Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

#11851

2014-01-10 14:19

poate U.S.L. ar trebui sa faca mai mult pentru instaurarea domniei adevaratei legi si ar trebui ca magistratii care gresesc sa plateasca pentru greselile lor

Musafir

#11852

2014-01-10 14:19

Aceasta initiativa vine intr.un moment trist din viata noastra,a celor multi,a celor fara munca,a celor saraci.Ne dorim din tot sufletul ca acest regim sa plateasca pentru tot raul ce l.a facut populatiei.Astaptam ca macar in ultimul ceas sa se rezolve ceva,multumim!
Leviathan

#11853 Re: Re: Doar o intrebare

2014-01-10 14:20


Musafir

#11854

2014-01-10 14:20

ca urmare a MARELUI MASACRU DIN DEC /89 GANDIT de marii criminali ai lumii - asasini economici -financiari, america - ue - f.m.i=israel declansat de DIVERSIONSTI CRIMINALI LANSATI IN ROMANIA DE CEI CARE AU "GANDIT "'MASACRU -IN ROMANIA S-A INSTALAT CEL MAI ABJECT, CRIMINAL - ANTI-NATIONAL SI ANTI-UMAN SISTEM "politic" numit "democratie originala" CARE A INCEPUT sub supravegherea stricta a americii - ue -f.m.i=israel - jefuirea criminala a ROMANIEI - S-a inceput - prin privatizari care au trecut propprietatea statului in proprietate "privata' apartinand banditilor - si infractorilor -de drept comun - aliati cu - "diaspora' marii bogatasi si talhari interbelici - aliati cu nomenclatura comunista - si lumea murdara a infractorilor -TIGANI SI AUTOHOTONI - a urmat programul de "retrocedari ' criminal prin care rezultatul marilor jafuri din perioada interbelica CAT SI POSTDECEMBRISTE, DISTRUGEREA INDUSTRIILOR SI,ECONOMIEI NATIONALE -au fost impartite INTRE BORFASII ROMANI SI CEI DIN AFARA INCLUSIV america - ue - f.m.i=isrel SINGURII PROFITORI - AI JEFUIRII ROMANIEI DE RESURSELE NATURALE -ECONOMICE - FINANCIARE - STRATEGICE - SI UMANE ALE TARII -sunt ; repet america - -ue -f.m.i=israel - cat si bogatasii ROMANIEI imbogatiti prin jaf si fraudarea averii,MOBILE SI IMOBILE A TARII - astazi la 24 de ani de la MARELE MASACRU - in care ROMANIA A SANGERAT DIN PLIN ,ROMANIA SE AFLA SUB CEA MAI ORDINARA DICTTATURA A FARADELGII - numita "ademocratie originala " - secatuita de resurse si valori - guvernata de 'partide politice ' grupuri TERORISTE constituite cu scopul - intereselor de grup si personale CONTRA INTERESELOR STATULUI SI POPULATIEI tot datorita interventiei si sustinerii venita din partea marilor banditi mondiali america - ue --f.m.i=israel -in ROMANIA a fost impus ca 'presedinte"unul dintre MARII CRIMINALI - cel care a declansat GENOCIDUL impotriva unor grupuri de CETETENI ROMANI basescu traian urmat de un grup de asasini economici - curve delux - impostori - si tradatori prin GENMA -P.D.L - grup criminal care in 10 ani a reusit sa distruga total ROMANIA - a uramt la "guvernare ' un alt GRUP terorist aliat cu primul si cu toata dejectia politIca NUMITA "CL POL ' U.S.L grup terorist care a "coabitat" cu p.d.l si infractorul basescu traian cu litera mica]iata de ce astazi ROMANII urasc de moarte america - ue - f.m.i=israel si doresc ca acest GRUP TERORIST MONDIAL SA DISPRA INDIFERENT DE MISLOACE - ASTFEL ROMANIA INCETAND SA FIE CONSIDERATA O CLOLONIE A americi -- ue- f.m.i=israel - regasindu-s DEMNITATEA DE STAT NATIONAL UNITAR SI INDIVIZIBIL - au mai fot atacuri ale americi impotriva ROMANIEI manifestate prin actele criminale ale "corporatiilor" SIONISTE AMERICANE ' CRIMINALE SI JEFUITOARE DE RESURSE - "gold corporation - behtel - chevron etc - in situatia data ROMANII ZIC - HEIL - EXTREMELE DE STANGA SAU DREAPTA SINGURA SOLUTIE IMPOTRIUVA CELOR CARE VOR SA-S ANEXEZE TOTAL ROMANIA - america -ue -f.m.i=israel - AFRA - !- "UNCHIUL SAM BETIVUL -CRIMINALUL SI DEPRAVATUL " SA PLECE - PESTE 'baltoaca atlantica " am zis si MARS 1

Musafir

#11855

2014-01-10 14:20

Acest individ e o rusine pentru Tara mea!

Musafir

#11856

2014-01-10 14:20

Foarte bine,trebuie sa luam atitudine.

Musafir

#11857

2014-01-10 14:20

Unchii mei au murit in inchisorile comuniste, cu gandul ca vin americanii.Ce naivi !!! Astazi, au venit americanii. Care americani? Asistenta acelui secretar de stat, sotia acelui presedinte care facea sex cu trabucuri? Unchii mei si noi n-am stiut ce umilinte ne asteapta. N-avem demnitate. Dupa ce suntem un popor de cacat am ales si un presedinte cu nume de basina !!! Ne meritam soarta. P.S. n_ul simpatizez pe Ponta, dar de data asta m-a uns pe suflet.Uitati de lingai ca Geoana,Cazanciuc,Cioroianu si Bordea.

Musafir

#11858

2014-01-10 14:20

Acest individ e o rusine pentru Tara mea

Musafir

#11859

2014-01-10 14:20

Semnez dar nu cred in nimic bun...

Musafir

#11860 Re:

2014-01-10 14:20

#25: Doctoru' Andy -

Corect scurt si la obiect.

Carcotel

#11861

2014-01-10 14:20

Nu vi se pare niciunuia dintre voi extrem de suspect ritmul ametitor de semnare al acestei petitii? Aveti grija, baieti, sa nu cumva sa depasiti cu numarul semnatarilor numarul populatiei de la ultimul recensamant!!!

Musafir

#11862

2014-01-10 14:21

MAFIA BASESCIANA A PARALIZAT STATUL SI INSTITUTILE VITALE ALE STATULUI . JUSTITIA ESTE INGENUNCHIATA DE ACEST TIRAN , BANDIT , ESCROC .... etc.

Musafir

#11863

2014-01-10 14:21

Felicitari-continuati

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-10 14:21



Musafir

#11865

2014-01-10 14:21

LEGEA ESTE EGALA PENTRU TOTI...!

EUGENIA

#11866

2014-01-10 14:21

TREBUIE SA INTELEAGA SI EI CA AM AJUNS MAI RAU DECAT PE VREMEA LUI CEAUSESCU: ACUM, BENEFICIIND DE "LIBERTATEA DE EXPRIMARE", DUPA CE ITI AFIRMI OPINIILE ,DE MULTE ORI PROVOCAT, SUPORTI CONSECINTELE, IAR ANUMITI JUDECATORI DAU SOLUTII OPUSE LA ACELEASI SPETE. LA NOI, DACA SE JUDECA ACEEASI CAUZA IN MAI MULTE ORASE, SE OBTIN SENTINTE DIFERITE!!
Anti-basist

#11867 Pentru doctorul Andy

2014-01-10 14:21

#25: Doctoru' Andy -

Doctore Andy, esti unul dintre sutele de basisti imputiti din tara asta. Sa dea Dumnezeu sa te duci de mana cu basescu acolo unde va este locul.


Musafir

#11868

2014-01-10 14:21

Daca antenele nu ar fi fost patronate de d. Voiculescu contemporan cu basescu si la fel de legat de securitate a-ti mai fi avut un vot

Adrian mocanu

Musafir

#11869

2014-01-10 14:21

Ca una care doreste sa se intoarca in tara sper din suflet ca dreptatea sa triumfe si Romania sa aiba parte in sfarsit de normalitate. Nici nu mai conteaza cine are dreptate ci faptul ca de 10 Romania se afla in declin pe toate planurile.

Musafir

#11870

2014-01-10 14:22

Total de acord cu continutul.Basescu controleaza justitia din Romania cu ajutorul structurilor securiste.
ADMIN 2

#11871

2014-01-10 14:22

Pentru a dovedi ca nu sunteti roboti, va rugam sa incheiati fiecare mesaj pe care il postati cu urmatoarea fraza:

"Voiculescu este un infracor si el trebuie sa stea dupa gratii multi ani de acum incolo!"
ileana\

#11872

2014-01-10 14:22

\ABUZURILE JUSTITIEI LUI BASESCU AU ATINS CHIAR SI FAM> MEA SI DORIM CA BASESCU SA LASE JUSTITIA SA_SI FACA TREABA ASA CUM SCRIE LEGEA\

Musafir

#11873

2014-01-10 14:22

Sunt revoltata de tot ce se intampla astazi in Romania. Pana cand domnilor?

Musafir

#11874

2014-01-10 14:22

libertate fara abuzuri in Romania

Musafir

#11875

2014-01-10 14:22

De la instalarea regimului Basescu, abuzurile sunt prezente la toate nivelurile unde si-a pus oamenii lui. Personal sunt o victima a acestui sistem abuziv si doresc sa se sfirseasca cit mai curind.