PETITIE despre raportul depus la IGPR de către Traian Berbeceanu


Musafir

#201 Re:

2013-12-01 11:25

#194: -

BRRAVOO ! Ponta e un pisic.De carpa

 


Musafir

#202

2013-12-01 12:10

berbeceanu traian ,sunt alături de dumneavoastră !respect comisare !

Musafir

#203

2013-12-01 21:43

LIBERTATE PENTRU COMISARUL BERBECEANU TRAIAN!!!!

Musafir

#204

2013-12-26 16:13

Sper sa se faca dreptate pt Traian Berbeceanu

Musafir

#205

2014-01-10 18:16

societatea noastra parcurge o perioada de 10 ani de framintari ,derapari de la democratie si instalarea dinastiei basasciene care se remarca prin minciuna,incultura,perversiune .toate aceste virtuti au condus la deprecierea economiei si ajustitiei in special
lazar

#206 educarea romanilor,emanciparea

2014-01-10 18:27

am o mare rugaminte.nu maia afisati comentarii de genul:maninca cu polonicu....,expresie deom badaran

Musafir

#207

2014-01-23 09:03

A trecut ceva vreme si nimeni si nimic nu misca in a da vreun raspuns!?Ce se intimpla in aceste institutii,de au inghetat !Tot felul de informatii inutile se vehiculeaza in masmedia prost organizata si condusa de diferiti inbuibati,ce sint aserviti unor interese de clica,nicidecum poporului.Ce sa mai credem ca se intimpla in real in tara asta daca totul este o manipukare!!!!!!!!!!!!!!?

Musafir

#209 IN SFARSIT SE FACE DREPTATE IN ACEASTA TARA !!! FELICITARI DOMNULE TRAIAN BERBECEANU !!!

2014-03-19 17:22

IN SFARSIT SE FACE DREPTATE IN ACEASTA TARA !!! FELICITARI DOMNULUI TRAIAN BERBECEANU !!! ACUM INTELEGEM CU TOTI DE CE LUPTA GREA AVETI PARTE , NOI PUTINI DAR PUTERNICI VOM FI ALATURI DE DVS. IN FIECARE BATALIE !

Musafir

#210

2014-04-05 06:33

Sant dezamagit de tot ceea ce se intampla in tara asta. Nu mai cred ca vreodata se va putea schimba ceva.Multa lume spune ca e mai bine sa stai in banca ta pentru a nu ajunge ca Berbeceanu. Noi sintem prea mici iar sistemul daca este deranjat, te distruge. De la bun inceput am fost alaturi de Berbeceanu si am fost sigur de nevinovatia lui. Problema grava este ca politistii nu pot contesta masurile si actele procedurale intocmite de procuror. Un jurist oarecare de la orce institutie poate face acest lucru. Din acest motiv se pierd multe dosare instrumentate de politisti. Undeva este o sita .Trec anumite dosare si raman in nelucrare, pentru afi uitate, a li se pierde urma sau in asteptarea prescriptiei, dosare grele in care poate s/a lucrat ani de zile. Nu stiu de ce structura centrala nu face controale la dosarele vechi pentru a stabili motivele de stagnare, perspective de viitor si urmarirea solutiilor.RESPECT BERBECEANU.

Musafir

#211

2014-06-21 12:57

CATRE D.N.A. BUCURESTI,AM FOST PE DATA DE 17/06/2014,INTRE ORELE 10-13 IAR PROCURORUL DE LA CAMERA?! P29,MI-A VORBIT NESERIOS, CERAND UN SFAT DE LA UN PROCUROR CE ERA CU MULT MAI IN VARSTA CA MINE?!,EU IMPLINESC ANUL ACESTA 59 DE ANI APOI AM PLECAT CU UN GUST AMAR,ULTERIOR AM DEPUS MEMORIU SCRIS,PESTE O ORA LA COTROCENI, LA SECTIA RELATIA CU PUBLICUL,ACOLO TOTI ERAU FOARTE OMENOSI,LE MULTUMESC DIN INIMA, SA LE DEA DUMNEZEU MULTA SANATATE LOR, CAT SI FAMILIILE DOMNIILOR SALE,CU STIMA SI RESPECT,STEFANESCU MARIAN LAURENTIU.

Musafir

#212

2016-06-30 12:49

După aceasta decizie sa fie reprimit în funcția care a avuto




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...