PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Florin Zamfirescu despre dr. Călin Georgescu. / Comentarii

angelagilyen
Musafir

#1

2020-12-14 22:33

Este timpul ca AUR să insiste cu propunerea Dlui Calin Georgescu sa fie Prim Ministru !
Să nu fie lăsați de capul lor pe cei care conduc ,încă !
Eu am semnat petiția de mult .
Mulțumesc !


Musafir

#2

2020-12-14 23:53

Vrem schimbarea promisa de domnul Calin Georgescu . Sa ne ajute bunul Dumnezeu

Anonymous

#3

2020-12-15 03:19

Tot respectul pentru acești adevărații români și cu un prim ministru că dl Georgescu sigur România poate ieși din mocirla in care ne-au băgat hoții de-a lungul timpului de la revoluție încoace.

Musafir

#4

2020-12-15 04:52

Ceea ce a spus actorul Florin Zamfirescu, asa este !! Mai se zareste o speranta, in acest om, dr. Calin Georgescu. Sper sa fie sanatos si sa vina sa faca ordine in patria noastra .

Musafir

#5

2020-12-15 08:11

Eu semnez si sustin pe domnul Călin Giorgescu ca premier, România are nevoie de un om ca el.

Musafir

#6

2020-12-15 09:49

Nu mai exista nici o nadejde in clasa politica, nici partide nici politicieni...o platforma civila, cu oameni triati pe criterii morale si profesionale pare solutia ...asocierea, chiar si de moment, mai ales in aceste vremuri si mai ales cand vedem "calitatea" membrilor acelui partid...iertati-ma, dar (cu toate ca am semnat petitia), ma face sa bat in retragere in ceea ce priveste credibilitatea..pacat, imi placea f mult dl Georgescu...

Musafir

#7

2020-12-15 10:30

Domnule Georgescu, sper ca prin actiunea d-voastra sa uniti toate fortele nationaliste si patrioate ale acestei tari,tinerii care momentan nu au nici o speranta,toate persoanele care iubesc aceasta tara si doresc sa o lase generatiilor viitoare.Tara este a doua mama!Daca nu ai tara nu ai radacini,nu ai identitate,religie si traiesti intr-o enorma falsitate.Asa sa ne ajute bunul ,Dumnezeu!

Musafir

#8

2020-12-15 12:20

Are perfecta dreptate marele actor iubit Forin Zamfirescu!

Musafir

#9

2020-12-15 15:43

Va rog sa promovati axeasta petitie pe toate site-urile unde este posibil. In momentul de fata Romania are nevoie, mai mult decat oricand, de un roman adevarat care sa salveze tara din situatia de fata.
Ana

#10

2020-12-15 18:38

Vrem o schimbare totala sa se aplice legile corect. Sa fim condusi de oameni care nu sunt interesati doar de interesul propriu. Oameni care nu sunt corupti si care nu au ce sa piarda. Mult succes in continuare Domnule Calin Georgescu. Sper din tot sufletul sa reusiti si sa nu ne dezamagiti. Doamne ajuta!!

 


Musafir

#11

2020-12-30 17:08

Doamne ajută ,susțin cu încredere pe Domnul Călin Georgescu singura sperență pentru România !

Musafir

#12 Re:

2021-01-14 17:29




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...