Scoala nr.178 - Scoala de suflet

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Scoala nr.178 - Scoala de suflet

iulia

#26 Doamana popescu gabriela

2014-12-16 11:32

A si pe doamna popescu o stie ca i-a fost invatatoare dar nici odata nu a avut note bune la scoala

Daca doamna popescu vede acest mesaj imi pare foarte rau si sunt sigura ca sunteti o invatatoare buna.

MARITA Mariana

#27 Re: Ana maria marita

2014-12-16 13:15

#25: iulia - Ana maria marita 

 Nu cred ce scrii acolo,pentru ca nu se leaga anumite lucruri, nu esti de la scoala 178,dar stii cum arata Ana,si ce treaba ai  tu cu doamna Popescu?Daca ai 11 ani,esti de varsta Anei ,iar fratele tau daca este mai mare ,ce treaba are cu rezultatele Anei?Cu siguranta ,voi descoperi adevarata identitate a autorului!

Iti apreciez curajul de a recunoaste si de a -ti asuma ceea ce ai scris  si te rog sa ne intalnim maine dimineata la intrarea in scoala SAU mergi si vorbesti cu Ana si cu Dna Popescu! Faptul ca recunosti si iti asumi greseala inseamna ca ai invatat ceva din aceasta experienta si eu voi merge sa imi retrag plangerea de la politie!

ORBIT SI SCANDIC LA CAPATUL TROLEULUI

#28 Alcoooooool MULT!

2015-12-15 23:57

 Popa Carmen o ALCOLICA,vine la ore bauta,bate copiii la ore,ii invata sa minta,ii lasa nesupravegheati in timp ce iese pe holul scolii sa ia o gura de VODCA SCANDIC.SUPER EDUCATIE.....

milica5007

#29

2016-05-12 11:45

Scoala ,ca si padurea are uscaturi,cadre care  nu sunt interesate de educatia copiilor.Lipsa de  bun simt,de corectitudine,de echidistanta fata de elevi,Pila,relatia,sforaria  sunt obiectivele unor invatatoare din cls. a4a.Elevii sunt apreciati dupa simpatii, dupa gudureala parintilor pe langa invatatoare.Directoarea se implica mai putin in metodele de apreciere a elevilor,nu-i capabila sa organizeze o manifestatie cu  scoala.KStie ca o serie de elevi din cls.aIV a au pazit usa salii de sport  laZiua Europei, acces in sala au avut protejatii doamnei ivatatoare.S-au gandit o clipa  ca  acei elevi ramasi in afara  au fost raniti sufleteste,ca  li s-a confirmat aN a oara ca invatatoarea lor este partinitoare,  incorecta?Cu ce parere vor pleca acesti elevi in viata?vor fi frustati,distrusi  psihic,neincrezatori in corectitudinea,bunul simt ,corecta apreciere a adevaratei lor  valori.


Musafir

#30 Irina maria huidici

2017-04-03 16:23

Eu ador să învăţ la această școală