Petiție împotriva cardului național de sănătate cu cip


Musafir

#376

2015-01-17 08:57

Nu doar cardul este daunator ci si dosarul electronic, chiar daca primesti adeverinta, bolile pe care le ai si medicamentele pe care le primesti sunt trecute intr-un dosar electronic la care vor avea acces cine doreste sa te distruga daca esti incomod pentru ei. Vezi "Lichidarea lui Eminescu"

Musafir

#377

2015-01-17 12:50

Romani trebuie sa luptam in continuare.Raul dintotdeauna a existat dar cel mai mare pacat este al celor care nu iau atitudine.Sa ne ajute Dumnezeu sa luptam!

Musafir

#378 Sa luptam cu cei ce vor distrugerea Ortodoxiei infiltrand in Biserica secte masonice antihriste

2015-01-22 14:43


Musafir

#379 Par Iustin Parvu a strans un milion de semnaturi contra cardurilor de sanatate si de orice fel

2015-01-27 13:18

#27: -  

 


Musafir

#380 Nu vrem carduri si prin ele sa ne lepadam de Domnul Iisus Hristos

2015-01-27 13:21


Musafir

#381

2015-02-01 14:17

Trebuie sa luptam pt convigerile noastre si pentru invataturile ce ne-au fost transmise de Sfintii Parinti si pt mantuirea noastra si a copiilor nostri.DOAMNE AJUTA !

Musafir

#382

2015-02-04 22:34

Nu am incredere nici negru sub unghie, nici cat acul in carul cu fan a faptului ca nu se vor inscena, accidente, falsifica si interveni asupra vietii omului, ori ca operatii de rutina, banale sau de urgenta nu vor fi canalizate spre a deceda, in scopuri execrabile de a beneficia de organe "gratuite" pentru diversi "sponsori", "demnitari", interlopi, "conducatori, etc !
Este o mafie ordinara, sub acoperamantul Ministerului "Sanatatii" !!!
Cand in spitale nici vata si spirt nu exista si pastilele trebuie sa si le cumpere bolnavul !
Numai niste gunoaie politice si iresponsabili ai poporului, natiunii, fara scupule si moralitate puteau sa voteze o astfel de lege ! TRADATORI DE NEAM SI DE PATRIE !

Musafir

#383

2015-02-09 14:18

nu accept sa-mi vanda statul organele si nu se justifica pinul pe care chipurile il stiu doar eu, pentru ca daca ajung, Doamne fereste, in coma, cum mai spun eu pinul?

Musafir

#384

2015-02-14 11:12

Nu vă fie frică. Rămâneți în blândețe și pace. Citiți Scripturile și Sfinții Părinți. Hristos a înviat.

Musafir

#385

2015-03-01 18:34

Nu suntem animale ci oameni, aceasta-i exenta ratiunii pentru care ne-a impartasit dumnezeu cu scump singele sau.Sunt sfinti atit pe pamint cit si in ceruri care se roaga pentru mintuirea acestui popor drept credincios in IISUS HRISTOS.Doamne IISUS HRISTOASE apara-ne de vinzatorii de tara si de credinta de toti raufacatorii si falsii patrioti.Slava Domnului nostru IISUS HRISTOS acum si pururea.Nu te vom trada Doamne IISUSE HRISTOASE sa strigam intregul popor roman.

Musafir

#386

2015-03-24 16:54

Am semnat aceasta petitie pentru ca doresc sa mi se ofere alternativa libera la acest card cu cip. Nu sunt de acord cu stocarea informatiilor despre mine nici pe internet nici pe aceste carduri. Mi se calca dreptul ca cetatean. Sa isi puna ei cip, acesti vanzatori care au ales raul, eu nu vreau sa intru in randul lor. Dar nu, ei nu isi vor bpune, ei vor cipa doar masele de oameni obisnuiti, pentru ca ei sa ii poata manevra dupa bunul plac. Cine detine computerul cu toate informatiile despre oameni, va face ORICE cu ele!!!! GANDITI, ROMANI!!
Mihaela
Musafir

#387

2015-04-07 10:27

Am semnat aceasta petitie pentru a ramane fidela credintei mele crestin-ortodoxe, pentru a lupta impotriva mijloacelor prin care suntem indepartati de Domnul Hristos.
Hristos in mijlocul nostru! Este si va fi!
Doamne ajuta!


Musafir

#388

2015-04-11 13:23

Pentru ca am considerat ca asa este corect fata de mine insami .

Musafir

#389

2015-04-19 15:57

Daca si cei mari( adica politicii, ligusitorii europei) se vor gandi ca totul este inpotriva noastra si inpotriva cultului nostru religios,atunci poate se va schimba un pic situatia, sau cel putin amanarea acestor fapte anticristice pe care ei se grabesc sa ni le bage pe gat.

Musafir

#390

2015-05-17 19:26

marturisesc pe Hristos, Fiul Cel unul nascut pentru mantuirea oamenilor, deci si a mea

Musafir

#391

2015-05-19 17:08

Aleg sa nu fiu cunoscut de toata lumea, mai ales de cei pe care nu-i cunosc si nu ma cunosc

Musafir

#392

2015-06-19 05:37

Am semnat aceasta petitie,deoarece si eu am fost mintita de catre anumiti medici de o anumita afectiune pe care nu am avut-o niciodata si s-a desecretizat de catre medicul personal de familie acest secret medical la locul de munca,creandu-se confuzii si controverse in randul colegilor.Multumesc,sper ca aceasta petitie sa aiba ecou in randul celor cu suflet sau nu din cadrul guvernului actual.

Musafir

#393

2015-07-15 07:53

intrucat:1]va lua amploare traficul de organe, caci acesta a fost scopul principal deoarece sistemul vafi la curent cu toata starea de sanatate al fiecarui detinator de o astfel de blestematie,2] are semnul fiarei, 3] se urmareste controlul total al populatiei
alexvr

#394 cacat

2015-11-24 16:45

daca nu vreti card e simplu....sa muriti ca niste caini in fata usii spitalului. prosti astia care va suporta toate ifosele. 99% sunteti analfabeti si va cacati pe voi ca va ia pulea sufletu...singurul care va ia sufletul sunt eu si nu l iau in iad ci in pula!


Musafir

#395

2015-12-15 06:43

Nu doreasc sa contribui la anularea libertatii.

Musafir

#396

2016-01-15 13:57

suntem împotriva cardului național de sănătate cu cip

Musafir

#397

2016-01-25 09:24

ROMANI TREZITI-VA !

Musafir

#398

2016-03-04 14:02

Masoneria internationala a reusit sa cumpere toate guvernele Romaniei cu bani,sa fie de acord cu toate propunerile lor care dezavantajeaza romanii,strainii si unii mafioti din sistemul sanitar romanesc ,vor ca prin metoda electronica sa aiba informatii exact ,precise si reale privind starea generala a sanatatii,ca apoi noi sa fim donatori de organs,chipurile ca facem un gest caritabil salvand vietile altora, dar in realitate e o metoda de a baga milioane de euro in buzunarele lor,acum vor si cartea de identitate sa aibe cup,in concluzie acestea fac parte din planul Bilderberg,plan la care Ceausescu a refuzat ca Romania sa adere.

Musafir

#399

2016-03-08 07:18

Nu vreau sa am cip pe cardul de sanatate!!

Musafir

#400

2016-11-18 16:47

Consider ca se incalca dreptul la libertate. Nu cred ca Dumnezeu a dat dreptul conducatorilor nostri ca ei sa ne pecetuiasca si sa ne manipuleze .