cu preturi bune dupa salariile care sunt sa si permita fiecare cetatean sa si faca cumparaturile necesare. |
|
| |
|
Musafir |
#232016-08-05 21:10In multe orase am vazut ca sunt supermarketuri langa biserici dar nu deranjeaza pe nimeni |
|
| |
|
Musafir |
#242016-08-05 21:23Pentru ca biserici si masini luxoase avem destule e timpul sa se faca ceva ptr populatia de rand |
|
| |
|
Musafir |
#252016-08-06 04:30Doresc acest magazin ptr ca imi place marfa de la Lidl dar si ptr dezvoltarea orasului.Nu mai vreau sa vad boschetari si mizerie i locul acela. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie