PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / în ce constă PROIECTUL DE ȚARĂ / Comentarii


Musafir

#1

2020-05-21 18:50

Subscriu !

Musafir

#2

2020-05-21 19:26

Foarte adevărat respect pentru tot.

Musafir

#3

2020-05-21 19:32

Buna seara! Domnul Georgescu va candida ca independent la urmatoarele alegeri?

Musafir

#4

2020-05-21 20:56

Eu il sustin si il iubesc pe Domn CALIN
Dan

#5 Si eu il sustin pe Calin Georgescu

2020-05-21 21:10

Nu este nevoie sa enumar motivele. Sustin candidatura domnului Calin Georgescu.

 


Musafir

#6

2020-05-22 04:01

Sustin acest proiect si sustin candidatura domnului Calin Georgescu

Musafir

#7

2020-05-22 06:14

Multumesc, sa aveti /avem mult secces!

Musafir

#8 Susțin ❤️

2020-05-22 13:45

Dl. Călin Georgescu poate să ne salveze țara. Avem nevoie de patrioți mai mulți pe care să-l SUSȚINEM.


Musafir

#9

2020-05-22 18:01

Visez la o Românie demnă, să trăiască pe picioarele ei,sa-si păstreze resursele în interesul național, să fie suverană din toate punctele de vedere. În concluzie l ,apă, hrană, energie,sunt esentiale ptr o națiune ,alături de demnitate.

Musafir

#10

2020-05-23 14:03

As dori coordonatorii grupurilor ,sa fie prezenti e grup.,sa explice si sa indemne persoanele interesate ce au de facut ,si sa raspunda la intrebarii . Sunt multe persoane care vor sa se implice ,chiar si eu ,in ducerea la indeplinire a acestui proiect .Eu in trei zile ,am reusit sa inscriu si sa semneze petitia ,multe persoane .Sute de persoane , care imi adreseaza anumite intrebari , pe care nu sunt la curent sa le raspund .Eu doresc o schimbare a tarii ,sustin proiectu si caut sa ma implic cit mai mult in semnarea petitiei ,sustinerea Domnului Calin Georgescu .Doresc unirea romanilor din Diaspora cu tara noastra draga ,m am saturat de 23 ani prin straini ,din auza hotilor si tradatorilor .Asa sa ne ajute Dumnezeu .

Musafir

#11

2020-05-26 10:14

Domnule Radu Roncea, sunteți un patriot adevărat sau o altă unealtă a securiștilor care au vândut această țară și acum luptă pentru menținerea poporului în starea actuală de sărăcie și inrobire? Va întreb asta pentru că am mai semnat și alte petiții tot atât de "mărețe" ca intenție și neapărat cu asumarea obligației de a mă ține la curent cu evoluția, și care au fost trântite în momentul în care fusese atins numărul de voturi necesar! Deci tot manipularea și anihilarea unor inițiative populare, în fapt strigăt disperat al poporului prins în tentaculele caracatiței soroș-iște ?? Ia zi, D-le Roncea, ești tot o coadă de topor sau.....mai există speranță? George Vatavu



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...