Vrem recunoașterea postului TV Antena 3 drept cult religios

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem recunoașterea postului TV Antena 3 drept cult religios

nosfelatu

#126 Varanu, varanu ii da muie lu tiranu

2014-01-19 22:06

Basailor, la voi semneaza doar cetateni straini?
Sunteti putini si penibili, ati pus robotul

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-19 22:10


Antena OTV

#128 Culte recunoscute în România:

2014-01-19 22:13

Biserica Ortodoxă Română
Episcopia Ortodoxă Sârbă de Timișoara
Biserica Romano- Catolică
Biserica Română Unită cu Roma, Greco-Catolică
Arhiepiscopia Bisericii Armene
Biserica Creștină Rusă de Rit Vechi din România
Biserica Reformată din România
Biserica Evanghelică C.A. din România
Biserica Evanghelică Lutherană din România
Biserica Unitariană din Transilvania
Uniunea Bisericilor Creștine Baptiste din România
Biserica Creștină După Evanghelie din România - Uniunea Bisericilor Creștine După Evanghelie Din România
Biserica Evanghelică Română
Uniunea Penticostală - Biserica Lui Dumnezeu Apostolică din România
Biserica Creștină Adventistă de Ziua a Șaptea din România
Federația Comunităților Evreiești din România
Cultul Musulman
Organizația Religioasă Martorii Lui Iehova

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-19 22:16


Preafericitul Daniel

#130 BOR + A3 = Money!

2014-01-19 22:17

BOR recunoaste prietenia CU CUltul A3 în schimbul unei cruci de aur, evident.

Musafir

#131

2014-01-19 22:21

GLORIE VARANULUI
MUIE FRAIERILOR!

#132 Vai mama voastra.....

2014-01-19 23:14

Va doare, sunteti in chinuri....dar se apropie sfarsitu! Basescu e pa! Si sugeti pula si voi, autorii acestei petitii de ras si el! :))

Musafir

#133 geniala ideea petitiei :)

2014-01-19 23:17

geniala cap coada. Iar atata timp cat se va striga "basist" chiar in maniera redata de autor, se poate crede cu usurinta ca propunerea este una serioasa ;))

Musafir

#134 Re: geniala ideea petitiei :)

2014-01-19 23:23

#133: - geniala ideea petitiei :)

genial si cum e semnata ::))


Musafir

#135

2014-01-19 23:37

Adevarat
Geos Costan

#136 Aviz anteniştilor!

2014-01-19 23:50

Se vede de la o poştă că sunteţi spălaţi pe creier! Nu sunteţi în stare să pricepeţi că e un pamflet, nici dacă ar scrie în titlu lucrul ăsta! Cum aţi citit numele lui Băsescu, aţi şi sărit în sus, de parcă întreg universul se învârte în jurul lui. Habar n-aveţi ce e ăla umor, dacă nu presupune câteva înjurături, insulte sau să râdeţi de capra vecinului Băsescu sau a oricui altcuiva care chiar vede Antena 3 drept un post de prost-gust şi oameni fără caracter. Învăţaţi să râdeţi şi să glumiţi; mai lăsaţi televizorul sau schimbaţi pe un documentar, că alternative sunt. Sau mai puneţi mâna pe o carte, că e mai puţin toxică! Sau documentarele şi cărţile sunt realizate de "băsişti"?
Cetateanul turmentat

#137 Re: Aviz anteniştilor!

2014-01-20 00:11

#136: Geos Costan - Aviz anteniştilor!

Domnu' Geos eu te votez presedinte!

LABAdea

#138 Re: Varanu, varanu ii da muie lu tiranu

2014-01-20 02:21

LABAdea

#139 MUUIE cu PULA SCULATA si plina de CACAT

2014-01-20 02:21

Cat de adevarata e, frate. Super TAREE!!! O petitie pamflet.

Musafir

#140

2014-01-20 03:05

Sunt de acord

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-20 03:45



Musafir

#142 Re: Re:

2014-01-20 05:43

#76: - Re:

pana la 7.400.000 mai aveti, hai treceti la treaba!!

Adrian Halpert

#143 Labă_băsistă

2014-01-20 06:00

10 324 persoane au semnat această petiție. Semnăturile provin de la 598 adresa IP diferite.

EDITARE: Petitia contine multe semnaturi ale unor roboti din SUA si Germania. Este un atac care incearca sa discrediteze portiunea mai mica de semnaturi oneste. Adminii sit-ului au fost contactati.

Pai, bine mai, loaze basiste, nu erati voi stapanii IP-urilor dinamice?

Ah, si scenariul Hotnews nu e valabil? Daca semnezi multiplu din SUA si Germania nu poti obtine o distributie a semnaturilor la nivel national asemeni petitiilor cu semnaturi record datorita urii fata de securistul statului?
Adica sunteti niste prosti in care se cacă direct propaganda basistă securistă?


Musafir

#144

2014-01-20 06:00

Va meritati soarta !!!
Din cauza unor giboni ca voi traim bine in aceasta tara.

Musafir

#145

2014-01-20 06:22

Jos Antena 3!
cetateanul constient

#146 Re: re re

2014-01-20 07:35

Semnatar

#147

2014-01-20 07:41

Romania e divizata in basisti, antenisti, pontisti, free gigi si sa nu uitam de salam. Eu am semnat aceasta petitie, dar am semnat si petitia impotriva lui Basescu, asa cum am semnat si petitia prin care se cerea demisia lui Ponta. Eu cum ma numesc? Consider ca Ponta nu are ce cauta in fruntea unui guvern al Romaniei pentru ca habar n-are ce face si face numai tampenii, pe care uneori mai incearca sa le dreaga. Are atarnat de coada un plagiat si isi permite sa demita prin fax oameni net superiori lui. Basescu trebuia indepartat de multa vreme, dar se pare ca nu prea ai ce pune in loc. Antena 3 e un post al prostiei, al ideilor deja rumegate, indesate in capul prostimii cu multa regie. Din punctul lor de vedere tot ce se intampla rau in Romania e din vina lui Basescu, nu exista stiri de informare, ci de manipulare si sa nu uitam de reclamele cu minerii care vor doar sa munceasca. Din punctul meu de vedere, daca te uiti la Antena 3, inseamna ca esti credincios acestui post de televiziune, in maniera in care esti credincios al unei biserici. Accepti informatii rumegate de altii si te limitezi doar la acele informatii, asa cum credinciosii oricarui cult cred in ce le spune cel care predica, mai mult decat in ce le spune medicul. Din punctul meu de vedere, eu pot trai printre antenisti asa cum ma strecor pe strada printre babe care lesina la pupat moaste. Hai sa nu ne injuram si sa nu ne omoram intre noi pentru ideile fixe ale unora. Romania n-a uitat sa rada, cred eu!
Semnatar

#148

2014-01-20 07:42

Romania e divizata in basisti, antenisti, pontisti, free gigi si sa nu uitam de salam. Eu am semnat aceasta petitie, dar am semnat si petitia impotriva lui Basescu, asa cum am semnat si petitia prin care se cerea demisia lui Ponta. Eu cum ma numesc? Consider ca Ponta nu are ce cauta in fruntea unui guvern al Romaniei pentru ca habar n-are ce face si face numai tampenii, pe care uneori mai incearca sa le dreaga. Are atarnat de coada un plagiat si isi permite sa demita prin fax oameni net superiori lui. Basescu trebuia indepartat de multa vreme, dar se pare ca nu prea ai ce pune in loc. Antena 3 e un post al prostiei, al ideilor deja rumegate, indesate in capul prostimii cu multa regie. Din punctul lor de vedere tot ce se intampla rau in Romania e din vina lui Basescu, nu exista stiri de informare, ci de manipulare si sa nu uitam de reclamele cu minerii care vor doar sa munceasca. Din punctul meu de vedere, daca te uiti la Antena 3, inseamna ca esti credincios acestui post de televiziune, in maniera in care esti credincios al unei biserici. Accepti informatii rumegate de altii si te limitezi doar la acele informatii, asa cum credinciosii oricarui cult cred in ce le spune cel care predica, mai mult decat in ce le spune medicul. Din punctul meu de vedere, eu pot trai printre antenisti asa cum ma strecor pe strada printre babe care lesina la pupat moaste. Hai sa nu ne injuram si sa nu ne omoram intre noi pentru ideile fixe ale unora. Romania n-a uitat sa rada, cred eu!

Musafir

#149

2014-01-20 07:53

Considerati ca nu am semnat aceasta petitie , am facut doar o observatie.
ochila

#150 Hai sctir.

2014-01-20 07:53

Muriti cu el de gat. Santeti niste Cristoi si veti trece de partea cealalta lingand unde ati scuipat. Mi-e greata...