Deschiderea şcolilor şi grădiniţelor (NU învăţământului online)
Deschiderea şcolilor şi grădiniţelor (NU învăţământului online) / Anunțuri / Raspuns de la Avocatul Poporului / Comentarii
|
Musafir |
#12020-11-26 08:21Mulțumim mult pentru efortul pe care il depuneti. |
|
| |
|
Musafir |
#22020-11-26 08:29Succes în continuare! |
|
| |
|
K T |
#3 #32020-11-26 08:37Multumim. Speram sa se deschida cat mai repedt. Fiecare zi conteaza! |
|
| |
|
Musafir |
#42020-11-26 08:50Va susținem și să sperăm că o sa reusim ceva în acest sens. Copii au dreptul la educație. |
|
| |
|
Liliana |
#52020-11-26 09:24Multumim pentru toate eforturile si implicarea dumneavoastra! |
|
| |
|
#5 |
#62020-11-26 09:31Multumim pentru eforturi! |
|
| |
|
Musafir |
#7 Nicoleta2020-11-26 09:41Mulțumim din suflet! |
|
| |
|
Musafir |
#82020-11-26 09:43Bună ziua
Va multumim foarte mult pentru implicarea si devotamentul dumneavoastră.
Doamne ajuta în tot și toate |
|
| |
|
Musafir |
#92020-11-26 09:56Super, multumim frumos pt efort si timp consumat! |
|
| |
|
Musafir |
#102020-11-26 11:43Mulțumim! |
|
| |
|
Bianca |
#112020-11-26 13:05mulțumim mult pt tot efortul depus! |
|
| |
|
Lavinia |
#122020-11-26 13:53Multumim frumos. Si felicitari pentru efortul depus. Este o binecuvantare sa avem printre noi oameni cu initiativa. |
|
| |
|
Musafir |
#132020-11-26 16:35Felicitări, doamne ajuta! |
|
| |
|
Corina |
#142020-11-26 17:51Va multumim mult pt toata implicarea! Imi pare rau ca desi sunt mult mai multi parinti care ar fi trebuit sa semneze aceasta petitie, nu au facut.o... Vrem shimbari, dar lumea sta cu mainile incrucisate... Sa speram totusi ca vor fi redeschise svolile si gradinitele si copiii vor beneficia de eductie intr.un mod normal, ne da vietile peste cap toata treaba asta cu online.. cei mici de la gradinite sunt si ei afectati, pt ca acasa nu faci ce face educatoarea cu ei la grupa.. e f dificil! Vrem normalitate pt noi si copiii nostri! |
|
| |
|
Musafir |
#152020-11-27 09:39Felicitari |
|
| |
|
Musafir |
#162020-11-28 07:38Multumim pentru efortul acordat!
Trebuie sa se deschida scolile!
|
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie