Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#35476

2014-01-22 11:20

Domnule Gidea, este o actiune laudabila.Va felicit!!!!
Unde sunt cei peste 70% din parlamentarii USL? Intr-adevar sunt neputiciosi,incompetenti și fără crez politic.
Un astfel de om,care jignește propriul popor nu merită să aibă calitatea de PREȘEDINTE.Un om care face astfel de declarații iresponsabile, care ne defăimează peste hotare nu merită să primească din partea noastră respect. Apropo, ce părere aveți de comiterea faptei prevăzute în Constituție de INALTA TRADARE.
Cu stima

Musafir

#35477

2014-01-22 11:22

Ne-am saturat de mincuni, multumim voua antena3 pt ceea ce faceti ,ma tem ca e foarte greu de indepartat de la putere fijnd sustinut de foarte multi oameni pe care el, presedintele, i-a pus in functie.

Musafir

#35478

2014-01-22 11:23

auzita-ti de-un Traian ,mare tradator de neam,se invarte-n stanga-n dreapta si nu-si recunoaste fapta, mult a mai chinuit neamu traienescu zis baseanu,uite c-a gasit chichita cu ioana notarita,si-a mancat paine cu sana sa I-si ia teren la Nana

Musafir

#35479

2014-01-22 11:24

Sa-i dam la ficati ori de cate ori avem ocazia. Fara mila !

Musafir

#35480

2014-01-22 11:25

Mi-as dori tare mult sa ma trezesc maine fara boul asta care se crede hiena si, sincer, as fi cu mult mai interesat de viata mea!

Musafir

#35481

2014-01-22 11:31

o initiativa foarte buna care trebuie continuata

Musafir

#35482

2014-01-22 11:31

Barbatii jura credinta patriei (Jur sa-mi apar tara, chiar cu pretul vietii. Jur sa respect legile tarii) in momentul cand satisfac stagiul militar, scoala militara.
Presedintii jura credinta patriei
Ce se intampla cu ei daca nu respecta acest juramant fata de patria lor?
Cum este prevazuta fapta in codul penal, incalcarea juramantului ?
Ce se intampla cu Presedintele Romaniei care nu si respecta juramantul? Poate ne poate raspunde cineva.
Va multumesc!

Musafir

#35483

2014-01-22 11:39



jos mafoitul

Musafir

#35484

2014-01-22 11:42

Ma pierdut 10 ani din viata di cauza lui T.B
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35485 Re: Re: basist = prost

2014-01-22 11:44

#35484: -

A DISPARUT POZA CU LIKURILE LUI GHITA CIOBANU DE CAND AM SPUS CA ARE MAI MULTE DECAT BAS.

 

ATAT DE PROST ESTE POSTACUL BASIST CE PUNEA POZA !!!   :)))

 

ghita ciobanul are mai multe likuri decat basescu !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))

 


Musafir

#35486

2014-01-22 11:45

aceasta taratura de la cotroceni practica un singur sport STICLISM !!!

Musafir

#35487

2014-01-22 11:49

Jur să-mi dăruiesc toată puterea şi priceperea pentru propăşirea spirituală şi materială a poporului român, să respect Constituţia şi legile ţării, să apăr democraţia, drepturile şi libertăţile fundamentale ale cetăţenilor, suveranitatea, independenţa, unitatea şi integritatea teritorială a României. Aşa să-mi ajute Dumnezeu!.

Musafir

#35488

2014-01-22 11:50

Sa ne lase. Nu svem ce sa dam la copii sa manance si el cumpara ha de pamant pe bani nostri. Pe el de ce nu il salta astia?spersa putrezeasca in puscarie.

Musafir

#35489

2014-01-22 11:51

Doresc din suflet ca acest personaj sinistru sa dispara din viata noastra, dar nu oricum ci la puscarie. Stiu ca acolo o sa stea pe banii mei dar sunt dispusa sa suport aceasta cheltuiala decat sa stiu ca pe banii mei se lafaie in vile si statiuni tot restul vietii dupa ce nu o sa mai fie presedinte.Este fiinta cea mai abjecta de care am auzit, ca de vazut pe viu nu l-am vazut si nici nu regret.Atatea marsavii legate de numele lui si pe care nu le poate explica sunt un motiv foarte serios pentru a disparea dupa gratii.Acesta nu a fost demn de functia pe care a ocupat-o tot prin furtisaguri si inselaciune Nu m-a reprezentat, nu l-am votat niciodata, mi-e sila de el si de tampitele, analfabetele si obraznicele lui de fiice. De fapt de unde sa invete si ele sa se poarte, de la un betiv, curvar, hot, badaran si mincinos? Sper sa aiba un final fericit pentru noi acest demers sa-i mai scrtam AMR-ul.

Musafir

#35490

2014-01-22 11:54

Acest stalinist inrait aplica asupra romanilor o politica mai distructiva si mai perversa decat STALIN .A-l numi doar securist-comunist e prea putin pentru ura toxica pe care o emana si exercita ,iar esafodajul construit pentru a ne tine in stransoarea lui pe veci ,cred ca i-a adus Oscarul Iadului ,iar tartorul lui a zimbit si l-a felicitat !

Musafir

#35491

2014-01-22 12:01

M-AM SATURAT PANA PESTE CAP DE MINCIUNILE , DE LACOMIA , DE NEPUTINTA , DE RAUTATEA ACESTUI OM SI NU IN ULTIMUL RAND DE TUPEUL ORDINAR CU CARE VREA SA NE PROSTEASCA LA NESFARSIT. CRED CA URASTE ACEST POPOR SI-L DISPRETUIESTE MAI MULT CHIAR DECAT CEAUSESTII

Musafir

#35492

2014-01-22 12:03

PREMIERUL ESTE TRADATOR ? DE CE NU NE APARA DE DICTATOR ? PARLAMENTUL DE CE TACE ? ESTE CUMVA COMPLICE ?

Musafir

#35493

2014-01-22 12:07

Pentru premierul Victor Ponta.

O data pe saptamana, o data la doua saptamani, o data pe luna sa iasa in spatiul virtual si sa discute, civilizat si elegant cu romanii care l-au votat.
Comunicare Domnilor

Musafir

#35494

2014-01-22 12:09

OF,DOAMNE!!!SIGUR SE RASUCESC IN MORMANT TOTI DOMNITORI ACESTEI TARI....!!!!!D-LE BASESCU, ROMANIA, NU ESTE O CORABIE,OAMENI ACESTEI TARI NU SUNT MATELOTI , SUNT OAMENI CARE SUFERA IN SPITALE DIN LIPSA MEDICAMENTELOR,SUNT OAMENI CARE SIMT ZI DE ZI TEAMA ZILEI DE MAINE, INDIFERENT CA SUNT PENSIONARI,MUNCITORI,INTELECTUALI,--MINCIUNA-- A FOST CUVANTUL DE ORDINE CARE VA INSOTIT TOT TMPUL-- NU SE VOR TAI PENSIILE --NU SE VOR MICSORA SALARIILE--SA TRAIM BINE--ETC,ETC, RUSINE,,RUSINE DE( N +1 )ORI RUSINE,-- POPORUL SUFERA, STRANGE CUREAU,PESTE TOT TICALOSIA ESTE LA RANG DE CINSTE,SI CU TOATE ASTEA ODRASLE D-VOASTRA,MUNCIND DIN GREU!!!!! ,REUSESC SA ADUNE AVERI DIN CE IN CE MAI....... CINSTITE!!!!!!!???????? STIMABILE, PRESEDINTE, PE MINE NU MA MAI REPREZINTI,GATA ,AM CREZUT IN TINE SI TE-AM VOTAT,AJUNGEEEEEEEEEEEEE!!!!AM GRESIT, IMI CER IERTARE,FATA DE ROMANI,CARE ATUNCI,AU VOTAT ALTCEVA

Musafir

#35495

2014-01-22 12:14

!!!! RUGA CATRE DUMNEZEU [dupa ''iesirea'' din seara neagra ]; !!! DOAMNE-DUMNEZEULE MARE, TE RUGAM, SCAPA-NE DE ACEST BLESTEM CE S-A ABATUT ASUPRA NOASTRA !!! SCURTEAZA-NE CHINUL SI-TI VOM FI VESNIC RECUNOSCATORI !!!!

Musafir

#35496

2014-01-22 12:17

Basescu intruchipeaza masinaria infernala grobiana a unui individ ce recurge atunci cand este prins cu minciuna la cele mai proaspete alifii de "hazna

g.cashca
POPO

#35497

2014-01-22 12:17

MINISTRUL DE INTERNE A DECLARAT CA AVIONUL NOU CUMPARAT ANUL TRECUT CU 1 MILION DE EURO ESTE PENTRU A SALVA VIETI OMENESTI .DE 67 ANI M-AM CONVINS CA MELITIA ,PROCURATURA ,JUDECATOARELE ;CITEZ DIN TITU MAIORESCU : "CUM AM PUTEA SA INCREDINTAM SOARTA POPOARELOR PE MANA UNOR FIINTE A CAROR CAPACITATR CRANIANA ESTE CU ZECE LA SUTA MAI MICA " ? DAR BARBATI CE AU ????PAI DL.MINISTRU, AVIONUL SE DUCEA SA SALVEZE O VIATA SI DACA PLECA CEL NOU MAI SAVA 2 [D O U A ] VIETI .INTELEGETI ???????????????SAU SA VA DESENEZ ????????!!!!!!A, CA II LIPSESTE O PIESA ,PAI CUM ? ?? NOU SI II LIPSESTE O PIESA ????PAI TREBUIA CUMPARATA PESTE NOAPTE!!!!!!!!FETISCANELE NU STIU SA- I INTOARCA [VEZI CE ZICEA TITEL MAI SUS ]PA INCAPABILI. APROPOS DE TITEL, ZICEA UN ZIAR AL VREMI:"Escelentei Sale MINistrul TIT MAIORESCU" DAR CE ZICEA BASESCU ? CA TREBUIE SA RAMANEM 14 MILIOANE , CA TARA NU POATE DUCE 18 MILIOANE ,PENSIONARI SA RAMANA DIN 4 MILIOANE , DOR 1,5 MILIOANE .CELE 5 PUNCTE ALE MELE PRIN CARE SE INDEPLINESTE PLANU"INTRE 2004-2014 1) MEDICI BUNI FUG IN FRANTA SAU CANADA SAU GERMANIA. 2) MEDICAMENTE ,ORI NU SE GASESC ,ORI SUNT SCUMPE . 3) 2012,ZAPADA. 86 DE MORTI .LASA - I SA MOARA . 4)LIBER LA UCIS. FARA SA PATESTI NIMIC.COLONEL BEAT LA VOLAN 5 BUCATI PE DN. 1, PE TRECERE DE PIETONI.HUIDU,3 BUCATI,NEVASTA PORCULUI 3 BUCATI .UCIDERE PE TROTUAR( SPECIFIC ROMANESC ,MASINILE PE TROTUAR, PIETONI PE STRADA ) BUCURESTI,BRASOV,GALATI,TIMISOARA. 5) IN SPITALE DORM CATE 2 IN PAT.IN LOC SA SE FACA 70 DE SPITALE ,SE INCHID 70 .LASA-I SA MOARA.CONFORM 'ACADEMIEI CATAVENCU'DL. DORU BRAIA A ZUS IN 1990 'CA TREBUIA SA OMORAM CEL PUTIN 1 MILION, SA CURATAM SOCITATEA ROMANEASCA'. DUPA CE EI SAU PARINTI LOR ,AU OMORAT PE BUNICI NOSTRI SAU PE TATI NOSTRI ,TOT EI NE OMOARA SI PE NOI.

Musafir

#35498

2014-01-22 12:29

Sper din tot sufletul sa il vedem demis cat mai repede pe dl. basescu!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-22 12:36


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-22 12:39