Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-10-25 13:17



Musafir

#28152 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:19

#28150: - Re: Re: Re: Re:  

 BAI MAIMUTA,  POATE ESTI SI MIOP SI UN PUI DE MAIMUTOI, VEZI-TI DE DRUMUL TAU IN VIATA...

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-10-25 13:20


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-10-25 13:26


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-10-25 13:28


SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

#28156 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:30

#28153: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Veti raspunde de faptele voastre, pentru ca oamenii nu va iarta. Nu ti-ai cerut nici macar scuze de greselile tale si nici nu aduci in discutie faptele tale. Drum bun...!!!!!!

Asa cum ati cerut sa fie trasi vinovatii situatie Oltchim, asa si voi veti raspunde de ceea ce ati facut, noi aici doar am fost observatori si libertatea de exprimare nu ne-o luati voi, avem dreptul asta si nu este calomnie, poti incadra la pamflet, sau ironie, ori voi v-ati ocupat de cu totul altceva, chiar si acum in orele astea.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-10-25 13:33


SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

#28158 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:35

#28157: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Treaba ta. Nu-ti permite sa ce....???? Maaaa nu cunosti termenul "a terfeli ", poate-ti trebuie psiholog rapid, sa-ti explice cu ce te-ai ocupat tu, nu noi.

Ce vorbesti maaaa, am dreptul prin lege sa ma pronunt la ceea ce ma afecteaza, TU PUMNUL IN GURA NU BAGI NIMANUI, AI INTELES, AI FACUT ATATIA ANI IN OLTCHIM ACUM E JUDECATA VOASTRA.

TU ACUM AI DEMONSTRAT SCRIS, AU VAZUT ALTII CU CE OCUPI TU, PERSOANA TA, FOARTE BINEEE, SA SE STIE, INSA TU CONTINUI...

Asa cum ati cerut sa fie trasi vinovatii situatie Oltchim, asa si voi veti raspunde de ceea ce ati facut, noi aici doar am fost observatori si libertatea de exprimare nu ne-o luati voi, avem dreptul asta si nu este calomnie, poti incadra la pamflet, sau ironie, ori voi v-ati ocupat de cu totul altceva, chiar si acum in orele astea.

PARTICIPAREA SI DAUNE-INTERESE TUTUTUROR PAGUBITILOR, ADICA NOI,  CARE TE-AM LASAT SI V-AM LASAT, SI V-AM TOT ATENTIONAT, NU MAI FACETI SI NU MAI.., NU MAI..., NU S-A PRINS DE VOI...

OAMENII NU VA LASA SI NICI LEGEA PRIN CEEA CE ATI FACUT, ATI PIERDUT SI PROCES IN INSTANTA, ASTA E..., VA MERITATI SOARTA.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-10-25 13:40


SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

#28160 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:41

#28159: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Poftim???? Ce vrei tu prin amenintarea asta??? Tu chiar crezi ce..., iti faci de cap....???

SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!

#28161 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:43

#28159: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-10-25 13:43


SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!

#28163

2014-10-25 13:45

#28162: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Sa fi fericit!!!!!!!!!!! Aluia de-l injuri si-l spurci continuu de ce nu spui, cei faci si faceti, accidental a fost public ( DE NUMELE  TUTUROR TI-AI BATUT TU JOC CONTINUUU..., DE ASTA DE CU SPUI ?????), spune multumesc ca esti..., TE-AI DORIT VEDETA.....!!!!!!!!!!!!!!!

Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

Familia ta, dar famiiliile noastre !!!!!!!!! Cand ai trambitat aiurea de ce nu te-ai gandit de miiii.... si sute de  mii de ori ceea ce faci si  iei decizii, chiar si-n numele meu si al colegilor, bine, voi atunci erati pe val si nimeni nu-si permitea sa se ridice la nivelul vostru de somitati si revolutionari in a "stie tot si nu stie nimic". CU ASTA VA OCUPATI SI NU MA MAI IMITA IN CEEA CE TI-AM SCRIS SI-TI RESCRIU, DENIGREZI, DETURNEZI FAPTE, EVENIMENTE, MAI INJURAT SI MAI SPURCAT, PORCAIT, INJOSIT, UMILIT CONTINUU..., MAI OTRAVIT CU ILEGALITATILE  TALE, ATACI FARA TEMEI, IMBARLIGI, INSITIGI, AIURESTI PE TOTI...SI MUUULTE ALTELE...S..A.M.D. ASTA CA NU NE VEDE NIMENI SI NU STIM AICI INTRE NOI, STAM SUB ANONIMAT.

TU MIZERIO CARE TE SIMTI ACUM DENIGRATA,SA MI CERI SCZ. MIE FOTA..

#28164 NU BA NENOROCITULEEE,TU TRE.FATA DE NOI MUNCITORIIIBUIE SA TI CERI SCZ.

2014-10-25 13:45

SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!

#28165 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:46

#28162: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

 


Musafir

#28166 Re: NU BA NENOROCITULEEE,TU TRE.FATA DE NOI MUNCITORIIIBUIE SA TI CERI SCZ.

2014-10-25 13:50

#28164: TU MIZERIO CARE TE SIMTI ACUM DENIGRATA,SA MI CERI SCZ. MIE FOTA.. - NU BA NENOROCITULEEE,TU TRE.FATA DE NOI MUNCITORIIIBUIE SA TI CERI SCZ. 

 IMI CER SCUZE ,CHIAR TASTATURA E DE VINA;NU NENOROCITULE ORICARE AI FII,VOI TREBIUIE SA VA CERE TI SCUZE FATA DE NOI MUNCITORII,PE CARE I ATI UMILIT SI DENIGRAT,,,CE ZICI ?

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-10-25 13:53


SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!

#28168

2014-10-25 13:55

CEEEA CE ATI FACUT VOI ACUM, DOVEDESTE TOATE NENOROCIRILE FACUTE DE VOI !!!!!!!!!!

 Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

OAMENII NU VA LASA SI NICI LEGEA PRIN CEEA CE ATI FACUT, ATI PIERDUT SI PROCES IN INSTANTA, ASTA E..., VA MERITATI SOARTA.

 

 Veti raspunde de faptele voastre, pentru ca oamenii nu va iarta. Nu ti-ai cerut nici macar scuze de greselile tale si nici nu aduci in discutie faptele tale. Drum bun...

Asa cum ati cerut sa fie trasi vinovatii situatie Oltchim, asa si voi veti raspunde de ceea ce ati facut, noi aici doar am fost observatori si libertatea de exprimare nu ne-o luati voi, avem dreptul asta si nu este calomnie, poti incadra la pamflet, sau ironie, ori voi v-ati ocupat de cu totul altceva, chiar si acum in orele astea.

IAR CEEA CE ATI FACUT VOI...., SA SPUNETI SI SA RASPUNDETI..., CUM A FOST LEGA  POSIBIL...????

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-10-25 13:57



Musafir

#28170 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 13:58

#28163: SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 S-a notat! Se pare ca tu musti inclusiv atunci când oamenii nu au nici o treaba cu tine si ajungem sa ne oprească oamenii pe strada si sa ne spună ca suntem batjocoriți pe petiția pe care o gestionezi. Veninul limbilor voastre de raspandaci si zvonaci, il cunoaștem, precum si strambele pe care le aruncați prin oras, oameni de nimic, nu aveți nici un Dumnezeu.

Ți-am explicat, pentru ce ai făcut la adresa mea o sa plătești!

SINDICATELE SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

#28171 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 14:02

#28170: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 NU TU AI INCEPUT SI POSTACII TAI DE SCRIU SI FAC FAPTELE LOR???? CEEEE....., BAAAAAA... TU TE CITESTI CE SCRI, SAU TE AFLI ASA...IN DISCUTII????

 SI PE MINE DE CE MA OPRESTE FISCUL (ANAF), SA-MI SPUNA BA.... AU FACUT NISTE NATARAI...., NISTE CHESTIII....?????? SI MI-AU ARUNCAT SI O HARTIE, CICA ASA AU ZIS EI.....!!!!!!!!!

MAI VREI DETALII...!!!!!

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, DU-TEEE LA MEDIC AI GRAVE PROBLEME !!! OCUPATE DE SANATATE, ESTI...

MAI AMENINTA TU MULT, PENTRU CA VEI PLATIII !!!!!!!!!!!!!

Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

Familia ta, dar famiiliile noastre !!!!!!!!! Cand ai trambitat aiurea de ce nu te-ai gandit de miiii.... si sute de  mii de ori ceea ce faci si  iei decizii, chiar si-n numele meu si al colegilor, bine, voi atunci erati pe val si nimeni nu-si permitea sa se ridice la nivelul vostru de somitati si revolutionari in a "stie tot si nu stie nimic". CU ASTA VA OCUPATI SI NU MA MAI IMITA IN CEEA CE TI-AM SCRIS SI-TI RESCRIU, DENIGREZI, DETURNEZI FAPTE, EVENIMENTE, MAI INJURAT SI MAI SPURCAT, PORCAIT, INJOSIT, UMILIT CONTINUU..., MAI OTRAVIT CU ILEGALITATILE  TALE, ATACI FARA TEMEI, IMBARLIGI, INSITIGI, AIURESTI PE TOTI...SI MUUULTE ALTELE...S..A.M.D. ASTA CA NU NE VEDE NIMENI SI NU STIM AICI INTRE NOI, STAM SUB ANONIMAT.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-10-25 14:05


SINDICATELE SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

#28173 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 14:05

#28172: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Maimuta ta ramane, tu ai postat.

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, DU-TEEE LA MEDIC AI GRAVE PROBLEME !!! OCUPATE DE SANATATE, ESTI...

MAI AMENINTA TU MULT, PENTRU CA VEI PLATIII !!!!!!!!!!!!!

 Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-10-25 14:06


SINDICATELE SUNT IN CULPA !!!!!

#28175 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-25 14:09

#28172: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ti-ai asumat PUBLIC FAPTELE TALE, PE  TOATA PERIOADA OLTCHIM.

 Revizuieste gandirea, dar rapid. Si cere-ti scuze public.