Solicităm demisia directorului general Transurb Galati, Genica Totolici!


Musafir

#76

2016-07-06 11:45

Am semnat pentru ca locul doamnei este in spatele unei tejghele dintr-o piata, nu in fruntea unei societati ce asigura transportul. Nu consider eu, ci a demonstrat ca nu are calitati manageriale pentru functia detinuta politic.Daca vom continua sa avem atitudine ,
vom schimba lucrurile.

Musafir

#77

2016-07-06 19:25

Pt ca m-am saturat sa mor in autobuze din cauza mirosurilor de transpiratie,cacat si pisat a mosilor si babelor care se plimba gratuit cu ele!!! Discriminare se numeste asta!! Sa plateasca la fel ca toata lumea!! Elevii isi platesc abonamentele din banii parintilor, nu merg gratis!!

Musafir

#78

2016-07-08 14:27

Este o incompetenta....A fost tesatoare la munca si arta si arhivar.Ce sa stie proasta asta..!!!!!.Stim cu totii de ce o tine golanul de Durbaca in functie!!!!! Este cea mai mare dovada a lipsei de educatie, cultura si bun simt..... Trebuie trimisa acasa, ca multi altii din administratia locala si sa restituie si banii pe care i a primit.Ne am saturat de curve, golani ,betivi, incompetenti care se catara pe scaune( posturi) pentru ca dau bani la partid si numai!!!!
Me

#79 Pitești

2016-07-13 19:17

Eu nu știu pe ce lume trăiește Doamna dar Piteștiul are de ceva timp autobuze cu aer condiționat, sunt curate și circulă des prin oraș.


Musafir

#80

2016-07-15 18:09

Nesimtire curata
cyp10100

#81 sistem de hinghereala

2016-10-20 19:20

Este normal sa NU existe acest “sistem de hinghereala” !! Normal este ca soferul de bus sa vanda biletele la toti care urca. Urcarea sa fie facuta numai prin fata. (coborarea pe celelate usi – daca cumva cineva incerca sa urce pe alte usi – acea persoana este chemata la sofer sau este coborata, altfel nu pleaca bus-ul din statie ! Asa se intampla peste tot in alte tari, numai la noi nu !! Sistemul cu hinghieri este si pagubos si necivilizat ! D-na directoare TRANSURB cred ca ar trebui sa gandeasca un pic la un sistem care sa functioneze !! nu la “hinghieri” – dar unde nu-i cap, vai de picioare ! – si mai apoi FALIMENT.


Musafir

#82

2016-10-20 19:22

Este normal sa NU existe acest “sistem de hinghereala” !! Normal este ca soferul de bus sa vanda biletele la toti care urca. Urcarea sa fie facuta numai prin fata. (coborarea pe celelate usi – daca cumva cineva incerca sa urce pe alte usi – acea persoana este chemata la sofer sau este coborata, altfel nu pleaca bus-ul din statie ! Asa se intampla peste tot in alte tari, numai la noi nu !! Sistemul cu hinghieri este si pagubos si necivilizat ! D-na directoare TRANSURB cred ca ar trebui sa gandeasca un pic la un sistem care sa functioneze !! nu la “hinghieri” – dar unde nu-i cap, vai de picioare ! – si mai apoi FALIMENT.
De.Adrian TATU

#83 Re: #se impune deja începerea anchetelor penale la TRANSURB###

2017-05-03 01:34

#1: -  ###

 #se impune deja începerea Anchetelor Penale la TRANSURB### www.facebook.com\adrian.tatu.98

Mugur

#84

2017-05-11 07:28

Astia nu sunt controlori, sunt baietii cu ochii albastri. Le place Galatiul plin de verdeata.

Je

#85

2017-05-11 08:13

Decat sa circul cu SAMATAX, de unde nu iesi viu din masina, mai bine circul cu TRANSURB, si ma viziteaza MUGUREL


Musafir

#86 Re: 23

2017-12-28 10:43

#6: -