Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

AM UN C.OI NUMIT CREANTA

#38951 Re: Re: sunt BOUL cu creantele visez numai creante

2015-05-30 20:54

/ #38950 Re: sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 20:52

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 38950: SUNT CO.IUL ZIS CREANTA - Re: sunt BOUL cu creantele visez numai creante 

 

VREAU CREANTE DAR N AM MINTE

#38952 sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:10

ALELUIA...NU AM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc

VREAU CREANTEEEEEEEEEEEEEE

#38953 Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:14

#ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc8952: VREAU CREANTE DAR N AM MINTE - sunt BOUL cu creantele 

 

VREAU PASTILEEEEEE SUNT NEBUNUL CU CREANTELEEEE

#38954 CE CREANTE....VREAU PASTILEEEEEE

2015-05-30 21:20

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc

SA VINA CREANTELEEEEEEEEE

#38955 Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:21

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38953: VREAU CREANTEEEEEEEEEEEEEE - Re: sunt BOUL cu creantele 

 

BAG LEGI CA ASA VREA NEURONUL MEU BOLNAV

#38956 Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:23

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38955: SA VINA CREANTELEEEEEEEEE - Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

ALELUIA SUNT NEBUNUL CU CREANTELE

#38957 Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:24

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38956: BAG LEGI CA ASA VREA NEURONUL MEU BOLNAV - Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

TOATA ZIUA BAG LEGI, DAR EU NU REZOLV NIMIC, DOAR MA C.AC PE MINE

#38958 Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:25

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38957: ALELUIA SUNT NEBUNUL CU CREANTELE - Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

AM SI EU UN FIX CREANTA, CONTEXT, BABUIN

#38959 Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:26

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38958: TOATA ZIUA BAG LEGI, DAR EU NU REZOLV NIMIC, DOAR MA C.AC PE MINE - Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

O VREAU IN C.UR DAR NU ORICUM CI RESTITUIE IN INTEGRUM CA ASA IMI PLACE

#38960 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:27

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38959: AM SI EU UN FIX CREANTA, CONTEXT, BABUIN - Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

SUNT PARANOIC , VREAU O LOPATA SA IMI DAU IN C.OAIE

#38961 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:28

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38960: O VREAU IN C.UR DAR NU ORICUM CI RESTITUIE IN INTEGRUM CA ASA IMI PLACE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38962 MAGIC TIC-TAC...!!! NOILE CAPUSE ALE OLTCHIM ... MAREA CAPUSEALA CONTINUA!

2015-05-30 21:29

#38961: MAGIC TIC-TAC...!!! NOILE CAPUSE ALE OLTCHIM ... MAREA CAPUSEALA CONTINUA!  

 

JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,...JAF,JAF,JAF LA OLTCHIM 2013-2015:UNDE SUNT BANII???

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM

 

#17360: - #17354: - MAGIC TIC-TAC...!!! NOILE CAPUSE ALE OLTCHIM ... MAREA CAPUSEALA CONTINUA!  

 

JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,JAF,...JAF,JAF,JAF LA OLTCHIM 2013-2015:UNDE SUNT BANII???

DATII AFARA DIN OLTCHIM DOAMNA JUDECATOR SINDIC RAMNICU VALCEA SI SALVATI JUDETUL VALCEA!!!!!:

Nimeni nu este tinut iobag la OLTCHIM, DATII AFARA.

 

ACTIVITATI DE SERVIRE A BAUTURILOR, MASA SI DANSUL OLTCHIM:

 

 

 

Ramane cum am stabilit ... nimic nu s-a modificat: culmea tupeului şi nesimţirii la Oltchim

 

 

 

HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO SALARIILE CREANTE PLATI COMPENSATORII DISPONIBILIZATII 2013 VALOAREA REALA DIN ACTE, 6,12,18 SUMA NETA IN FUNCTIE DE VECHIMEA IN MUNCA IZVORATE DIN RAPORTUL DE MUNCA SI CONFORM PLANULUI DE REORGANIZARE APROBAT 100% DIN VALOAREA ACESTORA ACHITARE PENTRU TOTI CONFORM LEGII 85/2006 INSOLVENTA 2013 OLTCHIM SI TUTUROR LEGILOR PE CARE SE JUDECA OLTCHIM, PLUS MULTE ALTE FURTURI ALE OLTCHIM CREATE IMPOTRIVA DISPONIBILIZATILOR 2013,VEZI CAR OLTCHIM ALTE SUME SALARIALE FURATE LA SFARSITUL DE AN 2012 INAINTE DE INSOLVENTA PE TIMPUL LUI MIHAI BALAN DE LA CET GOVORA!!! SUNTEM PRADUITI!!!!!!   

 

 

 

CHENZINA PE LUNILE: OCTOMBRIE, NOIEMBRIE, DECEMBRIE 2014 SALARIATII ANGAZATI CREANTE SALARIALE, IZVORATE DIN RAPORTUL DE MUNCA SI 100% VALOAREA ACESTORA ACHITARE PENTRU TOTI CONFORM LEGII 86/2006 INSOLVENTA 2013 OLTCHIM, PLUS MULTE ALTE FURTURI ALE OLTCHIM CREATE IMPOTRIVA CELOR ANGAJATI,VEZI CAR OLTCHIM ALTE SUME SALARIALE FURATE LA SFARSITUL DE AN 2012 INAINTE DE INSOLVENTA PE TIMPUL LUI MIHAI BALAN DE LA CET GOVORA!!!SUNTEM PRADUITI!!!!!! 

 

AU FUGIT CREANTELEEEEEEEEEEE

#38963 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:29

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38961: SUNT PARANOIC , VREAU O LOPATA SA IMI DAU IN C.OAIE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 CRRANTEEEEEEEEEE UNDE IE CREANTELEEEEEEEE

NU MA DUCE MINTEA DAR STIU SA DAU COY PASTE LA NISTE LEGI CU MULTE CUVINTE

#38964 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:31

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38963: AU FUGIT CREANTELEEEEEEEEEEE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

NU VREAU CREANTE VREAU DOAR SA FIU ISTERIC

#38965 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:32

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38964: NU MA DUCE MINTEA DAR STIU SA DAU COY PASTE LA NISTE LEGI CU MULTE CUVINTE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

CAUT POZE CU PORCI ZBURATORI SUNT CREANTEL TEMBEL

#38966 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele

2015-05-30 21:33

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38965: NU VREAU CREANTE VREAU DOAR SA FIU ISTERIC - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38967 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-30 21:41

#38966: CAUT POZE CU PORCI ZBURATORI SUNT CREANTEL TEMBEL - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 E grav cu tine ba , suferi ca nu esti bagat in seama sa te injuri si sa te spurci tu cu altii...! Spurcaciune ordinara, mori si clanta este exact cum te descrii. Una e ce prezint eu si alta este ce faci tu. Tu comiti indobitocirea pe care o detii, eu evidentiez ceea ce avem noi cei din Oltchim si care am fost in Oltchim, situatiile si creantele in salarii pe care avem sa le incasam si SCOPUL PETITIEI CARE DE LA A SALVA OLTCHIM SI ARPECHIM SE REZUMA DOAR LA OLTCHIM SI MAI NOU LA CE DENIGREZI, PONEGRESITI, SPURCI SI ALTE NEMERNICII PE CARE LE COMITI.... Ori ceea ce te deranjeaza pe tine este ca-mi exprim eu corect si continuu ceea ce tu nu ai ce spune, doar sa  spurci si sa incaieri lumea, asa cum ai incaierat pe cica unu "creante " cu altii si sa vina sa injure pe petitie asta, asa ai spus tu,  MARELE DOBITOC DIN TINE ANIMALIZAT SI SCOS DIN CONTEXT, baaa papusoiule, mori si mori pe limba si chiar nebunia isterica de o detii, Eu m-am jurat ca daca mai comiti ce ai comis de ai distrus inclusiv venirea unor investitori la Oltchim si asta ca pe botul tau spurcat ai facut o imagine negativa combinatului chimic prin spurcaciunile pe care le-ai lasat in urma ta si multe altele....AU FUGIT INVESTITORI PENTRU OLTCHIM NUMAI CAND AU VAZUT CUM SPURCI TU SI JIGNESTI SI OTRAVESTI, LATRI SI TE CONTREZI SI VA CONTRATI VOI SINDICATELE INTRE VOI !!!!!!!! Oltchim pe care tu nu-l prea servesti ci te serveste, mananci inca din munca mea si altora ca mine, sconcsule. Porcii zburatori sunt ceea ce te reprezinta pe tine, maimutarelile  si paranoia oligofrenizata a vietii pe care o ai.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA COMUNA!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

P.S.: 

SI DA,  DOBITOCULE AI SI TU CREANTE SALARIALE, DA, AI CREANTE SALARIALE NEACHITATE SI BLOCATE DE PIPEREA SI FURATE PENTRU ALTE SCOPURI, ESTI UN NEMERNIC SI UN HANDICAPAT MINTAL, ITI LIPSESTE CREIERUL.

 

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38968 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-30 21:43

#38965: NU VREAU CREANTE VREAU DOAR SA FIU ISTERIC - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sunt BOUL cu creantele 

 N-are niciolegatura ce spui tu cu Oltchim, situatia Oltchim, noi cei din Oltchim, noi cei care am fost in Oltchim, esti asa cum te descrii...UN NIMIC, UN LICU_RICI ARS, UN PRAJIT CREIER, UN ARS, UN OPARIT,  O OBOSITA PROSTIE DE O DETII, UN HANDICAPAT, UN RETARD, UN NEBUN DOVEDIT, UN ...UN, DOVEDIT...!!!

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA COMUNA!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

 

P.S.: 

 

SI DA,  DOBITOCULE AI SI TU CREANTE SALARIALE, DA, AI CREANTE SALARIALE NEACHITATE SI BLOCATE DE PIPEREA SI FURATE PENTRU ALTE SCOPURI, ESTI UN NEMERNIC SI UN HANDICAPAT MINTAL, ITI LIPSESTE CREIERUL.

 

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38969 OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-30 21:50

Onorariul administratorilor Oltchim: 50.000 de euro pe lună plus procent din ce recuperează

http://www.capital.ro/

Adunarea creditorilor combinatului vâlcean intrat în insolvenţă a confirmat ca administrator judiciar consorţiul format din Rominsolv şi BDO Business Restructuring. De asemenea, la primul punct pe ordinea de zi era trecut onorariul administratorilor. Discuţia pe această temă a fost însă amânată pentru o dată ulterioară la cererea marilor creditori

 
Administratorul judiciar al Oltchim ar urma să încaseze un onorariu frumuşel dacă adunarea creditorilor confirmă, până la urmă, propunerile incluse la primul punct al primei adunări a creditorilor . Astfel, potrivit Buletinului Procedurilor de Insolvenţă, va fi luat în discuţie un onorariu fix de 50.000 de euro pe lună datorat începând cu data deschiderii procedurilor de insolvenţă şi plătibil începând cu luna septembrie. Acestei sume, ar urma să i se adauge un onorariu procentual de 5% „aplicat sumelor distribuite creditorilor în situaţia confirmării unui plan de reorganizare precum şi sumelor obţinute din valorificarea bunurilor debitoarei” dar şi un onorariu de 10% aplicat sumelor obţinute din recuperări de creanţe. Sumele discutate nu includ TVA. Adunarea creditorilor din 15 aprilie 2013 a confirmat ca administratori judiciari societăţile de practicieni în insolvenţă Rominsolv(unde partener coordinator este avocatul Gheorghe Piperea) şi BDO Business Restructuring, reunite într-un consorţiu.
Cine decide?
De asemenea, a fost stabilită componenţa comitetului creditorilor, structura care urmează să ia deciziile importante în ceea ce priveşte viitorul combinatului, inclusiv aprobarea planului de reaorganizare. Aşa cum era de aşteptat, statul are rolul principal. Comitetul va fi format din Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului(ales şi ca preşedinte al structurii), Electrica SA, BCR, Banca Transilvania sucu_rsaala Vâlcea şi compania germană  MFC Commodities GMBH. Primii patru membrii sunt creditori garantaţi iar compania germană face parte din categoria creditorilor chirografari. Autoritatea Naţională pentru Administrare Fiscală lipseşte din comitet. Datoriile totale ale Otchim depăşesc 700 de milioane de euro iar statul deţine aproximativ jumătate din aceaste creanţe.

Piperea: Planul de reorganizare, gata în septembrie
Administratorul judiciar al Oltchim a declarat, sâmbătă, că planul complet de restructurare şi de reorganizare a societăţii Oltchim nu va fi gata mai devreme de septembrie -octombrie 2013, după soluţionarea contestaţiilor la tabelul de creanţe.
"Pe 20 aprilie ar trebui să se definitiveze tabelul creanţelor, dar nu se va întâmpla, pentru că vor fi contestaţii la acest tabel, unele făcute chiar de foştii administratori, de sindicate. Teoretic se poate ajunge la o soluţie în iunie, dar practic nu se va întâmpla să avem un plan de reorganizare mai devreme de septembrie-octombrie 2013, pentru că aşa este realist să considerăm. Acela este momentul în care vom propune creditorilor un program de reorganizare, fie noi, fie administratorul special, fie împreună, iar în planul de reorganizare se va prevedea şi metoda de privatizare pe care o recomandăm noi şi care urmează să fie aprobată de creditori", a spus Piperea, pe 13 aprilie, la un post privat de televiziune.

NU STIU NIMIC DE CAPUL MEU , DOAR PUN LEGI CE NU LE INTELEG

#38970 MQRE BOU SUNT EU - CREANTA

2015-05-30 22:05

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc

SUNT CREANTA - PREA PROST PT LUMEA ASTA

#38971 Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-30 22:09

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38969: CREANTELE OLTCHIM. - OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? 

 EU NU AM CREANTE BOULE , DAR IMI PLACE SA ITI FOOT NEURONUL

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38972 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RAMANETI CALMI SI PLATITI TAXELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-05-30 22:10

#26511: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: RAMANETI CALMI SI PLATITI TAXELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

RAMANETI CALMI SI PLATITI TAXELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NU AM MINTE , DAR CREANTA IE VISUL MEU

#38973 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-30 22:11

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38968: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 SURPRIZA BOU BATRAN , EU NU AM CREANTE , DAR IMI PLAC PARANOICII CA TINE

MAI E XACT IMI PLACE SA II FOOT LA CIOC.

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#38974 Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-30 22:12

#38971: SUNT CREANTA - PREA PROST PT LUMEA ASTA - Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? 

 Ai creante boule, toata  lumea asta are in asteptare sa primeasca bani in acte.., PROSTIA DE AR DUREA LA TINE AR DEPASII COSMOSUL..... E o creanta si pentru indobitocirea ta sa intelegi ca oricine ai fi, esti prea tampit si obositul mortii pe care ti-o vei preconiza, vei murii incet si sigur in multe spasme si convulsii dramatice ....

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SUNT RETARDUL ZIS CREANTA. SUNT VITEAZ AICI , DAR IN LUMEA REALA SUG CUCUL, CA SUNT UN FRAIERICI

#38975 SUNT CREANTA RETARDATA. BEAU SI TRAG PE NAS

2015-05-30 22:14

ALELUIA...NUAM MINTE DELOC...SUNT UN BOU NUMIT CREANTA

#38949 sunt BOUL cu creantele visez numai creante2015-05-30 21:50

SI TOATA ZIUA TOATA NOAPTEA O SUG LA RECE.

 

 

 

SUNT UN BOU NEBUN NU FITI SUPARATI PE UN ANIMAL PARANOIC CA MINE.

 

 

 

EU SUNT NEBUNUL IDIOT CU CREANTELE

 

Nu am minte deloc38972: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: RAMANETI CALMI SI PLATITI TAXELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!