PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Peste 1 ora! / Comentarii


Musafir

#1

2020-04-09 19:01

Unde putem urmari ? Multumesc !

Musafir

#2

2020-04-10 05:47

Felicitări!

Musafir

#3

2020-04-10 06:06

Este televizat sau on line ?

Musafir

#4

2020-04-10 06:32

Buna ziua! Aseara am incercat sa vad acel live. Sincer,m-am plictisit din primele clipe. Nu am urmarit pana la capat. Ma asteptam la cu totul altceva. Am trimis un mesah cu o intrebare domnului Georgescu. Mi-a raspuns,dar a fost un raspuns care bu m-a convins. Nici nu stiu ce e mai periculos. Conducatorii pe care ii avem,clar ne duc spre faliment. Dar nici acest domn nu pare in regula.

Musafir

#5

2020-04-10 06:32

A FOST O BUNA LECTIE PENTRU SUFLET !--MULTUMIM

Musafir

#6

2020-04-10 16:04

Ma bucur foarte mult !

Musafir

#7

2020-04-14 08:40

Da super este bine sa fim transpartenti.

Musafir

#8

2020-04-16 00:38

D-le Radu, am semnat petiția demult timp dar nu cred că am știut ce sau mai exact pe cine am votat. Cum vă scriam l-am rugat pe Dl/D-na Georgescu să îmi/ne spună dacă are a face cu acea ocultă mondială de la Roma și ce face ea/ei de fapt în lume ? Și în locul răspunsului am fost "igienizată" așa a scris (eu nu citim înainte că nu aveam timp) Vă rog frumos să-mi răspundeți măcar Dv că poate îl igienizați de pericolul unei false iubiri și pe noi Fiindcă vrea să conducă nu prin iubire ci ascunsă din umbră ? (deduc) În cazul contrar vreau să îmi șterg semnătura mea chiar dacă i-am îndemnat pe f mulți să o facă ! (Nu mi-aș dori să nu știu că deja suntem conduși din umbră să nu ne trezim într-un și mai mult/mare rău/dezastru !) Vă mulțumesc...

Musafir

#9 Re:

2020-04-16 00:59

#8: -  

 raspund oricand daca stiu cui raspund. Calin Georgescu nu e mason. punct. contactati-ma si va spun, de ce si de unde aceste acuze.

 

 

DragosCdd

#10 Re: Re:

2020-04-16 05:15

#9: - Re:  

Sunt Chivu Dragos si as fi  curios sa stiu cat mai multe despre Domnul Calin pentru ca este o persoana interesanta si imi place punctul de vedere pe care il are Domina sa! 

Ce comfesiune    marturiseste?

Are deja o elita de oameni pregatiti pentru o schimbare radicală in politica din România in situatia in care ar ajunge prim ministru?

 


Musafir

#11

2020-04-16 05:25

O sa urmaresc acest live , si am sa l distribui . Zi buna

Musafir

#12

2020-04-16 08:49

"soţia lor" ?!
Radu Humor

#13 Mason, sau nu !

2020-04-16 08:56

Interesant de clarificat aspectul cu apartenenţa la masonerie, fiindcă şi eu ştiu că este, dar totuşi am semnat sperând că dacă-şi asumă calitatea putem discuta mai multe !

 Dacă însă neagă fără dovezi contrare clare nu văd şanse de reuşită ! P.S. 

Sunt şi masoni de treabă, în ce ne priveşte,dar foarte puţini .....


Musafir

#14

2020-04-16 12:33

Aștept cu emoții și nerăbdare. Va mulțumim d-nul Roncea! Sa nu ne lăsam dezamăgiți și intimidați de nimeni. De data aceasta avem datoria cu toții sa mergem pana la capăt, orice-ar fi! Am o întrebare dacă se poate, ptr cei care nu au Fb, nici email, nu s-ar putea face petiția tiparită ca un formular ceva care sa fie semnat de aceasta categorie de cetățeni? In satul meu natal spre exemplu, majoritatea nu folosesc încă tehnologia ca mod de comunicare..Ma ofer voluntar și tipăresc pe cheltuiala mea formularele. Se poate? Mulțumesc din suflet ptr tot ce faceți ptr România! Cu multă stima și iubire

Musafir

#15

2020-04-16 12:35

Eu vreau o schimbare radicala a tuturor lucrurilor punand in principiul mama noastrā NATURA

Musafir

#16

2020-05-19 22:01

Buna seara,,, Am semnat petitia, admir intelepciunea domnului Calin Georgescu dar,urmarind interviul cu domnia sa si sotia,am vazut si auzit afirmatia categorica a ambilor ca nu va candida pt nici o functie politica.Se ofera doar ca si consilier. Atunci,degeaba semnam petitia. Cu stima, Monica Cerchez Chirnoaga



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...