Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-08-03 17:02



Musafir

#28002 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basescu la puscarie

2014-08-03 17:04


Musafir

#28008

2014-08-03 17:22

Ce poza!!! :))))))))))))))))) Cretin antibasist, ce tare!!! :))))))))))))))))))))


Musafir

#28009 Re:

2014-08-03 17:58

#28008: -

Prostalau basist, PLANGI :

http://2.bp.blogspot.com/-zzwSHEeeF14/Tol3F6Qr4sI/AAAAAAAAAQ8/j-Ai4hf8WUY/s1600/...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:))))

Tin sa fie, tin sa fie :

Maathaa ??? NUUUUU, Fii-taa o paranama ??? Eu nu cred asta, poate doar fotograful donator de lapte sa creada, e pixelu' alb !  :))))))))

 

 

http://1.bp.blogspot.com/_7vtKOMzPG64/TEmRjzaKPJI/AAAAAAAABOE/-ZeWzjZAEn4/s1600/...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ce-mi place sa rad de basistul cel prostut, e prostu' meu, ca nu-i cu suparare, oricum si lui ai place, s-a obisnuit !  :))))


Musafir

#28010

2014-08-03 18:39

Ai tu impresia ca sunt prostul tau, in realitate, mie doar imi place sa ma rad de prostia ta. Ultima poza mi-a placut, antibasist cretin :))))) daca nu ai de lucru, iti debiteaza capu' tot felul de prostii, dar imi place de tine, ce cretin! :)))))))))))))))))))))))))))))))).
basistii suntprosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta !

#28011 Re: basist = prost

2014-08-03 22:41

#28010: -

Chiar esti prostul meu, si de cand postezi cu nick sau fara rad de tine si te iau peste picior, acuma, intr-adevar, trebuie sa te duca capul ca sa-ti dai seama de lucrul asta, nu e cazul la tine, tu esti basist si pe cale de consecinta logica, prost !

HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !

S-a intors lumea cu basu-n sus, a ajuns un basist ce prin definitie e prost, sa zica despre...oricine, orice nasoala ce de fapt i se aplica chiar lui !

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA !!!

Inc-o demonstratie despre cum rad de tine :

Am vazut ca-ti place drept pentru care ti-o mai pun o data, ai grija sa nu te-neci :

http://1.bp.blogspot.com/_7vtKOMzPG64/TEmRjzaKPJI/AAAAAAAABOE/-ZeWzjZAEn4/s1600/...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, iat ti-ai furat-o, dar e normal esti...basist si implicit prost !:)))))

Proasta phoula a fost chuurhul maathii !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

basistii sunt prosti, dar pe ei inca-i mai mira lucrul asta !

#28012 Re: Re: basist = prost

2014-08-03 22:53

#28011: basistii suntprosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta ! - Re: basist = prost

Si o poza ce nu-l mai reprezinta pe basistul meu cel prostut, dar ai da fiori, respectiv le da fiori amandurora !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

http://baselandia.files.wordpress.com/2012/03/puscarias3.jpg...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plangi !!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ce bine ma amuz pe seama basistilor !

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-08-04 15:49



Musafir

#28014 Ia d'aici, maine sa-i bagi in cur tatucului tau, Felix ! La puscarie primeste si "originalul" !

2014-08-04 19:24


Musafir

#28015

2014-08-04 19:26

Nu mai scrie prostii mai antibasistule, pt. ca stiu ca in realitate iti place de Basescu si ca il iubesti mult, nu fi ofticat pt. ca te-a refuzat, el nu este homosexual ca tine, trebuie sa intelegi asta. Acum de ofticat ce esti, iti dedici viata injurand-ul? :))

basistii sunt prosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta !

#28016 Re: basist = prost

2014-08-04 20:38

#28015: -  

 Prostalau basist nu ma intereseaza voiculescu, e o persoana particulara ce nu ma intereseaza, in schimb idolul tau basaul e presedintele Romaniei si ma intereseaza sa i-o dau sus de fiecare data pentru tot ce-a facut, asa cum ma intereseaza sa rad si de basistii inapoiati mintal ca tine

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Ia de plangi :

 

 

 

Baaaasaaaaauuuleeeeeeee, du-te si viziteaza-ti fratele, trebuie sa te obisnuiesti cu puscaria !!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

 

 

M A A A A A R S,   J A V R A   B A S I S T A   !!!

 

 

 

 

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-08-05 08:05


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-08-05 08:23


basistii sunt prosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta !

#28019 Re: basist = prost

2014-08-05 15:47

#28018: -  

 

 

 

 

 

 

 

 

Plangi prostalau basist, idolul tau va ajunge la puscarie si ti se va taia subventia de postac platit !

Ce-mai place sa rad se basistii prosti asa ca tine, exact cum place sa zic "nasoale" adevarate despre  puscariabilul basescu !

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

M A A A A A R S,   J A V R A    B A S I S T A   !!!


Musafir

#28020 VARANISTULE !

2014-08-05 17:04

#28019: basistii sunt prosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta ! - Re: basist = prost 

 

DEOCAMDATA INTRA TATUCUL TAU, PE BUNE, BASESCU INTAI VA MAI DA NITICA MUIE, SOBOLANI ROSII !

basistii sunt prosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta !

#28021 Re: basist = prost !

2014-08-05 17:17

#28020: - VARANISTULE ! 

 Sigur, sigur, a intrat fratele idolului tau in puscarie !

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

Plangi basist prost :

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

M  A  A  A  A  A  R  S       J  A  V  R  A      B  A  S  I  S  T  A       !!!

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!

 

 


Musafir

#28022 VARANISTULE !

2014-08-05 17:23

#28021: basistii sunt prosti, dar pe ei inca ai mira lucrul asta ! - Re: basist = prost ! 

 ESTI PROST CA NOAPTEA, ALA INCA NU A FOST CONDAMNAT, AL TAU O INCASEAZA AZI, DE LA 5 IN SUS PRIMESTE, EXACT ASA CUM ATI DORIT !

basistii sunt prosti, dar pe ai inca ai mira lucrul asta !

#28023 Re: basist = prost !

2014-08-05 17:27

#28022: - VARANISTULE ! 

 Esti atat de prost incat nu stii sa citesti !!!

hahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

Am spus ca fratele idolului tau e in inchisoare, c-o sa vina si condamnarea, asta-i partea a2a, basist prost !!!

hahahahahahahahahahahahha, cat e de prost basistul, hahahahahahahahahahahahaha !!!

Plangi :

 

 

M  A  A  A  A  A  R  S        J  A  V  R  A      B  A  S  I  S  T  A     !!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!


Musafir

#28024 VARANISTULE !

2014-08-05 17:32

#28023: basistii sunt prosti, dar pe ai inca ai mira lucrul asta ! - Re: basist = prost ! 

MAI CITESTE O DATA CE-AI SCRIS, ORBETE !

"Sigur, sigur, ai intrat fratele idolului tau in puscarie !"

Mircea Basescu e la puscarie, DOBITOCULE ?

SI NICI TRAIAN BASESCU NU VA FI, DECAT IN POZELE VOASTRE, TURBATI, LATRINISTILOR !

basistii sunt prosti, dar pe ei ai mira lucrul asta !

#28025 Re:basit = prost

2014-08-05 17:36

#28024: - VARANISTULE ! 

 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, cat esti de prost !!!

Nu basist prost, e pe canapea se uita labe 1, asta-i la vrajeala cu puscaria, de fapt e in vacanta, de fapt e...pixelu' albastru !

hahahahahahahahahahahahahahaha, cat esti de prost !!!

Am sa-ti adaug si "perla" asta pa langa celelalte, asteapta doar !

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, cat e de proasta forma asta de viata !