SALVATI SPITALUL DE ORTOPEDIE EFORIE SUD!!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția SALVATI SPITALUL DE ORTOPEDIE EFORIE SUD!!!


Musafir

#26

2013-03-20 19:14

Am fost operata la acest spital si tot respectul pentru personalul spitalului!

Musafir

#27

2013-04-23 14:30

ESTE CEL MAI BUN SPITAL DE ORTOPEDIE.UNCHIUL MEU S-A OPERAT LA DOCTORUL CUCU SI ESTE FOARTE MULTUMIT.ADICA ERA INTR-O SITUATIE CA TREBUIA SA RAMANA FARA PICIORUL DREPT DAR CU AJUTORUL PERSONALULUI A PUTUT FI SALVAT.
Adrian T

#28 un Nu hotarat desfiintarii spitalului de ortopedie Eforie Sud

2013-05-15 20:30

Acest,spital nu trebuie distrus,pierderea lui ar fi incomensurabila,doar niste idioti de politicieni cu interese meschine ar dori spatiul sau locatia,actul medical nu se poate efectua la colt de strada ca smenarii,avem "carnaval"in Mamaia si nu putem salva un spital care a ajutat mii de pacienti,rusine clasei politice si a satrapilor care doresc desfiintarea acestui spital.
gabi

#29 re

2013-06-06 10:31

multumesc dr rubeli precum si intregului grup operator si post operator dar in special vreau sa le multumesc si sa imi cer scuze fata de 2 persoane pe care nu le recunosc sigur daca le vad dar imi aduc aminte cu siguranta vocea lor 2 fiinte deosebite ZMEUL SI REMBO sunteti deosebite

Musafir

#30

2013-06-13 11:15

Colectivul medical si nemedical din acest spital este de exceptie ! Ca fosta pacienta a acestui spital nu pot decat sa am cuvinte de lauda pentru ca au reusit sa faca din NIMIC lucruri deosebite pentru sanatatea celor ce au ajuns din nefericire ( sau din fericire) acolo..! Nu lasati sa se puna mai presus interesele meschine de tot ceeace pot darui acesti oameni minunati !
Dan-Mihail

#31 Salvati Spitalul de Ortopedie Eforie Sud

2013-06-18 10:34

Cred ca cel care a infiintat Spitalul de Ortopedie, Dr.Climescu s-ar bucura nespus de urmasii sai de azi, medici si nemedici, care alcatuiesc un corp profesional de elita. Isoria acestui sanatoriu a inceput cu mult inainte ca parintii celor care isi doresc azi terenul ca o afacere sa se fi nascut.
Nu cred ca isoria Spitalului de Ortopedie se sfarseste acum. Asteptam cu rabdare crestineasca, ca cei care isi doresc terenul sa devina pacientii tamaduiti ai Sanatoriului.
madalina

#32

2013-06-18 20:12

este un mare pacat sa desfinteze acest spital sunt doctori foarte buni care au ajutat multa lume fratele meu a fost operat in acest spital nuu vrem sa se desfinteze nuu suntem de acord nuu vrem desfintarea spitalului eforie sud

Musafir

#33

2013-06-25 11:41

Buna ziua, Am auzit numai lucruri bune despre acest spital, in special despre medicii care activeaza aici. Ar fi pacat ca un asemenea spital sa se desfiinteze avand in vedere ca este cel mai bun pe astfel de probleme atat din judet cat si din aroape toata tara. Problema la noi in tara este ca tot ceea ce este bun si eficient trebuie distrus. Nu pot sa inteleg si cu atat mai mult sa accept acest lucru. Va doresc succes si sper ca aceasta petitie va fi semnata de cat mai multe persoane astfel incat sa aiba un rezultat final pozitiv! Sasu Elena
Nark22
Musafir

#34

2013-07-12 09:28

Salvati spitalul de Ortopedie EFORIE SUD , o institutie cu traditie , care a tratat de a lungul anilor multi pacienti , si inca sunt tratati multi oameni cu diferite probleme ale aparatului locomotor (oase ). Sunt in cadrul spitalului , medici foarte buni , poate ultimi profesionisti pe care ii mai au sistemul de sanatate din Romania. Spitalul isasi este un patrimoniu al tari cu o traditie indelungata , asejat intr-un peisaj mirific , pe malul mari , si o mini-padure virgina , care ii da un aspect traditional interbelic , peste care timpul a trecut , si el a ramas prins in timp .

viorel denisiuc

#35

2013-07-28 11:59

La noi ca la nimeni in loc sa modernizam un spital unde vin oameni din intraga tara cu diferite probleme de ortopedie si pleaca sanatosi ,distrugem tot pentru ca exista oameni care sunt avari de bani si fac abuz de putere. Rusine sa le fie. Spitalul trebuie sa ramana acolo unde este cu accelasi personal calificat care isi face treaba zi de zi asa cum au facuto pana in prezent.


Musafir

#36 asa este rusine celor care vor sal inchida aici sunt cei mai buni mediciRe:

2013-08-13 11:38


Musafir

#37

2013-09-03 07:12

NU AVETI NICI UN DREPT SA DESFIINTATI ACEST SPITAL . ESTE CEA MAI MARE HOTIE POSIBILA .

Musafir

#38

2013-09-15 15:15

nu distrugeti acest spital,voi puteti face bani si din altceva , pregatirea medicilor de zeci de ani in acest domeniu nu va echivala niciodata cu banii vostri