Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#6751

2014-01-09 22:25

Multe voturi chiar daca (nu) sunteti imbecili ca MB

Musafir

#6752

2014-01-09 22:25

nu ai fost la scoala?

Musafir

#6753

2014-01-09 22:25

uniti salvam Romania de tirania lui basescu

Musafir

#6754

2014-01-09 22:26

O idee excelenta, domnilor Ursu si Gadea! Felicitari!

Musafir

#6755 Re: Dicksuckers

2014-01-09 22:26

#6694: The Wizard of Găoz - Dicksuckers

abcdef

Basescu este doar un gunoi, intr-un munte de mizerie din care si tu faci parte.

De aceea acum la inceput de an 2014 ITI UREZ din toata inima ca-n urmatorii 9 ani :

- sa ai parte de  justitia pe care o aperi,

- sa traiesti intr-o economie ca cea pe care ai creat-o,

- sa te bucuri de educatia pe care ai conceput-o,

- sa beneficiezi de toate neajunsurile  la care ai contribuit la sistemul de sanatate,

- sa ti se raspunda la orice solicitare asa cum ai raspuns tu aici

- Si in cele din urma, obosit, cand o sa speri la un miracol, sa ai parte de cosmarul pe care l-ai sustinut

NU TE MAI OBOSI SA ARUNCI VENIN CATRE NIMENI, PASTREAZA-TI URA PENTRU APROPIATII TAI ...  Incearca sa nu te dai de gol cu aceasta ura in fata cunostintelor sau a urmasilor.... asta asa pentru tine, nu pentru cartea de ISTORIE
Revolta

#6756 petitie

2014-01-09 22:26

Sunt la fel de nemultumita, dezamagita si revoltata, ca multi altii, de tot ce se intampla in Romania. Dar nu mi se pare firesc sa apelam la altii sa ne rezolve problemele din tara. Marile puteri nu isi vad decat interesele lor nu sa ne fie noua bine. Mi-e greu sa cred ca vin sa imparta dreptatea. Cred ca sunt mai interesati ce se intampla cu Rosia montana si gazele de sist. Sa dea Dumnezeu sa aveti voi dreptate si sa gresec eu. Succes!

Musafir

#6757

2014-01-09 22:26

ce se stie peste ocean este distorsionat...poate propaganda basista este mai eficienta!!Anyway, initiativa voastra sper sa fie prima dintrun sir necesar...si ar trebui sa incepeti si o convingere a lui ponta sa puna in aplicare promisiunile din campanie!!! Este motivul ,sau mai bine zis, cauza situatiei deplorabile a tarii si a natiunii!!!
Ionut

#6758

2014-01-09 22:27

O sleahta de corupti si Basescu si Ponta, ce mai mare greseala sa alegem dintre astia 2, se pare ca antenele au facut alegerea(desi nu prea au de ales) isi urmaresc interesul. Din nou va zic si Basescu si Ponta si Antonesc sunt tot o apa si un pamant, antenele normal ca iau apararea celor din urma, tot ce spun despre Basescu este adevarat, dar nici ceilanti doi nu sunt mai prejos.

Musafir

#6759 musafir:

2014-01-09 22:27

#6726: -

DAR RE-AL TĂU E SI MAI RĂU!


Musafir

#6760 Re: Re:

2014-01-09 22:28

#6461: Calin - Re:

abcdef

Basescu este doar un gunoi, intr-un munte de mizerie din care si tu faci parte.

De aceea acum la inceput de an 2014 ITI UREZ din toata inima ca-n urmatorii 9 ani :

- sa ai parte de  justitia pe care o aperi,

- sa traiesti intr-o economie ca cea pe care ai creat-o,

- sa te bucuri de educatia pe care ai conceput-o,

- sa beneficiezi de toate neajunsurile  la care ai contribuit la sistemul de sanatate,

- sa ti se raspunda la orice solicitare asa cum ai raspuns tu aici

- Si in cele din urma, obosit, cand o sa speri la un miracol, sa ai parte de cosmarul pe care l-ai sustinut

NU TE MAI OBOSI SA ARUNCI VENIN CATRE NIMENI, PASTREAZA-TI URA PENTRU APROPIATII TAI ...  Incearca sa nu te dai de gol cu aceasta ura in fata cunostintelor sau a urmasilor.... asta asa pentru tine, nu pentru cartea de ISTORIE
Alege numele de user

#6761 Subiectjos basescu

2014-01-09 22:28

Scrie un cosa stie S U A ca basescu a fost DEMIS la referendum !mentariu...

Musafir

#6762

2014-01-09 22:28

Abuzuri? este ... putin spus, dar este totusi o expresie academica si o acceptam, ca atare

Musafir

#6763

2014-01-09 22:28

speranta moare ultima,traim un cosmar zi de zi si cu o neancredere permanenta ni se usuca dorinta de a mai face ceva am sperat speram si murim cu speranta ....iubesc ROMANIA nu va ma bateti joc de ia.

Musafir

#6764

2014-01-09 22:29

Multumim d-lui Gàdea si d-lui Ursu ptr. initiativa. Cu toate ca stim,ca nu putem speria ,,lupul cu pielea oii'' macar incercam!!!! Inclin sa cred ca daca vom fi multe,dar ffff.multe oi, poate ca ,,lupul'' va fi extenuat si se va lasa pagubas....
Multa bafta in activitatea zilnica!!!!

Musafir

#6765 Re:

2014-01-09 22:29

#6726: -

abcdef

Basescu este doar un gunoi, intr-un munte de mizerie din care si tu faci parte.

De aceea acum la inceput de an 2014 ITI UREZ din toata inima ca-n urmatorii 9 ani :

- sa ai parte de  justitia pe care o aperi,

- sa traiesti intr-o economie ca cea pe care ai creat-o,

- sa te bucuri de educatia pe care ai conceput-o,

- sa beneficiezi de toate neajunsurile  la care ai contribuit la sistemul de sanatate,

- sa ti se raspunda la orice solicitare asa cum ai raspuns tu aici

- Si in cele din urma, obosit, cand o sa speri la un miracol, sa ai parte de cosmarul pe care l-ai sustinut

NU TE MAI OBOSI SA ARUNCI VENIN CATRE NIMENI, PASTREAZA-TI URA PENTRU APROPIATII TAI ...  Incearca sa nu te dai de gol cu aceasta ura in fata cunostintelor sau a urmasilor.... asta asa pentru tine, nu pentru cartea de ISTORIE

Musafir

#6766

2014-01-09 22:29

basescu a fost DEMIS in 2012

Musafir

#6767

2014-01-09 22:29

felicitari pentru initiativa

Musafir

#6768

2014-01-09 22:29

sa speram ca o sa se rezolve ceva.am ajuns sa ne intoarcem in trecut in loc sa mergem inainte si oferim un trai si un viitor mai bun tuturor

Musafir

#6769

2014-01-09 22:29

Scrie un comentariu...
Cit mai multe semnături si cit mai multe reusite

Musafir

#6770 Re:

2014-01-09 22:30

#6726: -

mai copil produs prin masturbare,arata tu ca poti macar atat cu o petitie pentru conducatorul ce cu sarg il pupi in capatul exterior al colonului....si dupa aceea sa spui ca e vai de capul cuiva...aaa da! e vai de capul nostru ca tu existi ,asta da ai dreptate,ca daca noi inclusiv parintii tai eram mai atenti si mai responsabili tu ai fi fost in stare de celula reproducatoare intr-un frumos si sigur prezervativ,aruncat responsabil la cos.


Musafir

#6771

2014-01-09 22:30

...buna seara...!...ingaduiti-mi si mie ...umilului ce sunt...,un fost abuzat de catre imaculata justitie din aceasta tara...,un cetatean modest si simplu...,sa va spun c-am ajuns sa-mi fie lehamite ca sunt roman si ca...m-am nascut in Romania...!...pacat...!...avem o tara minunata...insa...pacat...ca la carma ei avem o haita de caini si catele ...care n-au nici un Dumnezeu... ...dragii mei...!...daca putere as avea ...sa schimb ceva in tara mea...nu mult...doar 2-3 luni...as lua in parte fiecare impostor cu functie in stat...,fie el presedinte,premier,parlamentar,senator,ministru,justitiar,primar,etc.,le-as confisca averile nejustificate,le-as face juguri precum boilor...si as ara cu ei ogoarele patriei ,pe care le-au distrus si care sunt pline de maracini...,apoi...tot cu ei as recladi toate uzinele,fabricile ,agricultura si tot ce-au distrus...muncindu-i cate 10 ore pe zi,cazandu-i in baraci alaturi de familiile lor si dandu-le un salar lunar de 1000 de lei...fara a umple puscariile cu ei...

Musafir

#6772 Re:

2014-01-09 22:30

#6726: - esti un base la care ii pute gura la crice cuvint .e normal sa fie asa. eu si sotia avem acelasi ip.noi suntem multi, voi 1 la 10 ip

 


Musafir

#6773 IN STRADA

2014-01-09 22:30

DACA NU IESIM IN STRADA NIMENI NU O SA NE BAGE IN SEAMA ...NIMENI . UNDE"S MULTI PUTEREA CRESTE !!!
LASATI PETITIILE SI VAICARELILE - IN STRADA SI PANA NU PLEACA basitu betiv NU PLECAM.

Musafir

#6774

2014-01-09 22:31

ROMANII. din toate colţurile lumii UNITI-VA!NUMAI ASA VOR AVEA SI COPIII NOSTTRI UN VIITOR MAI BUN.FELICITARI ANTENA3!
Only Good

#6775 Lost confidence

2014-01-09 22:31

Mr. Obama, how could the largest democracy in the world to support political garbage communist Securitate Basescu called his servants? How have swallowed the lie that the coup ROMANIA given by 7.5 million citizens by their vote demanding the resignation of dictator Basescu? People near you you have dirty mind the principle of justice and democracy that upholds and promotes U.S.. I have lost confidence in the strongest and most democratic state.