Examen National

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Examen National


Musafir

#5801 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului

2016-07-03 14:14

#5798: profesorul de matematica - Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului 

 Ai cam depasit orice masura. Poate c-ar fi cazul sa te caute nitel Politia. Sau crezi ca poti sa-ti dai in petec in acest fel in spatele unei anonimitati iluzorii? Inca o iesire ca asta...


Musafir

#5802 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului

2016-07-03 15:10

#5798: profesorul de matematica - Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului 

 Aici e doar o mica parte din ceea ce ai postat:

"Esti un prost, nu te mai da Eminescu in fata mea ca esti de cacat. Ce mortii ma-tii imi vorbesti mie asa ma, ce, ma crezi vreun Malone? Baga-ti-as pula in gat si lua-ti-as mortii in pula unu cate unu pana va duceti dreacu cu toti. Hai mai da-va-n pula mea ca deja m-ati enervat, futu-va-n gat. Baga-mi-as pula in toata generatia voastra de copii paduchiosi si de parinti prosti, baga-mi-as pula in tot ce inseamna sustinatorii acestei tentative de petitii. SA VA FUT TOTI MORTII IN GAT! HAI JET!

Taci baga-ti-as pula in soarta!

Fa sau ba parinte prost, sa stii ca, sincer, imi bag pula in soarta copilului tau. Sper sa-l vad mort la stirile de la ora 17 impreuna cu tot neamul vostru de "netoti". Va bag muie, fraierilor!"

****************

Partea aceea cu "imi bag pula in soarta copilului tau. Sper sa-l vad mort la stirile de la ora 17 impreuna cu tot neamul vostru de "netoti"  te infunda rau de tot.

Ar fi trebuit sa tii cont de sfatul celui care ti-a zis sa te gandesti de trei ori si mai bine sa nu mai postezi aici.

O lista cu toate postarile tale e pe cale de a fi intocmita. Inclusiv capturi de ecran. Poate ca ar fi timpul sa se dea un exemplu celor care cred ca isi pot permite orice fara consecinte.


Musafir

#5803 Re: Re:

2016-07-03 16:27

#5770: - Re:  

 Frustrat ești dumneata nene. Imbecilii de care vorbești mata au luat 9.50 la mate. Si aveau si 10 la romana spre deosebire de unii de pe aici care se lauda ca sunt învingători...si sunt campioni la jignit. Pun pariu că o medie de 9.75 îți frustrează dumitale odrasla oricum. Toți cei ce au scris aici au vorbit probabil cu profesori de mate...fiecare cam știe ce a lucrat cu elevii. Dar de aici si pana a-i face pe acei copii care sub influenta stresului s-au încurcat mai rău în acea legenda, si pe părinții lor milogi, cerșetori....agramați! Pot spune din toată inima că suntem o nație de tot rasul, să nu spun altfel, dar dumneata poți fi sigur că a doua oară un copil de 9.75 va ști să nu repete aceeași greșeală. Mai bine aveți grijă să nu primiți aceleași jumătăți de măsură dvs. pe viitor!.


Musafir

#5804 Re: Re: Re:

2016-07-03 16:53

#5803: - Re: Re:  

 Auzi, mai "nene", cred ca tocmai matale ai probleme cu...frustrarea. Unde vezi mata in comentariul la care ai raspuns toate chestiile alea pe care le-ai insirat acolo? Zau, mai bine erai agramat !


Musafir

#5805 Re: Re: Re: Re:

2016-07-03 17:07

#5804: - Re: Re: Re:  

 Ei uite ca nu sunt. Păreri de rău?!


Musafir

#5806 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-03 17:22

#5805: - Re: Re: Re: Re:  

 Nuuu, nici vorba. Insa ar fi fost preferabil...


Musafir

#5807 Re: Re: Re: Re: M*ie antipetitie

2016-07-03 18:33

#5566: - Re: Re: Re: M*ie antipetitie 

 As vrea sa-ti mai spun vreo doua, dar mi-am adus aminte ca nu sunt lift sa ma cobor la nivelul tau de vierme...

om

#5808

2016-07-03 19:58

 

Greseli au fost si la Evaluare nationala la clasa a VI-a. In timpul examenului s-a primit urmatoarea erata. 

ERATÄ  

    La Testul 2, Româna -  Engleză,  la  pagina  6,  activitatea  IV, se va înlocui din enunt VRAI (V) /  FAUX  (F) cu  TRUE  (T) /  FALSE (F). Aceeasi inlocuire se va opera si in dreptul itemilor 3 si 4 de la activitatea IV.(in loc de V/F se va scrie  T/F).

Greseli vor fi si la Bacalaureat.

 

 

Cezara

#5809

2016-07-04 04:31

Îmi este extrem de ruşine de generația din care fac parte! Sã faci o petiție online pentru cã n-ai învãțat în 8 ani de şcoala cã notele sunt de la 1 la 10 şi NU de la 0 la 8, e strigator la cer. De aceea merge prost țara asta! Nu suntem in stare sã recunoaştem atunci când greşim. 


Musafir

#5810 Re: Re: Re: Re: Re: M*ie antipetitie

2016-07-04 05:23

#5807: - Re: Re: Re: Re: M*ie antipetitie 

 Cum sa fii lift, nene?   Doar toata lumea stie ca esti Napoleon.


Musafir

#5811

2016-07-04 08:17

pentru a exista un examen corect

Musafir

#5812 Re: Re: Re: Re: Re: Re: M*ie antipetitie

2016-07-04 08:42

#5810: - Re: Re: Re: Re: Re: M*ie antipetitie 

 Te-a intrebat cineva ceva?     Asa ca plimba ursu !


Musafir

#5813 Re:

2016-07-04 08:57

#5809: Cezara -  

 In problema nu s-a precizat daca nu cumva elevii fac parte dintr-o clasa a unei scoli din Africa. Pentru ca in unele tari africane notarea se face intre zero si opt. Daca nu stii asta, degeaba ai facut opt clase si ai raspuns cu [3] la intrebarea din problema !  :)     Uite, oamenii astia care au facut petitia sunt fiinte ganditoare, isi pun intrebari...

alandala

#5814 3=8

2016-07-04 11:22

parintii mei din spania de la capsuni pot semna petitia?
si ei se pricep la matematica


Musafir

#5815

2016-07-04 13:08

 Vai de capul vostru , daca odraslele voastre nu au creier si un varf de logica normal ca nu inteleg nimic si ca gresesc

Ii plangeti cu petitii fara rost , ei sunt singurii care au vina , exercitiul este foarte clar

Elevi=8 

Note=1,2..,10

Nu exista note de la 1 la 8 , notele sunt pana la 10

Uitati-va atenti , exact in modul in care au gresit ei , daca incercati la fel , dar cu nota 3 , au luat si x elevi si x elevi si x elevi

Macanache

#5816 Re:

2016-07-04 14:53

#1: -  

 Daca aveam un copil si cerea petitie pentru ca e prost si nu stie sa interpreteze o diagrama, il bateam, ii dadeam sa manance cacat si dupa il bateam din nou

Macanache din nou

#5817 Re: Re:

2016-07-04 14:55

#5813: - Re:  

 ba prostule, tu dai examenul in Africa sau in Romania? ori esti batut in teasta si nu stii sa interpretezi o diagrama, ori esti parintele unui astfel de specimen


Musafir

#5818 Re: Re: Re:

2016-07-04 15:06

#5817: Macanache din nou - Re: Re:  

 Nu, bai cetatene din Stupidland, nu sunt din Africa. Batut in teasta esti tu, atat copilului meu cat si mie nu ne-au trebuit mai mult de 5 secunde sa rezolvam fleacul asta, cu tot cu citirea enuntului. Daca nici acum nu ai inteles mai bine baga-ti capul intre "obrajii" dintre care scoti ce poti tu mai bun.

Incredibil...


Musafir

#5819 Re: Re:

2016-07-04 15:12

#5816: Macanache - Re:  

 Se vede ca esti un baiat de calitate. Daca ai reusit sa rezolvi "problema" a fost nimereala curata, in cazul tau. Sau doar unul dintre marile paradoxuri ale planetei.

profesorul de matematica

#5820 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului

2016-07-04 20:51

#5802: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului 

 Si cui i le trimiti ma nene? Ma-tii? Sau de la 2m sub pamant nu poate sa emita o opinie? Mai da-te-n pula mea :))

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-07-04 22:09


student

#5822 Jale

2016-07-05 00:08

 Specific romanului, cand nu il duce capu' si nu stie sa faca mai mult arunca repede cu piatra in cineva, trebuie sa fie de vina oricine inafara de el. O generatie de prosti o sa urmeze.. nu puteti interpreta un amarat de grafic cu 5 cifre.


Musafir

#5823 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului

2016-07-05 06:35

#5820: profesorul de matematica - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FRe: Re: Re: Re: aici e locul titlului 

 Sa le trimit? Nu e nevoie. As putea sa i le dau, pur si simplu, unui coleg. Daca m-as ocupa eu de derbedismele tale cu iz de alienare mintala ar putea fi considerat conflict de interese. Nene.


Musafir

#5824

2016-07-05 10:33

Prosti mai sunteti, sfinte cacat! Mai ales parintii care sustin asta

Serios?

#5825 Nu inteleg...

2016-07-05 10:45

....cum un absolvent de clase primare ar fi pus in dificultate de un asemenea subiect. Notele sunt de la 1 la 10, a deosebi axele era un exercitiu banal. 

Toata aceasta jalba-n protap este penibila. Mai bine i-ati fi pus pe printi si printese cu burta pe carte. 

Numai in Romania...