Denumirea şi amenajarea pasajului subteran din preajma centrului comercial Shopping "MallDova" în cinstea lui "Cătălin CARAGEA"

Denumirea şi amenajarea pasajului subteran din preajma centrului comercial Shopping "MallDova" în cinstea lui "Cătălin CARAGEA" / Anunțuri / Progres petiție_şase luni de la lansare / Comentarii


Musafir

#1

2020-12-06 15:09

Aș propune sa organizăm un fond "Cătălin Caragea" pt ajuta copii ,adolescenții care suferă de depresie . O alta propunere e sa se filmeze o emisiune despre el ,viața lui,cu amintirile prietenilor.Pt că a fost un băiat atât de luminos , merită să- i fie păstrată amintirea vie.Si tot odată să fie despre copii vulnerabili care cad în plasele depresiei,care sunt semnele cum am putea ajuta că să nu se ajungă la așa consecințe cum sa întâmplat cu Cătălin.🖤 Îmi pare ft rău de el,și am o senzație și nu doar eu că am întârziat... Nu trebuia să moară avea să aibă un viitor luminos și avea să ne bucure mult cu vocea sa angelica... Dumnezeu să-l aibă în pază să 🙏🙏🙏
Cornelia Povar

Autorul acestei petitii

#2 Re:

2020-12-06 16:08

#1: -  

Buna ziua! Ideile D-stre au fost sugerate si in anunturile anterioare la petitie. Crearea unei fundatii in numele lui Catalin, tine, probabil, mai mult de competenta familiei lui, care va avea grija ca numele lui sa fie aplicat corect si oportun. Oricum, Va multumim!


Musafir

#3

2020-12-09 04:06

Bravo voua copii frumosi.Multumim pentru ceia ce faceti si mult curaj in continuare.
Cornelia Povar

Autorul acestei petitii

#4 Re:

2020-12-14 13:52

#3: -  

Va multumim mult pentru sustinere! Speram sa reusim impreuna!




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...