Eliberati MAMA! Nu o extradati pe ANA-MARIA NEDELCU!

Eliberati MAMA! Nu o extradati pe ANA-MARIA NEDELCU! / Anunțuri / Referitor la ANUNŢ postat GREŞIT la această petiţie / Comentarii


Musafir

#1 No worries

2016-10-27 05:37

Nu-i bai, oamenii calmi au inteles despre ce era vorba. O zi frumoasa!


Musafir

#2

2016-10-27 06:25

OK!ASTA E TARA! SUNTEM CAM NEEDUCATI SI INDIFERENTI! DACĂ NU AM FI ASA, NU AM FI IN STAREA DE AZI, CU ATATIA OAMENI PLECATI IN STRĂINĂTATE! ESTE REZULTATUL ACELOR ANI DE COMUNISM CARE, A SCHIMBAT LOCUL VALORILOR, NE-A EDUCAT INTR-UN MOD GRESIT, AU AJUNS SĂ FACĂ AFACERI SI SĂ CONDUCĂ NISTE PERSOANE CARE SUNT FĂRĂ VALOARE UMANĂ. SI NU SE POATE SCHIMBA NIMIC DE AZI PE MÂINE. DIN PĂCATE!NU VĂ NECĂJIŢI! AVEŢI GRIJĂ ALTĂ DATĂ CU MESAJELE!

Musafir

#3

2016-10-27 06:57

Se intampla sa mai si gresim.E omeneste si cine se supara e treaba lui.Eu nu ma pot supara pentru asa ceva.
O zi minunata si binecuvantata!

Musafir

#4

2016-10-27 07:27

Nu-i nimic gresit in demersurile dvs ! Dimpotriva este laudabil ca v-ati implicat ! Faptul ca ati facut o greseala este inerent , oricine poate gresi neintentionat ! Numai cine nu face nimic nu greseste, ca nu are ce ! Cei care v-au trimis mesaje calomnioase ar trebui sa se rusineze de fapta lor ! Si nu uitati : nici o fapta buna nu ramane neoedepsita ! Sunt convinsa ca exista foarte multi oameni care apreciaza gestul dvs ! Eu una va sustin neconditionat !

Musafir

#5

2016-10-27 07:55

Din păcate unii nu știu să explice calm o greșeală. Și eu cred că un comportament mai civilizat și mai puțină ură în suflet ar aduce schimbări benefice.

Musafir

#6

2016-10-27 08:21

Nu-i asa de grav....zic eu. Simt altele mult mai grave. Cei care au reactionat "agresiv" sunt persoane triste care refuleaza cum si unde pot.
Oleg

#7 Nici o problemă!

2016-10-27 09:34

Nici o problemă, o mică eroare care nu i-a făcut rău nimănui. Să ridice piatra doar cel care nu greșește niciodată! Dar așa este omul, nu toți suntem la fel, unii sunt mai răi și poate că e mai bine așa, măcar știm de ce să ne ferim. Vă mulțumesc mult pentru ceea ce faceți pentru noi!

Monica Petruţ
Autorul acestei petitii

#8

2016-10-27 11:03

Vă mulţumesc pentru susţinere, tuturor! 

Să aveţi parte de mult bine şi de bucurii!!!


Musafir

#9

2016-10-27 11:09

Nu mai lua în seamă orice comentariu...tu ţi-ai făcut datoria, ai anunţat că s-a întâmplat ceva, din greşeală şi gata. Da, românii s-au înrăit, din cauza frustrărilor au devenit intoleranţi. Interesant este că majoritatea au devenit aşa cu alţii, iar cu ei sunt extraordinar de îngăduitori.
" o oama". suplimentar si mama

#10

2016-10-27 12:14

multumim pt ce faci! nu da atentie retardatilor! sorry, pt duritatea termenului, dar ...numai asa poti fi sa ataci o eroare umana.


Musafir

#11

2016-10-27 19:39

Felicitari pentru initiative ! 


Musafir

#12

2016-10-27 21:29

E OK Monica, eu iti multumesc ca ne tii mereu la curent pe subiecte de interes general, si faci o treaba foarte buna. Bravo.

Musafir

#13

2016-10-28 06:35

Nu va peocupati...peste tot sant si oameni buni si oameni rai. Dumnezeu sa va dea  succes  si putere de munca sa va puteti implica in cat mai multe actiuni de caritate sa puteti ajuta cat mai multe persoane obladuite.Mult succes

Ana-Maria

#14

2016-10-28 07:01

Mergi mai departe! Nu te uita la cei care scriu fără să-și conecteze și creierul.

 

MULT SUCCES!


Musafir

#15

2016-11-02 15:12

Draga Monica, e o vorba veche, care poate va consoleaza putin: numai cine nu munceste nu greseste!
Nu va descurajati, continuati sa faceti fapte bune! :)
Sanatate, succese si sa auzim de bine!

Mirela B.


Musafir

#16

2016-11-05 11:04

Multumesc pentru anunt! Nimic din ceea ce ati postat nu m-a deranjat. Stiu foarte bine cat de usor poti gresi in internet,publicand ceea ce de fapt , nu ai avut nici o intentie sa publici.

Un saludo, Mirela!
Monica Petruţ
Autorul acestei petitii

#17

2016-11-06 20:13

Vă mulţumesc, tuturor, pentru aprecieri şi pentru susţinere!

Vă doresc numai bine!


Musafir

#18

2016-11-12 08:56

Monica Petruț, ignoră proștii! Demersul pe care l-ai făcut în acea cauză a fost binevenit! Bine că acel judecător imbecil a ieșit din magistratură, păcat că mai sunt mulți ca acesta și își bat joc de justițiabili!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...