Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#24976

2014-01-13 17:17

Daca acest emisar a venit in ROMANIEA de ce nu sa interesat cand basescu a mintit ca isi va da demisiea ,ca va esi din 3 in 3 luni in piata revolutiei si va sta de varba cu lumea ,si atunci cand indemna poporul sa nu iasa la vot,si timp de o saptamana sa nu se uite la ANTENE si sa asculte doar prostile lui oare astea sunt atributile unui presedinte pervers si mincinoscum este TRAIAN BASESCU DEMISU

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 17:17



Musafir

#24978 Re: STRAINU' PTR. MUSAFIR BASESCU JUSTITIARUL....

2014-01-13 17:17

#24941: Strainu' - STRAINU' PTR. MUSAFIR BASESCU JUSTITIARUL....

tie sa iti fie securist batran,sa tradezi neamul tau...oare mama ta ar fi fost de acord? sau a murit de suparare ca te-ai facut tradator de neam?Sau era multumita cu ce-i aduceai de la ferma partidului si a murit de diabet?

Awsom3 G4mer
Galati

#24979 Re: Re:

2014-01-13 17:18

#24972: - Re: Da o NUCLEARA in cap :)))

 

 


Musafir

#24980

2014-01-13 17:20

Nu-mi plac securistii, iar actualul regim este de inspiratie securista.
Ceea ce este grav, cred ca este faptul ca nici astia noi nu sunt prea diferiti.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 17:20


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 17:20



Musafir

#24983

2014-01-13 17:21

Dumnezeu sa sa îndure de poporul roman si sa'i dea biruinta.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 17:21



Musafir

#24985 Re:

2014-01-13 17:22

#24976: -

PLEACA DRACU HANDICAPATULE CA TU NU STI NICI IN CE TARA TRAIESTI ''ROMANIEA'' MARS ACOLO

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 17:22


Fan Hitler

#24987

2014-01-13 17:23

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
E un idiot care comenteaza cu nickul meu...un plagiator...draq sa-l ia...zice mereu ca e basist
Deci eu nu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei.;;;

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-13 17:24



Musafir

#24989

2014-01-13 17:24

DOAMNE citi pupisti bolnavi ai lasat pe meleagurile noastre,scoatele doamne boala din cap

Musafir

#24990

2014-01-13 17:25

Traiesc in teroare din 1988 cit sa mai suport,Dumnezeu o sa i strambe pe toti care mi au luat dreptul de a trai decent ,mi au luat casa pe care tata a facut o pt mine casa unde m am nascut au demolat o fratii mei si s au folosit de materiale, trebuie sa dorm pe la prieteni ,in gara,la rude,sotia e bolnava refuza sa mai avem contact la doua luni dupa ce a nascut in august 2001 de treisprezece ani sufar din cauza ei si a fratelui meu Sanda Ion care si a vindut apartamentul s i se crede propietar pe toata casa chiar are un contract vinzare cuedar nr.805,dar el nu i a dat nici un ban parintilor,a platit decit notarul Cirstea Terezia cu 150 marci germane in august 2001,va rog sa ma ajutati ma inselat multa lume,va multumesc nr meu 0762038740

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 17:26


Strainu'

#24992 STRAINU' PTR. MUSAFIR BASESCU JUSTITIARUL....

2014-01-13 17:27

BAI, RETARDATULE.....! TREBUIE SA TRAGI ADANC IN PIEPT DIN VANTURILE BASESCIENE CA SA TI SE DEZVOLTE CREIERUL ! CU PROSTI CA TINE ROMANIA NU ARE NICIO SANSA .

Musafir

#24993

2014-01-13 17:27

zi de zi vad tot mai multe hotii,magarii si fara delegi comise de politicieni, oare se va inrdepta oare ceva in tara asta, unguri vor autonomie oare daca ar merge bine tara asta ar mai vrea ceva? eu lucrez in anglia si sincer cand striga cineva la mine romane ma irita oare de ce?
Fan Hitler

#24994

2014-01-13 17:28

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
E un idiot care comenteaza cu nickul meu...un plagiator...draq sa-l ia...zice mereu ca e basist
Deci eu nu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei{}{

Musafir

#24995

2014-01-13 17:28

Sunt cadru didactic cu 26 de ani vechime si imi este sila de toata implicarea politica a PDL-ului in invatamant. In 2011 am fost tansferata ilegal printr-o reducere de activitate fabricata de triunghiul primar-fostul director-fostul inspector general. Motivul pentru care trebuia sa dispar din scoala a fost acela ca nu i-am permis primarului in perioada cand am fost director (2005-2006), sa se implice in procesul instructiv-educativ. Toata aceasta "afacere" a fost sustinuta de fostul deputat PDL Doinita Chircu. Spre nemultumirea unora, mi-am recastigat postul in instanta. Am foarte multe de spus, dar nu vreau sa plictisesc.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-13 17:28


Fan Hitler

#24997

2014-01-13 17:29

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
Eu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei..;

Musafir

#24998

2014-01-13 17:30

Multumim ca totusi mai exista oameni in aceasta tara care doresc sa faca ceva bun. Cu respect .

Musafir

#24999

2014-01-13 17:30

Stima si respect pentru d-l Mihai Gadea si d-l Ursu an special ANTENEI 3 pentru demersul ,,ACESTEI PETITIE,, Santeti in asentimentul ROMANULUI ADEVARAT ce nu mai suporta mizeriile lui >basescu & clanului sau
Fan Hitler

#25000

2014-01-13 17:30

In 2004 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-a vrut pe Nastase presedinte.
In 2009 majoritatea romanilor nu l-au vrut pe Basescu presedinte. Dar o si mai mare majoritate nu l-au vrut pe Geoana presedinte.
In 2014 majoritatea romanilor nu il mai vor pe Basescu presedinte. Dar e foarte probabil si posibil ca pe Ponta majoritatea romanilor sa nu il vrea presedinte.
Deci REFERENDUMUL DE DEMITERE A PRESEDINTELUI e IRELEVANT SI INUTIL. Stim ca pe un actual sau viitor presedinte majoritatea romanilor nu il vor presedinte. Ar trebui scoasa din viitoarea Constitutie aceasta Institutie.
Dar cum PROSTII in Romania sunt majoritari, majoritatea nu vor intelege ce am spus;'''
E un idiot care comenteaza cu nickul meu...un plagiator...draq sa-l ia...zice mereu ca e basist
Deci eu nu sunt basist, am semnat petitia, cred ca basescu a facut abuzuri si hotii, si sunt sigur ca si voiculescu si ai lui au acelasi scop. politicienii nostri sunt doar pt ei{}}}}