Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#25701

2014-01-18 15:27

Sa plece tiranu,fiindca s-a imbogatit pe spinarea romanului de rand.

Musafir

#25702

2014-01-18 15:27

sunt atat de multe de comentat...
Heil Hitler

#25703 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar

2014-01-18 15:27


Musafir

#25704 Jos FANATICUL!!!

2014-01-18 15:27

Mergem pana la victorie!!!!!

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-18 15:28



Musafir

#25706

2014-01-18 15:28

Ultimul președinte comunist al unei țări membre a UE trebuie să plece !

Musafir

#25707 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost

2014-01-18 15:28

#25663: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un b 

 bai prostule du-te dupa bas ce faci il avantajeaza dar neuronul tau stinger................. vai steaua ta!


Musafir

#25708

2014-01-18 15:28

De cate ori il vad pe Basescu la televizor,chiar la Antena 3 (canalul meu preferat),imi creste tensiunea arteriala si ma tenteaza sa inchid televizorul.Nu mai rezist sa-l vad si sa-l aud.
MUIE LA BASISTI

#25709 DE PATAPIEVICI LA UDREA SI DE LA LICEEANU LA MACOVEI

2014-01-18 15:28

SA VA IAU NEAMUL IN MACIUCA...BULANGIILOR SI TRADATORILOR DE NEAM...A-TI FURAT SI A-TI NENOROCIT TARA ASTA

Musafir

#25710

2014-01-18 15:29

"Ma iubesti? Nu.
Ma urasti ? Da.
Slava Domnului, ca nu-ti sunt indiferet."
Cred ca indiferenta noastra(sa-l ridiculizam) si sa-i demascati intentiile si actiunile tuturor indivizilor, care sunt legate de persoana lui Mister B.
Cu multa stima si incredere in ceeace faceti.

Musafir

#25711

2014-01-18 15:29

Presedintele Basescu are o Tulburare Antisociala de Personalite. Minte, insala, nu invata din greseli, se crede mai presus de toti si de lege, manipuleaza, nu are empatie, este invidios, plin de ura si de razbunare, agresiv si cu slaba toleranta la stres.

Musafir

#25712 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau,

2014-01-18 15:30

Heil Hitler

#25713 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai f

2014-01-18 15:30

#25707: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost

Sper sa il avantajeze si sa plece in plata Domnului, sa ne lase, si sa ia cu el toti hotii de tara..


Musafir

#25714

2014-01-18 15:30

Hai sa scapam de acest impostor " aparator al democratiei (care democratie ?? },al statului de drept ( al celor care stau in pozitie de drepti in fata lui...), al justitiei ( halal justitie)", acest franar al dezvoltarii tarii, acest vasal ( cu coloana indoita in fata celor care-i servesc interesele),acest tepuitor,care nu stie sa se opreasca din a-si servi ineresele personale si de familie pe orice cai murdare, necinstite si oculte.

Musafir

#25715

2014-01-18 15:31

Sintem alaturi de intreaga echipa,sa fiti puternici in continuare;
sa dispara aceasta creatura cu familia lui,cu tot,

Musafir

#25716 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu

2014-01-18 15:31


Musafir

#25717

2014-01-18 15:31

De fapt Basescu nu ne reprezinta pe noi ci pe cei de la Curte (care numai constitutionala nu e). Oare cine ne-a blestemat sa ne conduca bisnitarii?

Heil Hitler

#25718 Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

2014-01-18 15:31

#23242: cetatean european - Re: basescule, imi pare rau, dar nu ai fost un bun conducator de tara

Eronat total. Nu zic ca aceasta " miscare civica" nu a "existat" la "Referendumul de Demitere" (ca o paranteza, acest referendum fiind ceva inutil si aberant. dar asta e alta discutie), si ca in urma vointei poporului, Presedintele ar fi trebuit sa demisioneze.

Dar daca doar la asta se rezuma "miscarea civica", deja nu isi mai are rostul. Ea ramanand doar o masa manipulata de catre o tabara politica. O miscare civica trebuie sa reactioneze in fiecare clipa, prin petitii, prin demonstratii pasnice, cand conducatorii nostri politici, oricare ar fi ei, ar calca stramb, si ar face nedreptati pentru societate.

Asa doar hai sa dam jos un hot, sa lasam locul altor hoti... si apoi dormim 4-5 ani...adika ce am facut pana acum, de la Decebal incoace....nu rezolvam nimic...de fapt asta isi doresc politicienii...sa nu existe aceasta "miscare civica puternica";;[[]][[]]


Musafir

#25719

2014-01-18 15:31

M-am saturat de toata clasa politica din Romania.Toti se gandesc numai la bunastarea lor,a familiilor lor,a rudelor ,niste jeguri flamande.La alegerile europarlamentare si prezidentiale ma voi prezenta la vot ,doar pentru a-l anula!!!!Nu merita niciunul sa ma reprezinte!!!!PDL-UL ne-a omorat,iarUSL-UL ne ingroapa!Spun toate acestea ,desi sunt membru PNL,insa nu dupa aceasta doctrina pe care o folosesc cei din PNL-ul de azi ,ci cea de pe vremea Bratienilor...Ar avea ce invata toti politicienii ,daca ar studia un pic istoria romanilor.....
pentru un basist care a semnat de mai multe ori

#25720 pentru 25651

2014-01-18 15:32

saracu de tine !esti chiar asa de naiv incat nu nu sti ca ce se face aici este doar o problema de morala impotriva lui Gherlan? nu va constitui niciodata un document juridic.desi este posibil ca procurorii modelul anilor "5o, sa plece pe teren .dar daca tu ai intrat de mai multe ori ,te vor pune pe lista.fii sigur ca nu scapi!

Heil Hitler

#25721 Nu renunt....

2014-01-18 15:32

Cine poate sa fie impotriva mea, in afara hotilor de tara? Eu doresc educatie copiilor...ei doresc sa ii tina prosti, sa ii poata prosti si fura. Numai ca o sa fac o miscare civica puternica, si o sa va vin de hac hotilor.


Sunt constient la ce PERICOL ma expun, ce atacuri vor urma din fata politicienilor, a serviciilor (interne sau externe), a hotilor de tara; dar in afara de viata nu au ce sa imi ia...asa ca RISC....macar INCERC..stiu ce a zis si Tutea...vedem ce iese...Deja am inteles ca o mare parte din oameni nu poate accesa acest site, sa poata citi mesajele mele..........,

Sunteti penibili ba cu diversiunile care le incercati.......puteti sa ma injurati cat vreti...scap eu tara de lepre ca voi care nu stiti decat sa injurati si sa furati. ..nu mai merge sa ne tineti gura inchisa...sa ne tineti dezbinati


Imi ziceti ca de ce repet...pai asta va doriti voi..sa ii spun doar vecinului...nu sa auda cat mai multi oameni...daca ne tineti disipati e foarte bine pt voi...furati in voie

Ms Bolcas ca ma sustii.o sa te contactez..Si ms tuturor celor care ma sustin si se vor alatura

Musafir

#25722

2014-01-18 15:32

UN OM REZONABIL VAZAND REZULTATELE MUNCII SALE REFLECTATE IN SITUATIA CONCRETA DIN ROMANIA SI PENTRU CARE NICI PE PLAN INTERN NICI PE VEL EXTERN NU AI FACUT NIMIC,DAR NIMIC SI-AR DA DEMISIA!

Musafir

#25723 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescule, imi pare rau, dar nu

2014-01-18 15:32


Musafir

#25724

2014-01-18 15:32

Mai sunt atitia alti "Basescu"(de toate culorile),oare mai apucam sa-i vedem pe toti demisi?
La noi e posibil ca Basescu sa-si dea demisia si noi sa plangem dupa el.
antibasist

#25725

2014-01-18 15:33

sa mergem diseara la cotroceni toti antibasistii degeaba semnam petitii trezitiva odata