Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

maria

#6251 jos basescu.....

2014-01-16 21:46

jos cu traficantul de bluji si droguri....
666

#6252 Sursa WikiLeaks doc. nr. ............ In curand vine si doc. nr. cu Gazprom

2014-01-16 21:46

Dosarul CRIMINAL SI DE TERORIM BASESCU remis catre FBI are 62 de pagini si va pune baza unui carti pe care o voi publica in curand. Este o opera colectiva a prietenilor si a surselor din servicile occidentale si romanesti. Daca 99% din informatii ar fi inventate sau avand ca sursa imaginatia mea de cineast restul ar asigura presedintelui mereu reales un sfarsit tragic sau macat un proces televizat in jurul lumii. Am intradevar un studio de film cu sedii in Tokyo si New York orase pe care le consider cel putin atat de importante ca Deva unde m-am nascut.

Am avut o colaborare fructuasa cu Antena 3 unde am trimis ( legatura mea directa agentul SIE Andrei Badin ) caruia i-am transmis fotografiile atacului organizat de mine a fortelor americane impotriva cladirii de 16 etaje a securitatii romanesti din New York. Fiind singurul creiator al celebrului scandal ICR New York puteam sa ajung o celebritate locala romaneasca daca colaborarea mea cu mogulul nu ar fi intrerupta de serviciile secrete puternic infiltrate in trustul mediatic.

Am ajuns in SUA printr-un schimb de studenti si am primit o bursa guvenamentala Ceausescu pentru trimiterea unui material filmat in care Presedintele vorbea despre bomba atomica romaneasca. Ancheta mea de la securitate mi-a intarit legaturile cu securitatea romaneasca care ramane o sursa curenta de informatii. Am pastrat amintiri placute.

Acum ceva ani am lucrat la un film despre actul de la 23 August creiat de regele Mihai si agentura americana . Pentru creiarea scenariului am luat legatura cu Asociatia pensionarilor de CIA. Filmul a fost oprit de securitate care a considerat ca adevarul istoric nu foloseste regimului Iliescu. Am devenit in consecinta prieten la catarama cu toata conducrea din vechime a CIA care pe langa informatii a-mi apara fundul la nevoie. Este o sursa care se apropie de puterea de penetrare jurnalistica a unui Nistorescu care lucreaza cu Assange, Fiind cetatea si al Imperiului Nipon sunt intrebuintat de serviciile japoneze in lupta continua cu Ambasada Romaniei in care toti consulii sunt ofiteri acoperiti cu grade de generali.

Impotriva vointei mele am fost pus de serviciul americano- japonez sa fac o greva a foamei cu ocazia vizitei presedintelui Basescu in tara soarelui rasare.

Astept cu nerabdare sa fac o vizita in Romania sa “seduc secretarele de la guvern” si de la alte institutii ale statului. O voi face imediat dupa impuscarea Presedintelui Roman.

Puteati sa aflati informatii suplimentare despre mine in cartea DACA TRECI PRIN CAMERA MORTII serializata de scriitorul Victor Nicolae in ziarul New York Magazin. Fiind considerat un pericol public pentru mafie Basescu a oprit publicarea prin eforturile unui intreg departament SIE care activeaza impotriva mea. Ofiterii acestui departament fericiti ca le dau de lucru, sunt o alta sursa permanenta de informare.

Musafir

#6253

2014-01-16 21:46

Macacul trebuie anihilat. Sa-i facem "domnia" "o placere".

Musafir

#6254

2014-01-16 21:46

Am convingerea ca acesta clica securisto-politica isi va pierde candva parghiile pe care le-a avut in toti anii de dupa revolta populara din 1989 iar indivizi promovati de ea ( cum este de fapt si acest BASESCU )nu vor mai ajunge sa ne provoace greta zilnica cu care aproape ca ne-am obisnuit din pacate.

Musafir

#6255

2014-01-16 21:46

Destul!!!! Greata!!!! Scarba!!!! Minciuna!!!Dispret!!! Nesimtire!!! Hotie!!! Aceste cuvinte le asociez cu basescu ( stiu sa scriu...dar intentionat am scris cu litere mici numele lui)...dar mai nou...disperare...si asta e de bine:)

Musafir

#6256

2014-01-16 21:46

Orice secunda fara basescu si slugile lui Institutiile Statului conteaza

Musafir

#6257

2014-01-16 21:46

Un nemerni c care-si bate joc de acest popor impreuna cu toti bssisti lui.

Musafir

#6258

2014-01-16 21:46

Asa sa ne ajute Dumnezeu.

Musafir

#6259

2014-01-16 21:46

Consider ca un Presedinte in exercitiu trebuie sa apere Tara pe care o conduce, indiferent de problemele interne , nu sa apara public pe posturile nationale si internationale de televiziune si sa o DENIGREZE. A-TI JURAT CU MANA PE CONSTITUTIE CARE REPREZINTA PENTRU UN STAT DE DREPT, ,, BIBLIA.Politica D-le Presedinte inseamna DISCRETIE, ABILITATE DE NEGOCIERE, DIALOGURI COERENTE LIPSITE DE LIMBAJUL DE CARTIER pe care l-ati adus la RANG OFICIAL DE EXPRIMARE, indiferent de interlocutor sau persoana, DIPLOMAT INTERNATIONAL SAU AUTOHTON. AJUNGE CU RUSINEA PE CARE O PROMOVATI ZI DE ZI !!!!

Musafir

#6260

2014-01-16 21:46

NEMERNICULE DEMISIONEAZA SI PLEACA UNDE A INTARCAT MUTU IAPA!!

Musafir

#6261

2014-01-16 21:46

Este cumplit cum te poti da de gol, prin felul cum te comoorti.

Musafir

#6262

2014-01-16 21:46

Locul acestui impostor nu este la Cotroceni este la Rahova si daca s-ar face dreptate pana la capat ar trebui infintata o puscarie pentru marea gasca a lui Basescu

Musafir

#6263

2014-01-16 21:46

dl presedinte basescu, nu mai acceptam oameni hoti, mincinosi si sub influenta alcoolului in fruntea tarii. va platim sa ne reprezentati nu sa va bateti joc. v-au votat toti analfabetii, betivii si prostii , care sunt multi. la referendumul de demitere au votat mai multi sa plecat, dar sunteti beat de putere. ati constituit un clan infractional. romani, nu uitati ca ne conduce unul care a lovit un copil, unul care injura tiganii, etc. sa ne trezim, nu din betii ca basescu, dar din letargie.

jos basescu inca odata, pentru cata oara
MARTA

#6264

2014-01-16 21:46

DORESTE SA-SI PASTREZE TOATA PUTEREA SI DUPA CE NU VA MAI FI PRESEDINTE.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 21:46


Sanitarul

#6266

2014-01-16 21:46

Eradicați infectarea poporului român cu virusul băsescol. Să înceapă debăseficarea României.

Musafir

#6267

2014-01-16 21:46

m-am saturat de atatea minciuni tot suntem prostiti in fata mai rau ca aia de la gradinita
musafir

#6268

2014-01-16 21:46

pa pa si duteeeeeeeeeee in .... mea !

Musafir

#6269

2014-01-16 21:46

Prima impresie ar fi ca acest individ este bun din toate punctele de vedere DAR apoi la o gindire mai profunda iti dai seama ca anul in care a venit pe lume a fost un an PACATOS plin de boli de belele de calamitati naturale PRECUM si de nasterea lui Traian Basescu.Asa cum mama Natura l-a adus tot asa de bine ar putea ca tot ea mama Natura sa mai aibe si alte solutii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#6270

2014-01-16 21:46

MEMORIUL OFICIAL ADRESAT PRESEDINTELUI ROMANIEI TRAIAN BASESCU !

AVETI SCAUNUL ELECTRIC ASIGURA .


In Romania exista mai multe mafii. Cea mai puternica si cea mai periculoasa este cea a armamentului. Ea are in varful ei chiar persoana dumneavoastra. Avand la indemana sume colosale ele au preluat toate institutile democratiei : justitia , politie, serviciile secrete , guvernul etc. Sper in consecinta sa deschideti o ancheta impotriva dumneavoastra insasi. Ele pot fi cordonate cu entitati straine care fac acest lucru. Mentionez FBI, Interpol etc.

Au existat trei imperii globale ale traficului de arme. BOUT,KASSAR,BASESCU. Primii doi au transportat armele dumneavoastra in jurul lumii. Ancheta dumneavoastra la adresa dumneavoastra este usurata de faptul ca conform legislatiei romanesti toate exporturile de arme poarta semnatura presedintelui. Kassar a primit 30 de ani ? Sa vedem cat veti primi dumneavoastra ?

Va dau cu aceasta ocazie o veste care o sa va cutremure. Avocatii lui Kassar au izbutit sa obtina redeschiderea procesului argumentand ca dumneavoastra trebue sa fiti acuzatul principal . AGENTUL SPECIAL WIILIAM BROWN DECLARA SUB JURAMANT CA TOATE ARMELE SI RACHETELE SOL -AER CARE TREBUIAU TRIMISE CATRE TERORISTII COLUMBIENI PROVIN DE LA DUMNEAVOASTRA ( CONTRACT CU ROMARM ) IAR PURTATORUL DE CUVANT AL GUVERNULUI COLUMBIAN CONFIRMA CA ARME SI RACHETE ROMANESTI AU FOST GASITE IN ARSENALUL CAPTURAT DE LA TERORISTII FARC.

Documentele actelor criminale le gasiti pe ROBERT HORVATH DEVA BLOG si au fost atasate la DOSARULUI CRIMINAL SI TERORISM BASESCU CARE L-AM REMIS CATRE FBI. Inainte de a incheia va dau o veste intradevar naucitoare chiar

pentru o persoana cu un record criminal de anvergura ( vedeti doar crima din portul francez Rouen cand ati incendiat 46 de vase si a-ti falsificat probele ) ARMELE BASESCU SUNT VINOVATE DE DOBORAREA A 12 HELICOPTERE UCIGAND PE CAMPURILE DE LUPTA DIN COLUMBIA, AFGANISTAN, IRAK 60 DE PILOTI SI SOLDATI SUA. Conform legislatiei SUA aceasta cere mandatoriu pedeapsa capitala, DECI AVETI SCAUNUL ELECTRIC ASIGURAT.

Pentru a evita extradarea si a va sfarsi existenta pe un teritoriu aliat nu ramane de a deschide o anceta la adresa dumneavoastra Presedinte al Romanieie. Intregul popor roman va va aplauda.

Gestul va oferi satisfactie , militarilor, pensionarilor, bugetarilor, profesorilor si multor altora.




Domnule Presedinte

Fac apel la patriotismul dumneavoastra. Petreceti ultimii ani ai activitatii desfasurate impotriva intereselor poporululul roman alaturi de cei care v-au ales si reales.

Va rog sa confirmati primirea acestui memoriu oficial si numarul de inregistrare.

Trimit acest memoriu in calitate de ziarist de investigatie specializat in terorism si transport ilegal de arme


OOO

#6271

2014-01-16 21:46

O singura dorinta am sa vad acest impostor plecat unde trebuie. Parlamentari dorm pe camasa de asta i-am votat.

Musafir

#6272

2014-01-16 21:46

Ma pis in latrina voastra!

Musafir

#6273

2014-01-16 21:47

sa se duca

Musafir

#6274

2014-01-16 21:47

Ne-ai dezamagit Basescule ! Du-te si nu te mai intoarce excrocule !

Musafir

#6275

2014-01-16 21:47

a cazut trainan basescu, a picat basescu =)))