PEDEPSIREA TUTUROR CE INSTIGA LA UCIDEREA ANIMALELOR!!!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția PEDEPSIREA TUTUROR CE INSTIGA LA UCIDEREA ANIMALELOR!!!

Vali

#2 De verificat:

2016-07-27 13:21

Tembelul care instigă la omorat caini ar fi Emil Miovanu Razvan, Cabinet de medicină dentara, bd. Constructorilor, nr. 24A, Bl. 44, Sc. 2, Ap. 55, s. 6 Bucuresti, tel. 0212218592

Eutanasiati Maidanezii
Bucuresti

#3 Moarte Cainilor

2016-07-27 20:33

FIECARE SA OMOARE CAITI MAIDANEZI POATE PISAMAS PE JAVRELE VOSTRE . MAIDANEZII TREBUIE EXTERMINATI CU RANGA DE OTEL  SI JUPUITI DE VI . FIRECARE SA OTRAVEASCA CATI MAI MULTI MAIDANEZI www.otrava-pentru-maidanezi.blogspot.ro

Eutanasiati Maidanezii
Bucuresti

#4 Re: De verificat:

2016-07-27 20:37

#2: Vali - De verificat: 

 Mai ai mult de cautat pisamas pe crucea matii .

I
Autorul acestei petitii

#5 Re: Moarte Cainilor

2016-07-27 21:02

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

 Frumos chiar foarte frumos...dar cata cultura incredibil...de invidiat....dar problema e ca oamenii ca tine nu cunosc legea ...te revolti cam mult pt ca singur ti-ai facut urat....si iti mai zic ceva la partea mai rea nu te gandesti deloc...stie e o vorba fiecare nas isi are nasul scumpete ...bravo pt comentarii ,cu atat mai multe dovezi la adresa ta,plus confirmarea identitatii tale ! TE FELICIT !

Muistul Eutanasiati Maidanezii

#6 Re: Re: De verificat:

2016-07-27 21:24

#4: Eutanasiati Maidanezii - Re: De verificat: 

 @Eutanasiati Maidanezii Pișă-te pe curva de căcat care e cățeaua de mă-ta. Multă muie curvei de căcat care e mă-ta.

Muistul Moarte Cainilor

#7 Re: Moarte Cainilor

2016-07-27 21:25

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

 @Moarte Cainilor Multă muie curvei împuțite care e cățeaua de mă-ta.

Muistul Moarte Cainilor

#8 Re: Re: De verificat:

2016-07-27 21:47

#4: Eutanasiati Maidanezii - Re: De verificat: 

 @muistul Moarte Cainilor N-ai sa scapi de pușcărie, pișa-m-aș pe cățeaua de mă-ta. 


Musafir

#9

2016-07-28 03:17

Deoarece consider ca aceste brute merita pedepsite
LoveAnimals

#10 Re: Moarte Cainilor

2016-07-28 17:11

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

 Asa ti-as da si eu in cap..cu o ranga. Nenorocitule !! Lasa ca vine si randul tau..nimic nu ramane nepedepsit. 'Pisamas' si eu pe tine javra de om ce esti ! Eu si toti astia care ne luptam pt bietele animale ! Mai animal esti tu rahatule decat toti cateii aia de pe strada. 


Musafir

#11 Re: Moarte Cainilor

2016-07-28 21:27

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

 Da-te-n morții ma-tii de cacat cu ochi. Sa te ia dracu' si pe tine jigodie si pe ma-ta aia care te-a facut. 


Musafir

#12

2016-07-29 16:12

Mi se pare trist ca nu se întâmplă deja
Marius

#13 Re:

2016-07-29 23:21

#12: -  

 Dar se va întâmpla în curând!

Valentin

#14 Re: Re:

2016-07-29 23:22

#13: Marius - Re:  

 Să sperăm, din tot sufletul, că toți degenerații ăștia vor fi pedepsiți, cât mai mult.

Căcatul „Eutanasiati Maidanezii” emil-mivovanu.tk

#15 Re: Re: De verificat:

2016-11-12 20:55

#4: Eutanasiati Maidanezii - Re: De verificat: 

Mai multe despre psihopatul care se ascunde sub numele „Eutanasiati Maidanezii”: emil-mivovanu.tk

 

Căcatul „Eutanasiati Maidanezii” emil-mivovanu.tk

#16 Re: Moarte Cainilor

2016-11-12 20:57

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

 

Mai multe despre psihopatul care se ascunde sub numele „Eutanasiati Maidanezii”: emil-mivovanu.tk

 

 

Justice

#17 Re: Moarte Cainilor

2017-01-25 20:44

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

Esti un analfabet si un psihopat.Trebuie sa te tratezi!!!.Sa vrei sa UCIZI niste fiinte care nu ti-au facut nimic demonstreaza o boala psihica grava!!.Daca sunt cativa caini agresivi si le doresti moartea TUTUROR cainilor, ce ai spune daca s-ar ucide oameni,la intamplare, si care sunt nevinovati ,doar ca unii sunt criminali?.Poate cineva o sa devina fanul tau,o sa-ti admire "munca" dar se va specializa pe oameni...poate chiar pe familia ta :)))).Cate cazuri de agresiuni ale cainilor cunosti si cate cazuri de agresiuni ale oamenilor cunosti?.Hai raspunde,psihopatule.Cainii au ajuns pe strada din cauza scursurilor care ii abandoneaza.Ai foarte mare grija....

Elena Lena

#18 Re: Moarte Cainilor

2020-06-11 21:52

#3: Eutanasiati Maidanezii - Moarte Cainilor  

Sa ma pis pe tine și pe tot neamul tău tu ar trebui sa fi închis întru. Garaj și futut în cur  fututi morții nații și copii marii Dade dracu îți găsești tu nasu sper ca cnv drag ție sa fie jupuit de vriun maidanez sa V ce simt eu când vad comentariile tale de căcat jegule scarbo