Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:55



Musafir

#27927

2014-01-18 21:55

Sa oprim ascensiunea acestui Hitler roman !
musafir

#27928

2014-01-18 21:55

La B1...da se ridica osanale presedintelui iubit...ma intreb ce va face TURCELU, PORA cand acest presedinte nu va mai fi?...pe cine va slavi?...se muta la astia care vor veni ca asa le place...pupatori de dos

Musafir

#27929

2014-01-18 21:56

Stimati basisti,va multumim pentru contributia la cauza noastra...Toate semnaturile pe care le-ati adaugat,fictive sau nu,au facut ca aceasta petitie sa fie un record(120000) si folosind aceeasi logica a consilierilor prezidentiali,nu conteaza mijloacele ci impactul! Chiar credeti ca va mai sta cineva sa faca caz de numarul real si cate sunt fictive? (poate pora si inca vreo 2 de pe labe1 sau evz)Important e ca petitia e zdrobitoare,in plus avem aici pe chat dovada ca frauda este facuta de voi ,sustinatorii lui basescu(nu incercati sa stergeti posturile,deja am printscreenuri-le) sunt o multime de posturi unde dupa injuraturile de rigoare la adresa semnatarilor petitiei sau antenelor , va laudati ca ati semnat de mai multe ori (aceeasi persoana) generand nume fictive. Deci oricum ar fi,sunteti ciuruiti :-) Continuati sa semnati ,important e ca demersul este un succes!!! Multi dintre voi nu mai pupati prima mult timp de acum incolo chiar daca veti continua sa pupati dosuri cu sarg...Hai pa

Musafir

#27930

2014-01-18 21:56

In 22 decembrie 1989 l-au omorat pe Nicolae Ceausescu! Cica pentru subminarea economiei de stat!!!!! Pai inainte de 1989 economia Romaniei era magnifica!Dupa 1989 s-a ales praful si pulberea! Romanii de la an la an ajung sclavi la straini pentru un pumn de shilingi in plus...!!!ROMANI,TREZITI-VA SI APARATI-VA PATRIA! ROMANI,LUATI ATITUDINE FERMA CONTRA DUSMANILOR TARII!!! ROMANI,NU MAI ASTEPTATI,IESITI IN STRADA IN TOATA TARA SA TERMINAM ODATA SI DEFINITIV CU TIRANUL BASESCU CARE A SUPT SANGELE POPORULUI TIMP DE 10 ANI!!! CAT MAI TREBUIE SA MAI ASTEPTAM? ACUM ORI NICIODATA!

Musafir

#27932

2014-01-18 21:56

Tara de tot ..... AM 18 ANI 12 CLASE SI NU STIU CE VOI FACE ITI VIATA, DE CE ? PAI AM FOARTE MULTA CULTURA GENERALA , DAR , NU SUNT LOCURI DE MUNCA , TRAIAN BASESCU NE FURA ...

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:56



Musafir

#27934 Re:

2014-01-18 21:57

#27926: -

POSTACULE CASTIGI CEVA SAU ESTI LUAT DE PROST ?


Musafir

#27935

2014-01-18 21:57

Este un presedinte cersetor si ipocrit!!
7 mil. de romani care l-au demis ar trebui sa semneze aceasta petitie!!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:57


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:58



Musafir

#27939

2014-01-18 21:58

Exista o cale sa-l dea jos pe base scotindu-l nebun, (nu mai are capacitatea de-a conduce tara)

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:58


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:59


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 21:59


Heil Hitler

#27943 Re: NuRe: "Treziti-va"

2014-01-18 22:00

#27923: ana - NuRe: "Treziti-va"

In primu rand nu conteaza ce sunt eu, am mai zis e o ironie cu "Heil Hitler". Aici vb de tara noastra, de viitorul copiilor nostri. Asta e o alta minciuna de a lor: ca altii de afara ne conduc, astfel scuzandu-si furaciunile. Aia de afara nu ar putea sa ne fure fara complicitatea lor.


Musafir

#27944 Re:

2014-01-18 22:00

#27936: -

POSTACULE CASTIGI CEVA SAU ESTI LUAT DE PROST ?


Musafir

#27945

2014-01-18 22:00

JOS TIRANUL!!!
musafir

#27946

2014-01-18 22:01

Pe cine fugareste BASELU...PE FELIX?...eu cred ca ii place de el de tot se scarpina de acest om..daca agresit sa plateasca dar nu sa spuna Baselu cine sa faca puscarie...el e marinaru de la Ciresica si nu are voie sa se bage peste justitie..se gandeste ca el va pleca JILAVA ......UNDE E STATUL DE DREPT CETATENE BASESCU?........te scarini ca nu se respecta statul de drept...dar tu esti primul care nu respecti cu acoliti tai.


Heil Hitler

#27947 "Treziti-va"

2014-01-18 22:02

"TREZITI-VA" oameni buni. Nu vedeti ca toti politicienii nostri de dupa 89, hoti de tara, ne-au furat toata tara, au vandut tot, au inchis toate fabricile. Voi stiti ca si acum, cand noi vb aici, astia vand o parte din Transgaz, o parte din Transelectrica, vor sa vanda Oltchimu, vor sa vanda CFR. etc... Jumatate din forta de munca a plecat in strainatate sa spele la cur babele, sa le culeaga capsunile si portocalele, am ajuns sclavii lumii.

Treziti-va. Nu intelegeti ca toti politicienii nostri, doar se rotesc la furat tara

Si de ce ei ne fura tara? Pentru ca nimeni nu ii deranjeaza. Ne-au dezbinat, impartindu- ne in iliescieni si anti-iliescieni, in basisti si anti-basisti, ne-au redus la tacere, fiindu-ne frica sa vb si in familie.

Oameni buni, hai sa ne unim, sa iesim in strada cu sutele de mii si sa le spunem politicienilor ce vrem noi si ce trebuie sa faca ei pentru tara, si nu doar pentru ei sa faca. Ia sa vedeti ca nu or sa isi mai faca ei de cap, sa vanda tot, sa fure tot, daca o sa ne vada pe toti in strada.

"Treziti-va" o data. Nu intelegeti ca ei "chipurile" se cearta intre ei. De fapt ei astfel ne manipuleaza si ne tin dezbinati, impartiti. Nu intelegeti ca ei vor sa ne tina needucati, saraci si prosti, pentru a ne putea manipula. Nu intelegeti ca ne mint ca noi nu suntem in stare sa muncim ca italianu, ca spaniolu, si de aceea noi trebuie sa avem salarii mici. Alta minciuna de a lor e ca altii de afara ne conduc, astfel scuzandu-si ei furaciunile. Cei de afara nu ne pot fura fara complicitatea lor (i-ati vazut legandu-se pe vreunul de gardurile fabricilor).

Hai sa ne unim si sa iesim in strada sa le spunem noi ce trebuie sa faca, nu sa isi faca ei smenurile.

E singura noastra sansa..


Musafir

#27948 Re:

2014-01-18 22:02

#27932: - AM 18 ANI

Ai tineretea..e cel mai pretios capital....semneaza petitia ,e o chestie de demnitate dar pleaca!   Aici nu se va mai schimba nimic....tara are cancer in faza terminala...o tara cu justitia corupta e o tara destinata pieirii....Pleaca oriunde spre vest (mai putin SUA) si foloseste-ti tineretea si puterea de munca.....succes(nu succesuri)

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 22:02


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 22:02