Susținem proiectele de legi propuse de către Ministrul Justiției, domnul prof. univ. dr. Tudorel Toader

Susținem proiectele de legi propuse de către Ministrul Justiției, domnul prof. univ. dr. Tudorel Toader / Anunțuri / Promovăm petiția / Comentarii

Andrei A
Musafir

#1

2017-11-10 19:05

Doamne alungă de la cârma țării pe toți trădătorii de țară și plătește-le lor Doamne în veacul cel de aici. Să se întoarcă nedreptatea lor pe capul lor! Amin. Mulțumesc tuturor celor ce luptă ptr dreptate! Cinste lor! Fericiți cei prigoniți ptr dreptate! Piară trădătorii de la cârma țării. Amin Amin


Musafir

#2

2017-11-10 19:12

niiste jaavreee nemeerniiceeeeesint securistii nemerniicii

Musafir

#3

2017-11-10 20:31

Eu cred ca se vor dubla semnăturile ceea ce ar putea dauna actiunii

Musafir

#4

2017-11-11 05:57

Esti nebun!Cine dracu sustine proiectele gunoiului slugoi bubos scarnavia de Tudor Toader?In Ardeal Tudorel sunt numiti prostii si alienatii mintali.Acest individ infect si mincinos are locul la Balaceanca pentru tratament.Eu NU sustin categoric aceasta petitie iar in cazul in care cineva a profitat dedatele mele trimit inapoi in MASA.

Musafir

#5

2017-11-11 12:18

zpăi ei aplică legile,nu le fac!de asta îl regret pe băsescvu! prostovanii de la guvernare să fac'ă legile,şi să le voteze în parlament! şi jandarmi trebuie să-şi câştige pâinea daqcă e nevoie!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...