Copiii noștri nu sunt cobaii voștri ! Fără vaccinare, testare și mască în instituțiile de învățământ !

Copiii noștri nu sunt cobaii voștri ! Fără vaccinare, testare și mască în instituțiile de învățământ ! / Anunțuri / Se pregătește și vaccinarea copiilor cu vârste cuprinse între 5 ani și 11 ani și apoi a celor de la șase luni până la 2 ani ! / Comentarii


Musafir

#1

2021-09-10 19:46

Acești criminali trebuie executați cu tot cu executanții lor. JOS LABELE DE PE COPIII NOȘTRI!
Ana

#2 Buna seara

2021-09-10 20:02

Traim într-o tara libera într-o lume libera avem dreptul ca sa decidem ce vrem cum vrem , lăsați-ne sa decidem noi ce e mai bine pentru noi ca aduci si noi stim ce e cel mai bine pentru copii nostri , fortandu-ne sa ne vaccinam noi si copii , nu ve-ti face decat sa ne intariti refuzul la vaccin si la acest covid. Nu vreau sa ma constrangeti sa ma vaccinez , nu vreau vaccinul nici pentru mine nici pentru copii mei , eu voi raspunde eu voi plati pentru decizile gresite daca le voi lua , asa ca stigat liberbate. Suntem liberi sa decidem ,nu vrem sa fim testati  dar cine vrea sa o faca poate sa o faca si le multumim ca asa vom vedea si noi reactiile adverse 


Musafir

#3

2021-09-11 08:42

AJUNGE! OPRITI ABUZURILE DE ORICE FEL! STOP VACCINARII COPIILOR! STOP VACCINARII OBLIGATORII! NU SUTEM COBAII NIMANUI!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...