Copiii noștri nu sunt cobaii voștri ! Fără vaccinare, testare și mască în instituțiile de învățământ !

Copiii noștri nu sunt cobaii voștri ! Fără vaccinare, testare și mască în instituțiile de învățământ ! / Anunțuri / Se pregătește și vaccinarea copiilor cu vârste cuprinse între 5 ani și 11 ani și apoi a celor de la șase luni până la 2 ani ! / Comentarii

Musafir

2021-09-10 20:46

Acești criminali trebuie executați cu tot cu executanții lor. JOS LABELE DE PE COPIII NOȘTRI!
Ana

#2 Buna seara

2021-09-10 21:02

Traim într-o tara libera într-o lume libera avem dreptul ca sa decidem ce vrem cum vrem , lăsați-ne sa decidem noi ce e mai bine pentru noi ca aduci si noi stim ce e cel mai bine pentru copii nostri , fortandu-ne sa ne vaccinam noi si copii , nu ve-ti face decat sa ne intariti refuzul la vaccin si la acest covid. Nu vreau sa ma constrangeti sa ma vaccinez , nu vreau vaccinul nici pentru mine nici pentru copii mei , eu voi raspunde eu voi plati pentru decizile gresite daca le voi lua , asa ca stigat liberbate. Suntem liberi sa decidem ,nu vrem sa fim testati  dar cine vrea sa o faca poate sa o faca si le multumim ca asa vom vedea si noi reactiile adverse 

Musafir

2021-09-11 09:42

AJUNGE! OPRITI ABUZURILE DE ORICE FEL! STOP VACCINARII COPIILOR! STOP VACCINARII OBLIGATORII! NU SUTEM COBAII NIMANUI!

Publicitate plătită

Vom aduce această petiție la cunoștința a 3000 persoane.

Aflați mai multe informații...