Radauti sa fie eliminat din componenta Bucovinei

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Radauti sa fie eliminat din componenta Bucovinei

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2016-03-16 16:16



Musafir

#2

2016-03-19 17:25

DaramitecumsafieunRadauticareinfloritorcazileledealtadatacumnuafost.
Cred cusiguranta mare, a pribegirii ostirilor otomane, de prin acile ceasuri se poate sa shie murdarirea lor.
Folositi ceva cloroase pentru intru-curatarea lor.
acum sa vad cati sariti e mine , dar sa va faca mila :)) cand va loviti !!


#3 esti patetic

2018-03-23 19:57

ba drogatule..ai luat speiș? :))) invata sa scrii  handicapatule... nu ne intereseaza citatele tale din biblie.. intoarce-te la adunare sa mai ragi pe acolo  umpic poate iti vorbeste o fantoma  in limbi sa nu mai fi atat de cretin :)) boule.. cum sa faci petitie in care  aduci cuvinte  de jignire fata de intreaga populatie si ep deasupra  mai si injuri ca  handicapatu si vrei semnaturi..  retardatule..a si nu sterge comentariile..sa se vada dracu opiniile tuturor.. pizda ce esti

 

 


Musafir

#4

2018-03-24 14:30

Ce mama dracului a scris asta,ca de doua ori am citit si nu inteleg care e treaba. 

Spînu Radu

#5 O petiție ilegală, care nu are motive întemeiate! Special petru persoanele care încurajează prostia!

2018-03-25 13:31

Această peție este una ilegală fiindcă reprezintă o insgare la discriminare. Pentru câțiva oameni nu puteți condamna un oraș întreg, doar voi și cu Hitler aveți așa o gândire, ar trebui pedepsite acele persoane. Cel care a inițiat această peție se poate alege cu ani foarte grei de pușcărie, dacă nu chiar pușcărie pe viață, așa cum merită, la fel și oamenii care îl susțin. Eu, ca locuitor al acestui oraș consider că este o discrimanare care nu-și are rostul. Rog pe cel care a inițiat această petiție să-mi argumenteze fiecare motiv în parte, dar știu că nu o să poată deoarece sunt niște abeții. De ce fiu un oraș infect doar pentru că transportul feroviar a fost oprit?! A fost oprit deoarece nu erau persoane sa foloseasca acest mioc de transport! Ce treabă am eu, ca cetățean al acestui oraș, cu țigările dispărute  din magazia poliției Rădăuți?! Cea mai mare dorință a mea este să vorbesc personal cu persoana care a instituit această petiție!