Sa invatam altundeva nu in scoala 7!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Sa invatam altundeva nu in scoala 7!!

MusafirNepoftit

#26 Re: Re: #1

2011-09-05 19:47

#24: Inna - Re: #1

inna e de acord cu mine :)


Musafir

#27 se va intra la ore la 2 fara un sfert, nu dimineata

2011-09-05 23:34

Tananana

#28

2011-09-06 13:23

Ati vorbit cu domnul Borovin?S-a hotarat ceva?

Musafir

#29

2011-09-06 21:08

nu vreau in 7

Musafir

#30

2011-09-07 00:33

Din cate stiu reparatiile liceului trebuiau sa inceapa in februarie , dar conform unelor surse a inceput aproape din iunie . De-aia nu a fost terminat pana acum . Sunt foarte nemultumita si revoltata de faptul ca nu au fost in stare sa consolideze mai repede liceul , am vazut muncitorii cum stateau la vorba in loc sa munceasca ( fiindca de-aia au fost platiti ) . Ii inteleg ca poate e putin cam greu , dat fiind ca liceul avea nevoie de aceasta consolidare , fiindca din '77 , cand a avut loc cutremurul , acesta a ajuns rau si avea risc I de grad seismic , dar ar fi trebuit sa se gandeasca mai bine , sa angajeze muncitori ca lumea , ca doar de-aia se investeste 5 miliarde , ca sa consolideze !
Daca aveau muncitori mai buni , daca stiau sa se organizeze si daca incepeau cat mai devreme , pana la inceperea scolii era gata vreo 80 % din liceu si elevii nu mai trebuiau mutati la alte scoli ( oribile de altfel ) , chinuiti atat ( ptr ca presupun ca altii fac naveta si este foarte greu ) .
Este un liceu bun , cu profesori buni , dar atata timp cat directorul nu ia masuri pentru chestia asta eu nu am ce sa mai spun . Din cauza ca ei nu au inceput cand trebuia lucrarile , prefera sa "tortureze" elevii si sa ii mute la alte scoli .
TOTAL AIUREA !!!
Ar trebui sa se faca ceva , dar CINE ?!
Tram in Romania , tara tuturor imposibilitatilor !
Ana WADAFAC, na.

#31 Mhm.

2011-09-07 01:19

Deci, va certati aiurea. Nu au unde sa ne mute si in 7 e chiar ok daca stii pe unde sa mergi :) Nu tre' sa treci prin satrele de ţîgani ca sa ajungi la o amarata de scoala. Daca vreti sa ajungeti in Teleajen, 1 mai, d-astea, numa' bine.

Musafir

#32

2011-09-07 12:55

Eu am semnat aceasta petitie,dar nu cred ca vom mai putea face ceva deoarece mai este foarte putin timp pana la inceperea noului an scolar

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2011-09-07 17:31


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2011-09-08 03:09


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2011-09-08 04:43


Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2011-09-08 05:15