Scrisoare deschisa ANTI-mega-moschee

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Scrisoare deschisa ANTI-mega-moschee


Musafir

#126

2016-08-02 18:10

Nu vreau nicio moschee, mare sau mică, cu atât mai puţin refugiaţi musulmani, pe pământul României!


Musafir

#127

2016-08-02 18:50

Sunt de acord cu textul petiției.

Musafir

#128

2016-08-02 20:58

Pentru ca sunt crestin ortodox.Si asa voi muri.Doamne ajuta pentru toti martirii si mucenicii neamului romanesc.Amin!
ateist muist

#129 Re:

2016-08-03 21:18

#8: Părinţii Ghelasie şi Felasie -  

 @Părinţii Ghelasie şi Felasie -  Nu e nevoie să arăți tuturor că ești un căcat, muist și prost. Dacă curva aia de căcat care e mă-ta te-ar fi avortat n-ar fi fost o idee chiar rea. Multă muie curvei care e mă-ta. Dacă cumva ai nevastă și copii, îi dau muie curvei de căcat care e nevastă-ta, fiindcă numai o vacă tembelă se uită la un muist ca tine. Mă cac pe avortonii împuțiți pe care ți i-a fătat curva muistă care e nevastă-ta.

Părinţii Ghelasie şi Felasie

#130 Re:

2016-08-03 21:22

#8: Părinţii Ghelasie şi Felasie -  

P.S. Nu luați în seamă tâmpeniile scrise de mine. După cum v-ați dat seama, sunt un ateu complet retardat, născut de o curvă bolnavă. Nu știu decât să sug pula toată ziua, ca orice idiot. Când nu sug pula, îmi fac veacul pe Internet. Mai nou obișnuiesc să sug pula la mahomedani. Doar tâmpiții și curvele apreciază ce scriu eu.

Părinţii Ghelasie şi Felasie

#131 Re: Părinţii Ghelasie şi Felasie

2016-08-03 21:27

#90: Părinţii Ghelasie şi Felasie -  

P.S. Nu luați în seamă tâmpeniile scrise de mine. După cum v-ați dat seama, sunt un ateu complet retardat, născut de o curvă bolnavă. Nu știu decât să sug pula toată ziua, ca orice idiot. Când nu sug pula, îmi fac veacul pe Internet. Mai nou obișnuiesc să sug pula la musulumani. Doar tâmpiții și curvele apreciază ce scriu eu.


Musafir

#132

2016-08-05 21:16

Pentru ca s-a luat aceasta decizie fara o dezbatere publica si fara a fi ceruta parerea cetatenilor orasului.
Eugenia Abrudan - Oradea

#133 Petitie impotriva islamizarii Romaniei

2016-08-06 05:35

Petitie impotriva islamizarii Romaniei https://petitieonline.net/petitie/48114146 Cititi, semnati, distribuiti, daca va pasa! Avem peste  4500 semnaturi


Musafir

#134

2016-08-06 06:09

Am initiat si eu o petitie asemanatoare, sper ca aceasta sa isi atinga scopul
Petitia https://petitieonline.net/petitie/48114146 sustine demersurile oficiale facute in justitie de Catalin Berenghi. Pacat de numarul mic al semnatarilor petitiei mele(4 500), in comparatie cu tema petitiei.

Musafir

#135

2016-08-13 07:03

Am semnat această petiție deoarece nu sunt de acord cu deciziile care se iau la nivel înalt și privesc soarta poporului nostru, fără a fi consultați în niciun fel. Treptat ne vând țara pe bucățele, nici măcar la preț bun!

Musafir

#136

2016-08-17 10:04

Romania este tara crestin-ortodoxa de 2000 de ani. Suntem ospitalieri, respectam credinta fiecaruia. Asta se vede din numarul mare de moschei si biserici alte altor culte care functioneaza pe teritoriul ei. Numarul bisericilor ortodoxe raportat la numarul ortodocsilor din Romania este cel mai mic si totusi atacurile mass-media sunt indreptate catre ortodocsi... de ce? Cui foloseste o mega-moschee pe un pamant ortodox de la inceputuri? Pentru construirea unei biserici sau a unei troite ortodoxe trebuie muuuuulte eforturi pt obtinerea aprobarilor, aici terenul a fost daruit cu plecaciuni, aproape... de ce? Atat de tare ii arde pe mai-marii lumii rugaciunea noastra pasnica pentru bunastarea intregii lumi, inclusiv a lor????


Musafir

#137

2016-08-24 07:57

Fara moschee in Romania !