Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Heil Hitler

#25926 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-18 15:58

#25920: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Daca tu crezi ca scopul meu e sa ma dau eu mare aici...te inseli...aici nu e vorba de mine...e vorba de ce trebuie sa facem sa ne fie mai bine la toti...fiecare dintre noi trebuie sa isi adca contributia cu o ideie cu ceva.....daca doar injuram....pai ramane sa ne injuram..


Musafir

#25927

2014-01-18 15:58

Este trist cat de multi manifestam pe internet si cat de putini ies in strada sa-si exprime nemultumirile.E,totusi,ceva cu noi.De 25 de ani suntem umiliti,suntem mintiti,suntem jigniti si suntem furati iar noi ne facem ca ploua.In Ucraina numai pentru ca nu s-a mai dorit de preşedintele Ianukovici semnarea acordului de asociere cu UE au iesit in strada 500.000 de oameni.Parafrazand o expresie celebra ,spun: E CEVA PUTRED IN ROMANIA.

Musafir

#25928

2014-01-18 15:59

JOS BASESCU SI TOT CLANUL LUI
Heil Hitler

#25929 Nu renunt....

2014-01-18 15:59

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati.......puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati. ..nu mai merge sa ne tineti gura inchisa...sa ne tineti dezbinati


Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura;.//...
musafir

#25930

2014-01-18 15:59

Afara cu javrele din tara!

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-18 15:59



Musafir

#25932 Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 15:59

#25924: Heil Hitler - Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Ma, da cine esti tu ma de le sti pe toate?

Ce experienta ai tu ma si in ce domeniu?

Cu ce te poti lauda ca ai facut pana acum?

Din ce iti castigi tu existenta?

Ca la sfaturi pari a fi academician.

 


Musafir

#25933

2014-01-18 16:00

Basta! Băsescu să-şi ia catrafusele şi să se plimbe cu bărcuţa,vaporaşul sau supertancul petrolier pe "marea aurie" din Bărăgan...al cărui proprietar a devenit de curând. Cu toţii suntem "fed-up" de "înalta competenţă" în a conduce un popor "spre cele mai înalte culmi de progres şi civilizaţâe"...(ştiţi,voi,cine ne promitea "marea cu sarea"..) SUNTEM SĂTUI!!

Musafir

#25934

2014-01-18 16:00

Romani treziti-va!

Musafir

#25935

2014-01-18 16:00

nu am avut niciodata probleme cu justitia dar observ ca justitia mai independent ca niciodata condamna oameni pe 16 ani,4ani.3ani,1,4luni ca dm. iosiv din baia mare,nevinovati,iar soferul analfabet care ucide 3 oameni primeste 1an cu suspendare ca sa poata pertrece cu lautari,
VOX POPULI ,VOX DEI!

#25936 CELOR CA-L PLANG PE BASE

2014-01-18 16:00

NU-I CAZUL CA NU MOARE ,IL GASITI LA INCHISOARE- CA TOT S-A VRUT IN LOCUL LU' NASTASE ,PUTETI TOTUSI PLANGE DUPA PRIVILEGIILE NEMERITATE PE CARE VI LE-A ACORDAT ,CA SA-L APARAT DE CEI CARE-I DEMANTELAU INTENTIILE CRIMINALE....

Musafir

#25937

2014-01-18 16:00

m-am saturat cum in tara mea sunt batjocorit,furat pe banii mei(impozite si taxe),cum o noua familie si-a pus picioarele pe grumazurile noastre si nesocoteste viata si bunastarea poporului roman.sunt cadru militar in rezerva disponibilizat din lips de spaga,pile si relatii portocalii.sper sa ne trezim cat mai repede din acest cosmar.in 89 sa murit pt. daramarea unei familii,oare e nevoie sa se moara din nou?

Musafir

#25938

2014-01-18 16:00

Omul prezent si-a pierdut profunzimea trairii si limpezimea privirii, vietuind în sfera din ce în ce mai opaca si mai aglomerata a agitatiilor cotidiene. Actele sale sociale sau politice sunt la rândul lor lipsite de o viziune, tradand un optimism facil,mai bine spus naiv. Drumul mocirlos exterior pe care si-l croieste omenirea nu mai urmareste o finalitate, care sa iasa din planul orizontal al istoriei. Pe plan sufletesc peisajul apare la fel de dezolant. Caile labirintului care duce catre centrul fiintei umane sunt astupate cu noroiul vietii tumultoase de zi cu zi.

Musafir

#25939 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-01-18 16:00

#25874: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: base 

 nu te intelege nimeni aici basaule cauta in alta parte trepanatule!du-te cu baselu!

NANA

#25940

2014-01-18 16:00

Hotul prins la furat,... incepe sa cam tremure, nu se mai poate stapani.Bravo Antena 3, nu va fie frica .Scoate-ti la vedere toate mizeriile fam. basescu,poate pina la urma vor vedea si "prietenii"lui europeni si americani,cine este cu adevarat,si ne vor cere scuze,daca mai au putina coloana vertebrala.
Alege numele de user adi.n

#25941 Subiect

2014-01-18 16:01

Scrie un comentariu...dute invartindu-te sa nu te mai vedem,ca ne-ai mancat de tot!!!!


!

Musafir

#25942

2014-01-18 16:01

jos basescu

Musafir

#25943

2014-01-18 16:01

JOS CU DICTATORUL CARE A BATJOCORIT POPORUL.
roumanian

#25944 repet: BASESCU PRESEDINTE!

2014-01-18 16:01

voiculescu dan, la puscarie!

Heil Hitler

#25945 Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 16:01

#25932: - Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Daca tu crezi ca scopul meu e sa ma dau eu mare aici...te inseli...aici nu e vorba de mine...e vorba de ce trebuie sa facem sa ne fie mai bine la toti...fiecare dintre noi trebuie sa isi aduca contributia cu o ideie cu ceva.....daca doar injuram....pai ramane sa ne injuram..


Musafir

#25946

2014-01-18 16:01

jos Basescu si TOT CLANUL LUI

Musafir

#25947

2014-01-18 16:01

L-AM DETESTAT PE ILIESCU DAR IL RESPECT PENTRU CA MACAR A AVUT UN CREZ POLITIC SI S-A MANIFESTAT , IN TIMP CU DESTUL FAIR PLAY FATA DE ADVERSARII POLITICI. CIND A CEDAT POZITIA S-A RETRAS IN PLANUL DOI SI SI-A VADIT RESPECTUL PENTRU REGELE NOSTRU !
AM CREZUT IN SCHIMBARE , PRIN CONSTANTINESCU, CARE CURIND M-A DECEPTIONAT / SI ATIT /
BASESCU ESTE UN ANIMAL POLITIC / MAI PRECIS O HIENA / CARUIA NU-I PASA DECIT DE ORGOLIUL SAU SI DE INZESTRAREA CELOR DIN FAMILIA SA. DACA AR FI DOAR ATIT ...INSA ESTE BADARAN, MOJIC SI CEEA CE ESTE MAI GRAV ESTE UN MARE LAS ...CARE SE ASCUNDE DUPA FUSTA ACOLITILOR PE CARE-I ARE LA MANA.
NU AM CULOARE POLITICA ...DAR AM VOTAT INTOTDEAUNA PENTRU LIBERALI SAU COALITII IN CARE ERAU SI LIBERALI ....INSA IN AFARA DE D-L TARICEANU SI QUINTUS NU AM INCREDERE IN NICIUNUL...RECUNOSC CA M-A INFLUIENTAT D-L O. PALER, ALE CARUI ASERTIUNI IMI LIPSESC...ACTUALMENTE MI-AM PIERDUT APLOMBUL PENTRU SOCIAL LIBERALI SI SINT , CA SI MULTI DIN JURUL MEU, INTR-O CONFUZIE..
IN FINAL SPUN CA D-L BASESCU IMI PROVOACA O REPULSIE , IMI ESTE RUSINE CA AM AVUT SI INCA MAI AM UN ASEMENEA PRESEDINTE CARE DE CITE ORI IESE LA TV SA DECLARE CEVA SIMT O MARE FRUSTRARE SI MA SIMT JIGNIT! CINE SE ASEAMANA SE ADUNA SPUN BATRINII ...SI ASA ESTE APROPOS DE CEI CARE-L VOTEAZA !!!!!!!!!!
CU CERTITUDINE DACA NU V-A APAREA CINEVA NOU CARE SA - MI INSPIRE INCREDERE NU VOI MAI VOTA ..ORICUM DOAR PE PRESEDINTE VOI MAI VOTA ...DOAR IN CONDITIILE SPUSE MAI SUS.
DUMNEZEU SA-L IERTE PE BASESCU....SA VEDEM CUM IL VA IERTA POPORUL /S-A VAZUT CE I S-A INTIMPLAT LUI CEAUSESCU !!!!!!!!!!/

Musafir

#25948

2014-01-18 16:02

jos basascu

Musafir

#25949

2014-01-18 16:02

Un presedinte grobian si lipsit de educatie, rusine.

Musafir

#25950 Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 16:02

#25945: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Ma, da cine esti tu ma de le sti pe toate?

Ce experienta ai tu ma si in ce domeniu?

Cu ce te poti lauda ca ai facut pana acum?

Din ce iti castigi tu existenta?

Ca la sfaturi pari a fi academician.