Vrem recunoașterea postului TV Antena 3 drept cult religios

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem recunoașterea postului TV Antena 3 drept cult religios

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-02-15 22:16


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-02-21 14:53


Munteanu Cosmin

#453 Re:

2014-02-24 22:08

#37: -

Spuse el musafirul...


Musafir

#454

2014-02-27 11:51

Recunosc deschis superioritatea securistului Voiculescu comparativ cu cei ai lui Base:sunt omenosi,deontologi desavarsiti,spun numai si numai adevarul...cu conditia sa-i prinzi cu degetele la tocul usii..atunci canta tot!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-01 22:40


Alex

#456 Re:

2014-03-05 05:26

#148: Semnatar -

Nu trebuie indepartat Basescu ma ca ii invata pe toti politica. Am si eu o intrebare fara sa imi spui ca sunt Basist hahahaha Iliescu - Constantinescu ii consideri mai buni ? Am impresia ca Baselu si cu bune si cu rele i-a cam batut pe toti la cur din politica secolului 21 hai sa fim sinceri. Idioti in toate taberele logic.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-06 15:56



Musafir

#458

2014-03-06 19:50

Opozitia versus Base e o televiziune ?
Eu credeam ca este USL-ul, uniune de partide care a detinut pana mai ieri si parlamentul (puterea legislativa) si guvernul (puterea executiva) si, prin intermediul lor, cam toata tara. Ei ce sunt, un cacat in ploaie, si doar o televiziune (o parte infima din media) ramane ca opozitie ?

Orbi si mincinosi o sa ramaneti, mancatorilor de antena 3.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-07 09:39



Musafir

#460

2014-03-07 16:48

Cum ar fi aratat? Exact cum arata si acum. Pentru ca Antena 3 nu e o voce care sa poarte un mesaj real, e o voce care mananca rahat pe paine atat de mult incat nu poti crede ce se spune acolo nici cand sunt chestii 100% reale (chestie care oricum e un mit la Antena, realitatea e doar o scarba de care trebuie sa se fereasca). Se mananca prea mult rahat ca norma si se inventeaza prea mult ca sa poti crede macar un singur lucru.

Dar acum te intreb eu, cum e posibil ca patronul tau de suflet, Varanul, sa fie in coalitie la putere, sa aiba si putere leguslativa si executiva, si sa strige ca e asuprit de cineva cu zero putere in stat? Si cat de prost sa fii sa crezi asta? Cat de prost ?

 

 

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-07 18:59


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-07 22:06


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-08 19:16


Mircea Badea

#464 Re: Jos Basescu

2014-03-10 10:58

#7: #rozi# - Jos Basescu

Bai , dar tu esti chiar prost.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-11 14:42



Musafir

#466

2014-03-12 08:12

Da da da, daca nu va convine ceva doar ignorati sau cenzurati, asa se face la antena, nu ?

Doar nu o sa vorbiti / discutati ca oamenii, ii da sangele pe nas lu gadea daca se vorbeste normal sau logic.

dau_la_mui._antenei3

#468 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....Conform Decalogului anti Antena inseamna automat Basist. Deci nu se poat

2014-03-12 22:14

#247: Halpert - Re: Re: Re: Re: Re: ....Conform Decalogului anti Antena inseamna automat Basist. Deci nu se poate

Frate du-te si te spanzura! Un tran prost care se ascunde in spatele unui calculator, cu o tastatura plina de scrum si lipicioasa de la vin de 2 lei, cumparat din colt de la tanti Maricica! Asta esti! Dar nu te poti acunde; coaiele tale mici sunt asa de lasat ca atarna pe tarana si lasa urme...... N-am votat cu basinescu, dar ce fac astia de la A3 este de tot cacatu' ( sa-l manaci cu gura plina). In fiecare dimineta ii scoate Motanul Felix la raport pe badea si gadilea, ii pune sa-l linga pe coite juma' de ora si pe urma le da lista cu cei care trebuie injurati in emisiune. Dati-va  in p.... mea ...asta e televiziune?


Musafir

#469 Vai de capul vostru

2014-03-14 01:27

VAI DE CAPUL VOSTRU CU PETITIA ASTA . VOI CREDETI CA ROMANII SUNT PROSTI?
VOI SUNTETI PENIBILI CU ASEMENEA PETITII CU 2000 DE SEMNATURI HAHAHAHAHAHA,BASISTI IMPUTITI SI MAFIOTI.

Musafir

#470 Re: Vai de capul vostru

2014-03-14 02:11

#469: - Vai de capul vostru

Tu stii sa scrii fara diacritice si/sau injuraturi?

Nu te simti limitat? Asa, ca antena3?

 

Vad ca antena3 o sa inlocuiasca in curand pe Oana Roman ca ciuca mistourilor. Pe merit, as zice eu. E cel putin la fel de penibila si gretoasa. Atat de penibila incat e prea usor sa faci misto de ea, a se vedea si prezenta "petitie".

 

Hai sa incep cu cateva, daca tot veni vorba.

 

-De ce se simte toata lumea bine cand se uita  la Antena3?

-Pentru ca pe cran sunt intotdeauna prezentatori si invitati mai prosti decat privitorii.

 

-De ce este amendata Antena3 mereu de CNA?

-Pentru ca e un post mai prost decat permite legea.

 

-Cum se simte Voiculescu cand se uita la Antena3?

-Voiculescu nu se uita la Antena3, se intoarce cu spatele si indreapta curu spre ecran. Se simte bine.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-14 21:24


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-03-17 02:00


bubulina

#473 Re: Re: Re:

2014-03-17 21:25

#48: Apocalipsa Securistilor Ceausisti - Re: Re:

mi se pare mie, sau aici scrie SCONCSUL mircea badea ????!!!!!!


Musafir

#474 Re: MUUIE cu PULA SCULATA si plina de CACAT

2014-03-18 03:39

Eci

#475

2014-03-19 16:11

Textul petitiei spune mult mai mult despre autori decat despre subiect.
Indiferent ce cauza, partid politic, cult, sau mai stiu eu ce altceva, ar sluji, fanaticii sunt de condamnat.
Fanatismul altereaza spiritul critic, si ofera fanaticului o realitate alterata, virtuala, in acord cu dorintele acestuia.
Sunt fanatici care urasc pe Basescu si regimul lui, intratat incat condamna tot ce fac basistii, si sunt dispusi sa treaca cu vederea greselile celor ce condamna pe fata basismul.
Altii, tot fanatici cred ca Basescu este un "inger" cinstit, bine intentionat, curat ca lacrima, nu vad nimic anormal i faptele basistilor, iar pe toti cei ce il condamna ii urasc de moarte.
Autorii petitiei, sunt fanatici din a doua categorie, cu nimic mai buni dacat cei din prima categorie.
Baieti, programati-va o consultatie la psihiatrie, poate va ajuta...