PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / de ce in America? / Comentarii


Musafir

#1

2020-06-12 19:13

Bravoooooo înainte

Musafir

#2

2020-06-12 19:16

In America deoarce presedintele Donald Trump prin deciziile pe care le ia in America influenteaza si restul lumii, pentru ca deep state nu este doar in America ci este o mare caracatuta mondiala. Aceesi coruptie este in Italia, Romania, Franta, Germania, Austria, Australia,Anglia, ca si in celelalte state dar nu atat de puternice. Se poate observa totul din reactia guvernelor, exagerata si continuata in legatura cu plandemia COVID, nedemonstrata iar planul este acelasi la toate aceste state.Se ignora medicina, stiinta si se merge fara sa se abata de la plan. Este o perioada periculoasa, popoarele ar trebbui sa reactioneze mai ferm pentru a dezechilibra aceasta plandemie. Daca in America cade Deep state totul se prabuseste ca un castel de carti. Parerea mea

Musafir

#3 Re: Trebuie, inapoi nu se poate.Trebuie sa scapam de acesti vanzatori de tara si neam.

2020-06-12 19:18

#1: -  

 


Musafir

#4 Re:

2020-06-12 20:40

#2: -  

Trebuie sa scapam de aceasta mafia care cauta sa distruga population globala.


Musafir

#5

2020-06-13 07:34

Doamne,cat de luminoasa mi-a facut ziua si cat de inalt sufletul,acest OM. Parerea mea este ca Lazarius este cel mai potrivit moderator,deocamdata,pentru OMUL Calin Georgescu.  Felicitari Lazarius pentru interviul realizat si drag si stima pentru OMUL nostru!Doamne ajuta!   Elena Claudia Andronache.

Musafir

#6

2020-06-13 08:11

In tot acest timp de la inceperea acestei petitii am inceput sa devin un pic dejamagit de numarul mic de semnaturi ale romanilor si ma intreb oare este nepasare,impiedicare,lasitate si raman surprins de indiferenta altora la posibilitatea unui mare proiect de care ne este oferit culmea si gratuit.

Musafir

#7

2020-06-13 08:20

De ce America? Exact ceea ce domnulCâlin Georgescu explica si tôt mai multi am inceput sa intelegem ce se intampla si ce au de CEI care vor sa conduca Planeta .

Musafir

#8 Re:

2020-06-13 10:30

#5: -  

 


Musafir

#9

2020-06-13 11:01

Buna ziua. Sunt gata sa semnez listele care vor aduna 100.000 de semnaturi pentru ca dl Calin Georgescu sa intre in cursa electorala cand va trebui sa o facem. Tot atunci sunt gata sa si donez si mici sume de bani pt publicitate. Mult bine tuturor va doresc!!!

Musafir

#10

2020-06-14 21:58

BUNA domnule Radu Oancea, Am constatat ca foarte multe persoane incearca sa-l discrediteze pe domnul Calin Georgescu ça facand parte din masonerie, adica este mason. V-as ruga sa clarificati aceasta rumoare care persista printre romanii care posteaza comentarii pe diferite site uri,...in special la NASUL TV Canada. Personal ,doresc ca domnul Calin Georgescu sa reuseasca sa ajunga acolo unde trebuie si cu ajutorul echipei dumnealui....deoarece singur nu va reusi, sa schimbe regimul actual si evident sa schimbe in bine societatea si economia romaneasca. Va multumesc pentru atentie. Valeriu Oprea.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...