ACTA-opriti votarea acestei legi
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția ACTA-opriti votarea acestei legi
|
Musafir |
#12012-01-28 09:29Spun STOP acestui act abuziv! |
|
| |
|
Musafir |
#22012-01-28 14:30Stop ACTA !!! |
|
| |
|
Musafir |
#32012-01-28 16:43jos A.C.T.A, mai trebuie sa comentez? Cine stie ce inseamna stie si de ce vrem sa nu se puna in aplicare legea! |
|
| |
|
Musafir |
#42012-01-29 00:19problema e ca semnam prea putini din romania, trebuie sa incercam sa aducem la cunostinta cat mai multor persoane, care sa sustina aceasta petitie. |
|
| |
|
Musafir |
#52012-01-29 14:52Pur si simplu nu sunt de acord.... |
|
| |
|
Musafir |
#62012-01-29 14:53... |
|
| |
|
Musafir |
#72012-01-29 14:54........... |
|
| |
|
Musafir |
#82012-01-29 16:04Am nevoie de ajutorul tau in promovarea acestei petitii, hai sa ne organizam si sa facem tot posibilul ca aceasta porcarie sa nu treaca de parlamentul European, altfel o sa patim ca acum cativa ani in urma cand cei de la BCO(brigada de crima organizata) umblau prin Iasi si confiscau tot ce insemna server de HUB... te bagi?? |
|
| |
|
Musafir |
#92012-01-29 19:12Oricum suntem urmariti prin orice mijloace. |
|
| |
|
Musafir |
#102012-01-30 20:32Cand credeam ca am scapat de o cenzura (cumunista), da peste noi cenzura capitalista. Daca si netul va ajunge sa fie cenzurat, se va inventa o alta forma de libertate. E interesant de stiut numele autorilor acestui act totalitar. |
|
| |
|
Musafir |
#112012-02-01 11:18STOP ACTA!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#12 Stop Acta2012-02-05 00:48Stop Acta |
|
| |
|
Musafir |
#132012-02-05 11:28inca n-a plecat JB? ne mai .... mult? iesiti in strada, protestati cu banderola tricolora |
|
| |
|
Musafir |
#142012-02-05 12:20STOP ACTA!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#152012-02-05 13:05Lasati internetul un spatiu liber. Lasati-ne intimitatea si dreptul la exprimare! JOS A.C.T.A!! |
|
| |
|
Musafir |
#162012-02-05 15:51STOP ACTA SI SOPA |
|
| |
|
Bogdan |
#17 STOP ACTA2012-02-05 17:07STOOOOOOOOOOOOPPPPPPP ACTA |
|
| |
|
Musafir |
#182012-02-05 18:55acta e o mizerie ordinara menita sa ne ingradeasca drepturile.Nu ne putem lasa calcati in picioare atat de tare.Nu uitat ROMANIA SUNTEM NOI Vocea noastra conteaza. |
|
| |
|
manollo |
#19 NU!2012-02-05 23:16Stop ACTA |
|
| |
|
Musafir |
#202012-02-06 10:14Ar fi bine sa ne lasa-ti internetul noua ........pastrati voi politica si hotia. |
|
| |
|
Musafir |
#212012-02-06 10:52O rusine!!!!!!!!!! Un abuz!!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#222012-02-06 12:58Nu au dreptul sa ne interzice internetul |
|
| |
|
Musafir |
#232012-02-06 22:20Internetul asa cum il stim cu totii este unul din cele mai bune inventii ale lumii moderne. Daca nu am fost printre cei care l-au inventat si dezvoltat, haideti sa fim printre cei care il apara de la distrugere, semnand petitii, sau daca este cazul chiar iesind in strada la proteste. Nu lasati pe maine ! S-ar putea sa fie prea tarziu. |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2012-02-07 16:57- Date of removal: 2012-02-07
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#252012-02-07 17:42What will we do with our lives? :|:|:| Daca trece nici nu are rost sa mai continui abonamentul la internet :| O sa dispara internetu daca trece legea asta >.> |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie