Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Heil Hitler

#26426 Nu renunt....

2014-01-18 17:11

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati......credeti ca facandu-ma basist ma discreditati. eu i-am dedicat o ditamai scrisoarea unde l-am facut si prost si hot de tara.
Pe mine nu ma intereseaza cine conduce tara, poate sa fie si Dorel. Daca si-a dorit sa ne conduca si a fost ales, sa ne conduca. Dar daca nu ne conduce bine sa se duca dracului invartindu-se.


Puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati. ..nu mai merge sa ne tineti gura inchisa...sa ne tineti dezbinati


Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura//

musafir

#26427

2014-01-18 17:11

...26403......esti dus tata cu capul
Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#26428 Re: Re:

2014-01-18 17:11

#26423: Mircea Badea - Re:

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

 

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/basescu_traian_L_09_ecef1a989d_wk.jp...

Poza reala, necaricaturizata.

 


Musafir

#26429 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vi s-au terminat cuvintele analfabetilor, va repetati

2014-01-18 17:11

#26406: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: vi s-au terminat cuvintele analfabetilor, va repetati

Stii cum te numesti tu? RASPUNS: LIMBRIC PORTOCALIU!!!!! ALUPIGUS!!!!


Musafir

#26430 LASA BADEA NU TE SUPARA

2014-01-18 17:11

#26295: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vi s-au terminat cuvintele analfabetilor, va repetati

SE VA GASI INTOTDEAUNA UN FUND SA-L IUBESTI CUM STII TU, CHIAR DACA PE AL VARANULUI IL VA LUA PUSCARIA

 


Musafir

#26431 Re: sunt total pentru latrina 3

2014-01-18 17:12


Musafir

#26432

2014-01-18 17:12

Dupa atatea lucruri neplacute pe care le-a creeat, alimentat, sunt convins ca Basescu nu isi va da demisia acum daca nu a facuto la referendum. Eu semnez petitia din solidaritate nu convins ca va fi demis. E prea lipsit de respect pentru poporul sau sa nu ignore mai departe. Revolta mea e acum una subiectiva. De ce eu si tata-l meu cu un picior amputat dupa ce sa sacrificat pana la pensie pe santierele hidrocentralelor romanestiluptam din 91 , ne judecam cu statul , castigam dupa ani de procese scumpe , apoi depunem la ANRP un dosar clar in urma unei sentinte irevocabile , totusi !!!! nu am primit nimic . Ginerele sau iubit al ficei presedintelui primeste milioane de euro cu un dosar care probabil nu are peste 10 pagini. Al nostru are mi de pagini si zeci de sentinte si sute de citatii. Cum e posibil ca d-ul Mugur Isarescu al carui tata a fost vecin de mosie cu bunicul meu sa fi fost despagubit cand noi aveam pe aceeasi anexa 39 un numar in fata familiei Isarescu.( erau mosieri mult mai saraci ca noi ) de fapt nu prea erau deloc( erau ce e drept oameni de vaza ai satului Izvor/Oras Dragasani. Cum sa nu fi revoltat pe toti presedintii care de la iliescu care a dat averi unor pseudo-revolutionari iar adevaratii luptatori sunt spectatorii mizeriei politice ce ne conduce spre distrugere. Eu cred ca daca americani ne-ar recunoaste adevaratele calitati , Romania e singurul loc unde nu avem nici macar un nebun precum Oswald. Nici macar pe Ceausescu nu l-am omorat noi. A fost executat de proprii dujmani directi. Nu de popor. Nu din popor. Cu stima si sila ...........As prefera sa fie reinstaurat Regele Mihai apoi tot el sa declare Romania Republica. Ar fi un lucru unic in istoria moderna
Cu stima d-le Badea.

Binder Constantin
-Nepot al unui chiabur ucis de comunisti
-Condamnat in baza 245cp in 14.12.1989)pentru ca am refuzat regimul comunist )
-Luptator vehement in revolutia romana.
-In prezent tratat ca un cersetor de ANRP si de reprezentat de un presedinte ca Traian Basescu.
-Cetatean Roman si German.
-Niciodata beneficiar al unui singur leu de la sistemul social roman.
-Contribuitor la bugetul statului la nivel de mediu varf.
Multumesc tara mea pentru tot.
E revoltator.
Nici nu stiu ce am scris. Dar stiu ca am gandit in spiritul adevarului si revoltat de ce ne e dat sa traim.
Haide-ti
Uniti-ne cumva. AVEM INCA RESURSE SA DEVENIM O TARA PUTERNICA. Noi o facem.
Heil Hitler

#26433 Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 17:13

#23242: cetatean european - Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Eronat total. Nu zic ca aceasta " miscare civica" nu a "existat" la "Referendumul de Demitere" (ca o paranteza, acest referendum fiind ceva inutil si aberant. dar asta e alta discutie), si ca in urma vointei poporului, Presedintele ar fi trebuit sa demisioneze.

Dar daca doar la asta se rezuma "miscarea civica", deja nu isi mai are rostul. Ea ramanand doar o masa manipulata de catre o tabara politica. O miscare civica trebuie sa reactioneze in fiecare clipa, prin petitii, prin demonstratii pasnice, cand conducatorii nostri politici, oricare ar fi ei, ar calca stramb, si ar face nedreptati pentru societate.

Asa doar hai sa dam jos un hot, sa lasam locul altor hoti... si apoi dormim 4-5 ani...adika ce am facut pana acum, de la Decebal incoace....nu rezolvam nimic...de fapt asta isi doresc politicienii...sa nu existe aceasta "miscare civica puternica"..;..


Musafir

#26434 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nu renunt....

2014-01-18 17:13

#26141: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nu renunt.... 

 PUPINBASIST!!!!!!!!!!!KGB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Musafir

#26435 Re:

2014-01-18 17:13


Musafir

#26436

2014-01-18 17:13

Sunt mandra ca mai exista OAMENI in aceasta tara


Musafir

#26437 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vi s-au terminat cuvintele analfabetilor, va repetati

2014-01-18 17:13

#26429: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vi s-au terminat cuvintele analfabetilor, va repetati

Nu eu ma mobilizez la indemnul unui om care a bagat in puscarie familia(care tot romani erau) numai ca el sa avanseze in grad de securist. Stii cum te numesti? Tradator de romani si de tara!


Musafir

#26438

2014-01-18 17:13

de cate ori mai cade asta in picioare ca pisica? nu se gaseste leac si de cojocul lui? haideti sa incercam noi pentru a nu stiu cata oara!

Musafir

#26439

2014-01-18 17:14

La puscarie cu marinarul criminal care a distrus Romania. Acest asasin economic trebuie condamnat pentru genocid economic.

Musafir

#26440 Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 17:14

LATRINIST DE SERVICIU

#26441 Re: Re: Re:

2014-01-18 17:14

#26428: Apocalipsa Securistilor Ceausisti - Re: Re:

Esti prost ca noaptea, uite aici o demonstratie adevarata de cum se poate trisa:

http://www.petitieonline.com/abuzurile_din_romania_trec_oceanul

3 853 persoane au semnat această petiție. Semnăturile provin de la 41 adresa IP diferite.


Musafir

#26442

2014-01-18 17:14

Basescu nu face decit sa incurce lumea asa ca poate pleca oricind ca tine locul ocupat...
Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#26443 Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 17:14

#26433: Heil Hitler - Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

 

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/basescu_traian_L_09_ecef1a989d_wk.jp...

Poza reala, necaricaturizata.

 


Musafir

#26444

2014-01-18 17:14

jos basescu

Musafir

#26445 Re: de la latrina 3

2014-01-18 17:14

#26150: am iesit din latrina - de la latrina 3 

 KGB KGB HOTIIIIIIIIIIIIIIIIII


Musafir

#26446

2014-01-18 17:15

,,SA TRAITI BINE ,, -LASA-NE ! ACASA !

Musafir

#26447

2014-01-18 17:15

REFERENDUM PT. DEMISIE simultan cu ALEGERILE EUROPARLAMENTARE si REFERENDUMUL PT. CONSTITUTIE !!!!!!!!!! in MARTIE 2014 !!!!

Musafir

#26448

2014-01-18 17:15

sunt pensionara si consider ca Traian Basescu nu merita sa fie presedinte.

Musafir

#26449 Re: Re:

2014-01-18 17:15


Musafir

#26450 Re: Re: Re: Poza reala, necaricaturizata !

2014-01-18 17:15