Drepturile unui concurent MPFM

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Drepturile unui concurent MPFM


Musafir

#26

2014-05-15 17:48

vreau ca oana sa aiba drepturi deplina ca ceilanti concurenti ,merita si ea la fel ca ceilanti ,,,va multumesc

Musafir

#27

2014-05-15 17:53

Doresc ca si Oana sa aibe aceleasi drepturi la fel ca ceilalti concurenti!!!!
Nu este etic si moral tinand cont ca in sezonul 2 aceste drepturi nu au fost luate!!!!!
Daca doriti ca si emisiune sa fiti respectati, acelas lucru il cerem si noi!!!!! Nu uitati ca audienta pe care o aveti se datoreaza noua, sustinatorii Oanei!!!! Luni la rand ,capul de afis la acest show la avut Oana, ati vazut ca faceti audienta cu ea si astfel ati continuat sa o bombardati cu tot felul de materiale........ materiale pe care le-ati transformat in adevarate tragediiiii, pe cand ele erau niste lucruri minore... normale ......, pe care le fac toti concurentii acestei case!!!! Nu ati facut decat sa umiliti si sa denigrati aceasta persoana, doar de dragul audientei si a majoritatii concurentilor! Oana nu a gresit cu nimica fata de nimeni , incepand de la concurenti si terminand cu stafful si producatorul emisiunii mpfm 3, ci din contra v-a adus bani frumusei in conturi ( adienta = bani; o emisiune care nu face audienta nu se mai difuzeaza, deoarece costurile sunt foarte mari )!!!
Este dreptul ei prin contractul semnat de a avea dreptul la marele premiu!!!! Contractul trebuie respectat, nu modificat dupa starea de spirit a producatorului!!!! Asta imi da dreptul sa cred ca faceti un MARE JOC MURDAR!!!!

Musafir

#28

2014-05-15 18:20

sunt de acord cu cele relatate inpetitie

Musafir

#29

2014-05-15 18:23

Cred ca este corect sa aiba aceleasi drepturi precum si ceilalti concurenti.

Musafir

#30

2014-05-15 18:24

oana merita sa aiba drepturi egale cu ceilalti ca asa este logic

Musafir

#31

2014-05-15 18:24

trebuie sa fie corecti sa se respecte regulamentul cel putin in cazul ca oana ajunge in finala si e mireasa saptamanii si nu se casatoreste sa aiba dreptul prin regulament la partea din premiu

Musafir

#32

2014-05-15 18:27

Sustin oana
Mihaela Georgiana

#33

2014-05-15 18:28

#11: -

Am semnat petitia

ANDREEA

#34 RUSINE PRODUCATORULUI

2014-05-15 18:31

pai atata timp cat nu are dreptul la marele premiu nu se mai poate considera concurent cu drepturi depline,STAF-UL ASTA habar nu are ca se incurca in decizii rusine staf-ului.oana are dreptul ca si ceilalti la marele premiu ,ar trebui sa faca o plangere penala fara nici o rusine chiar daca cei din casa o vor vorbi de rau ,nu cu ei va trai .iar noi vom avea grija sa castige marele premiu sa vedem atunci .....RUSINE STAF-ULUI PT CA IA DECIZII CARE NE DA DE GANDIT ....SE FAC MANERELI..RUSINEEEEEEEEEEEEEE PRODUCATORULUI

Musafir

#35

2014-05-15 18:45

Scrie un comentariu...De la inceputul competitiei a fost tocata in fiecare emisiune,orce gluma i-a fost interpretata,orce vorba a ei analizata, pentru suferinta cine o va rasplati....cine va lua premiul daca ea va iesi mireasa competitiei,nu este corecta aceasta masura...va rugam sa reflectati asupra acestei decizii si sa o repuneti in drepturi egale cu ceilalti concurenti. Va multumim!

Musafir

#36

2014-05-15 18:54

Stiu ca edina nu a luat marele premiu ci s-a impartit la toti finalistii.nu putea lua marele premiu ptr.ca nu avea cuplu.nu inteleg de ce laur nu poate castiga o parte din premiu daca ramane printre finalisti????nu stiu ce contract au semnat concurentii la intrarea in competitie?acolo trebuia stipulat conditiile in care concurentii pot benificia de premiu.conditiile nu pot fi schimbate in timpul concursului.trebuie ceruta si parerea unui avocat.

Musafir

#37

2014-05-15 18:58

Concurentul Oana Obreja merita din plin dreturile initiale alecontratului ce la semnat la intrarea in acest reality_show pt ca sa comportat exemplar pe toata durata show_lui avind si foarte multi sustinatori fiind protejata

Musafir

#38 Re:

2014-05-15 19:06

#21: -

Dar la ce sa ma uit?La cum se masturbeaba ray si tina sau la cum doarme grig si mariana sau la cris si andrei care parca ar fi 2 copii uneori?Macar la Oana se vede ca e indragostita.Dar tina? cate se aud despre ea in afara?despre oana ce se aude?

daniela

#39

2014-05-15 19:08

cum semnez

Musafir

#40

2014-05-15 19:11

NU VREAU SA MI SA VADA NUMELE

Musafir

#41

2014-05-15 19:31

sunt o sustinatoare a cuplului Ray si Tina dar din punctul meu de vedere Staful nu a procedat corect...singurul care nu ar fi trebuit sa mai aiba dreptul la marele premiu,ar fi fosr Laur...urat

Musafir

#42

2014-05-15 19:35

Nu mi se pare corect ca Oana sa nu poata beneficia de premiu ,in cazul in care l-ar putea castiga.Dupa atatea luni in casa,ar trebui sa aiba acest drept.

Musafir

#43

2014-05-15 20:10

Doamne ajuta ..sa fie cu folos!

Musafir

#44

2014-05-15 20:52

BUNA SEARA .OANA ARE DREPTUL LA PREMIUL DIN MAREA FINALA LA O PARTE DACA IASA MIREASA SAPTAMANII ,DAR DACA NU SE CASATORESTE CU LAUR DAR NOI DORIM SA INTRE IMPREUNA PTRU MARELE PREMIU .FIIND DAT CA SI ALTE EDITII AU MAI REINTRAT CONCURENTI .VA MULTUMESC.

Musafir

#45

2014-05-15 21:20

staful ar trebui sa tina cont si de editile trecute si sai orere OANEI acest drept. Va multumim

Musafir

#46

2014-05-15 21:27

Forță Oana

Musafir

#47

2014-05-15 21:27

Oana trb sa redevina concurent cu drepturi depline,iar concurentii vorbesc prea mult si prost referitor la bucataria interna a emisiunii,de exemplu Constantina cum aude clasamentul general si vede ca numai e pe primul loc "staful a facut nu stiu ce magarie" nu are absolut deloc respect ptr toti cei care muncesc ptr ei

Musafir

#48

2014-05-15 21:55

Cum stau multi in casa, fara sa aibe tentative sau sanse de a forma un cuplu, rugam sa admiteti aceleasi drepturi la marele premiu, a cuplului Oana-Laur !!! Daca Oana si Viorel ar fi format un cuplu fericit si compatibil cu acesta, NU, am mai fi auzit de Laur niciodata!!! Dar, si-a ascuns adevaratele sentimente, datorita influentei celor din casa si la refuzul ei, a actionat, sub influenta teribilismului tineresc!!! Vazand ca fiind eliminat de Oana, pentru linistea in cuplu, si a fost umilita, bruscata si alergata prin casa, a luat decizia de a reintra !!! Oricum, Oana, nu a garantat, ca va ace nunta in casa,si tind ca nu o va face nechibzuit, exemplu avand in familia ei, cu o singura casnicie,a surorii ei, de o decenta si un rafinament deosebit, Oana este genul femeii, totul sau nimic!!! Va rugam dati sanse acestui cuplu, pentru a beneficia de aceleasi drepturi, ca si ceilalti!!! Fara Oana, sa fim corecti, emisiunea nu avea suficienta sare, suficient oiper!!! Este nativa!!! Inteligenta, spontana, intuitiva, simte pulsul !!! Cu toata zapaceala ei, mi-as dori si o fiica si doua nurori , ca trei copii am!!! Marile ei defecte, sunt ca are incredere in oameni, nu este razbunatoare( un pic), nu uraste!!! Calitatea: Iarta, dar nu uita nici macar o virgula din atacurile aduse, si le serveste cand este nevoie!!! Are vocabularul cu replici la ea !!! Multumim anticipat !!!

Musafir

#49

2014-05-15 22:40

vrem sa aiba toti concurentii drepturi egale..Noi votam concurentii pt a castiga nu aruncam banii ca alti concurenti sa aibe bani.

Musafir

#50

2014-05-15 22:43

Dorim sa i se dea dreptul la marele premiu Oanei Obreja . Nu e corect sa i se ia acest drept