Spuneţi NU ! FUMATULUI PASIV

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Spuneţi NU ! FUMATULUI PASIV

Constantin MOCANU

#1

2011-06-21 10:06

Referitor la fumat, oamenii din păcate se pot împărţi în două: 1. Fumători ACTIVI, 2. Fumători PASIVI.

Chestia cu Fumător şi Nefumător, este doar o iluzie !

Musafir

#2

2011-06-21 13:35

sper sa reusim!

Musafir

#3

2011-07-13 09:14

AM FOST SI EU FUMATOR DAR MOMENTAN NU MAR DERANJA FUMUL DE TIGARA DAR SANT TIGARI CARE MIROASE INGROZITOR SI MAI ALES CAND CINEVA TRAGE ULTIMA TIGARA SI URCA INTR-UN MIJLOC DE TRANSPORT IN COMUN TISE FACE RAU CE MIROS INGROZITOR DAR CEL CE FUMEAZA E UN INCONSTIENT SI NU REALIZEAZA ACEST INCONVIENT .

Musafir

#4

2012-04-05 11:06

Este foarte rau sa lucrezi intr-un bar si sa fi nevoit sa inhalezi fum de tigare,tu fiind nefumator,lucrul acesta il pat eu si simt ca nu e bine deloc pentru sanatatea mea

Musafir

#5

2012-05-12 23:25

M-am saturat sa miros fumul de tigara al nesimtitilor pe strada si in parc.Va rog sa interziceti complet fumatul inclusiv in aer liber in afara spatiilor special amenajate in acest sens.
SALVATI OLTCHIM

#6 http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim

2013-08-20 16:26

S.O.S. OLTCHIM - ARPECHIM IN INSOLVENTA! URMEAZA FALIMENTUL?
DREPTATE PENTRU OLTCHIM - ARPECHIM! DREPTATE PENTRU ECONOMIA ROMANEASCA!

SALVATI ECONOMIA DIN ROMANIA!
SALVATI OLTCHIM ARPECHIM!

SEMNATI PETITIA http://www.petitieonline.com/salvati_oltchim_si_arpechim !

Musafir

#7

2015-05-20 14:57

Nu sunt de acord cu fumatul in public. Nu mi se pare in regula sa merg la un spectacol sau intr-un spatiu public si sa fiu nevoita sa respir fumul de tigara al altora.

Musafir

#8

2015-10-22 19:06

De ani de zile vecina mea de la etajul 6 ne terorizeaza cu fumul de tigara emis din baie.stim ca nu exista inca o lege dar exista plamani plini de plutoniu de la tigari si orice poate dovedi prezenta accestei nocivitati in plamani.Consider necesara stoparea accestei forme de distugere a celor din jur.