Demisia lui Basescu
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Demisia lui Basescu
|
Musafir |
#12012-01-16 19:24Ne-am saturat de promisiuni si minciuni.Mai marii puterii o duc bine si nu le pasa de restul poporului.Muncesc simbata,dumineca de noapte si am salariul de700ron, nu mai fac fata facturilor,nu mai vorbesc de haine si mincare.JOS BASESCU IN FRUNTE CU TOT GUVERNUL pt ca sunt incompeteni!Imi este rusine sa spun ca l-am votat pe BASESCU si PDL sa le fie rusine ca nu s-au tinut de promisiuni! |
|
| |
|
Musafir |
#2 jos guvernu si basescu2012-01-18 00:09esiti cu toti in strada pentru a ne cere drepturile in mod pasnic |
|
| |
|
Musafir |
#32012-01-18 01:01nui mai suportam ne este greata de totii politicienii |
|
| |
|
Musafir |
#42012-01-18 14:28PDL SI USL ACEIAS MIZERIE JOS DICTATURA |
|
| |
|
Musafir |
#52012-01-18 17:47Este nevoie de o schimbare rapida, numai asa romani mai pot spera. Cu cat vine mai tarziu aceasta schimbare pierderile( economice de credibilitate e.t.c.)cresc in progresie geometrica. |
|
| |
|
Musafir |
#62012-01-18 21:33pestele de la cap se impute! |
|
| |
|
Musafir |
#72012-01-18 22:10este greu sa tii in piciore familia in ziua de astazi, noi vrem o atitudine noua a clasei politice o privire atenta la partea de jos a societati. |
|
| |
|
Musafir |
#82012-01-20 18:36Pestele de la cap se impute. |
|
| |
|
Cetateanu turmentat! |
#92012-01-21 14:34Anchetati,arestati,pusi sa plateasaca pagubele,confiscate averile,nu demisia!Ca multi pleaca si vin altii in locul lor!Parlamentarii anchetati,scuturati de parale Iar noii veniti sa semneze contracte,daca nu le implinesc,platica!Sa vezi cum vor bate in retragere la alegeri, A,daca e vorba sa fiu pus la plata,las pe altul.... |
|
| |
|
iulian |
#10 Re:2012-01-21 20:30 |
|
| |
|
SILE Musafir |
#112012-01-22 18:08Jos Basescu cu tot clanul lui de hoti !!! Vrewm alegeri anticipate!!! |
|
| |
|
Musafir |
#122012-01-22 19:59ne-am saturat de hoti!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#132012-01-22 19:59hotii,demisia . la puscarie. |
|
| |
|
Musafir |
#142012-01-22 20:01singura solutie ,guvern de tehnocrati. alegeri anticipate. |
|
| |
|
Musafir |
#152012-01-22 20:10NE-AM SATURAT DE.....PORTOCALEEE!!!!!! VREM SI ALTCEVA!VREM SA FIM DIN NOU MANDRI DE ROMANIA SI DE LOCUITORII EI !!! |
|
| |
|
Musafir |
#162012-01-22 20:50Scrie un comentariu...din duminica orbului ni se trage!!! |
|
| |
|
Musafir |
#172012-01-22 20:50...din duminica orbului ni se trage!!! |
|
| |
|
ada |
#18 jos basescu2012-01-24 14:08buna la toata lumea,am o intrebare credeti ca, cu semnaturile ce le facem aici reusim sal facem pe basescu sa isi dea demisia? ar fi prea frumos |
|
| |
|
Musafir |
#192012-01-24 14:12Comentariu??? pai cam ce vrea toata tara JOSSSS BASESCU JOS CU TOTI HOTII |
|
| |
|
Musafir |
#202012-01-25 17:47mi-e scarba de guvernarea basista, de mizeria, minciuna si haosul clicii portocalii! |
|
| |
|
Viteazu |
#21 Final2012-01-31 20:02IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! IMPUSCATI! OMORATI! IMPUSCATI! ... si tot asa, pana terminam cu toate jigodiile astea care ne-au uscat si ne-au distrus viitorul nostru si al copiilor nostri! |
|
| |
|
Musafir |
#22 Re: jos guvernu si basescu2012-02-06 12:50se scrie iesiti si nu esiti. esti din capitala? sigur ca da deoarece voi aveti timp sa "esiti" in strada. Noi din provincie, care va dam "timp" trebuie sa muncim. Vrem si noi autonomie fiscala. Si de altfel daca vine USL ce crezi ca vor face? Alte dari |
|
| |
|
Musafir |
#23 Re:2012-02-06 12:52caRE guvernare a fost buna? cea care ne-a dat degeaba? Noi nu ne vindem tara, noi am dat-o degeaba. JOS USL-UL |
|
| |
|
Musafir |
#24 Re:2012-02-06 12:54Asa da, merg si eu la filmul asta!!!! Nu conteaza culoarea politica, anchetati si pusi sa plateasca pentru ce a facut acestei tari. Cum s-or fi chemand: Becali, Basescu, Severin, Nastase, si altii |
|
| |
|
Simion |
#252012-02-10 17:07Jos cu ei au dus Romania pe râpa, au transformat Romania intr-o tara de mafioti... |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie