Drepturile unui concurent MPFM


Musafir

/ #48

2014-05-15 21:55

Cum stau multi in casa, fara sa aibe tentative sau sanse de a forma un cuplu, rugam sa admiteti aceleasi drepturi la marele premiu, a cuplului Oana-Laur !!! Daca Oana si Viorel ar fi format un cuplu fericit si compatibil cu acesta, NU, am mai fi auzit de Laur niciodata!!! Dar, si-a ascuns adevaratele sentimente, datorita influentei celor din casa si la refuzul ei, a actionat, sub influenta teribilismului tineresc!!! Vazand ca fiind eliminat de Oana, pentru linistea in cuplu, si a fost umilita, bruscata si alergata prin casa, a luat decizia de a reintra !!! Oricum, Oana, nu a garantat, ca va ace nunta in casa,si tind ca nu o va face nechibzuit, exemplu avand in familia ei, cu o singura casnicie,a surorii ei, de o decenta si un rafinament deosebit, Oana este genul femeii, totul sau nimic!!! Va rugam dati sanse acestui cuplu, pentru a beneficia de aceleasi drepturi, ca si ceilalti!!! Fara Oana, sa fim corecti, emisiunea nu avea suficienta sare, suficient oiper!!! Este nativa!!! Inteligenta, spontana, intuitiva, simte pulsul !!! Cu toata zapaceala ei, mi-as dori si o fiica si doua nurori , ca trei copii am!!! Marile ei defecte, sunt ca are incredere in oameni, nu este razbunatoare( un pic), nu uraste!!! Calitatea: Iarta, dar nu uita nici macar o virgula din atacurile aduse, si le serveste cand este nevoie!!! Are vocabularul cu replici la ea !!! Multumim anticipat !!!