Eliberati MAMA! Nu o extradati pe ANA-MARIA NEDELCU!

Eliberati MAMA! Nu o extradati pe ANA-MARIA NEDELCU! / Anunțuri / La ÎCCJ, primul termen de judecată a contestaţiei împotriva sentinţei de extrădare a Anamariei Nedelcu / Comentarii


Musafir

#1

2016-06-06 18:23

Sper sa se faca dreptate . Ne rugam pentru Ana -Maria. Doamne Ajuta !

Musafir

#2

2016-06-06 18:58

Ptr cine sunt făcute legile? Legile noastre nu pot apăra o mamă şi un copil ?Ce speranțe să mai avem in alte spețe ?.........

Musafir

#3

2016-06-06 19:57

Nu am alte comentarii fata de institutiile statului. Domnul Rares Bogdan a spus tot

Musafir

#4

2016-06-06 20:20

7 E NUMAR DIVIN SI SPER S-O AJUTE DZEU. LA BODNARIU S-AU IMPLICAT TOTI CEI DE O CONFESIUNE CU EI...DE ACEEA A FOST ASA O MARE DE PROTESTE IN TOATA LUME..NU INTELEG DE CE IN ACEST CAZ NU E LA FEL
DE CE LA IRINA CRISTESCU DIN MEXIC S-A REZOLVAT ALTFEL...TOT A PLECAT SI EA CU COPILUL
EU AM RUGAT SI ALTE PERSOANE CARE IN CAZUL BODNARIU AU FOST FOARTE ACTIVE...DAR NU CRED CA AU REACTIONAT LA FEL ACUM SINCER SUNT FOARTE DECEPTIONATA DE TOT..SI DE ALEGERI SI DE LIPSA DE IMPLICARE A ACESTUI POPOR

Musafir

#5

2016-06-06 21:56

Cum se poate asa ceva asa face statu ne ia si pielea de pe noi .....ne chinuim prin tari straine aducem bani in tara noastra da nu se vede nimic ...cind dam de greu statu se spala pe miine cum se poate asa ceva sa o aruce in gura "lupilor"...trebuie protejata in tara ei .....rusine rusine rusine

Musafir

#6

2016-06-06 23:08

ONORATA INSTANTA SA NU SE JOACE CU FOCUL!
SI FARA LEGEA RASPUNDERII MAGISTRATILOR, ORICE S-AR INTAMPLA, ROATA SE INTOARCE!
SI SE INTOARCE CRANCEN!!!
#CUTOTRESPECTUL
CAZUL

Musafir

#7

2016-06-07 04:29

Ne vom ruga pentru mama si copil ,de data asta, sentinta sa fie in favoarea lor si a DREPTATII !Asteptam anuntul pentru o demonstratie de sustinere!

Gabriela

#8

2016-06-07 06:51

Dumnezeu si Maica Domnului sa le lumineze mintea judecatorilor si sa ocroteasca aceasta mama si copilul ei! Multumim initiatorului petitiei pentru tinerea la curent cu informatii.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...