Cerem protejarea Dr. Camelia Roiu

Cerem protejarea Dr. Camelia Roiu / Anunțuri / Am primit răspuns de la Secretariatul General al Guvernului / Comentarii


Musafir

#1

2016-09-05 12:32

Multumesc pt. informare!
O zi frumoasa!

Musafir

#2

2016-09-05 16:31

Asteptam cu interes,răspunsul oficial,al MS,cei care am semnat petiția ,am făcut un gest de omenie,un pas mic spre normalitate,se poate,dacă suntem uniți si mulți !!!

Musafir

#3

2016-09-05 17:23

Dragi prieteni cred ca a venit timpu sa ne miscam ca altfel romania se duce de rapa cu hoti si nelauti care ne conduc

Musafir

#4

2016-09-06 07:05

Alex Vesa,toata lumea cere de la ministrii de azi ! E in ordine in cazul medicilor care au spus ce se intampla . Dar de ce nimeni nu a zis nimic pana acum ? De ce nu i-au zis lui Ponta,si Dragnea,si Banicioiu ? Toti sunt viteji cu cabinetul Ciolos...Pana acum nici greve nu au facut..Cica sa nu moara pacientii..Ca de mizerie,hotie si prostie nu au murit pana acum...Sa le dea parlamentul de hoti care fac legile alea bune pentru hoti si corupti si incompetenti...si aia cera nu fac nimic in institutiile statului numiti politic...Cat curaj la toti...Ma uimesc...

Musafir

#5

2016-09-06 14:46

mai asteptam...

Musafir

#6

2016-09-07 06:27

Este evident, dle Vesa, ca avem de-a face cu un genocid planificat de catre capii semito-masoni care controleaza toate institutiile statului roman. Scopul este preluarea teritoriului de catre semiti. Vedeti pe net cum chiar presedintele Israelului se lauda PUBLIC!!! ca Romania-i a evreilor, la adresa "doi ani de cand israel a cumparat romania". Daca nu infiintam urgent un partid cu adevarat democratic, nemasonic, in 20 de ani vom fi minoritari in ce priveste populatia tanara a Romaniei.

Musafir

#7

2016-10-11 17:43

Cu alte cuvinte plaseaza responsabilitatea de la unul la altul. Nu ii lasati sa scape cu basma curata. Presati pana vor rezolva ceva. Multumim.