Alaturi de Dinamo impotriva presei aservite

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Alaturi de Dinamo impotriva presei aservite


Musafir

#1

2016-02-22 16:02

Suntem sătui de aberațiile suporterilor mascati ai celor de la fcsb care se ascund dupa o tastatura sau un pix si umplu ziarele cu prostii!!!

Musafir

#2

2016-02-22 16:45

Pt a stopa incorectitudinea in ceea ce privește modul de a relata campionatul intern.

Musafir

#3

2016-02-22 16:50

Pentru ca m.amnsaturat de atata dezinformare in presa sportiva, pentru ca m am saturat sa vad ca pentru presa scrisa si nu numai , competitia de fotbal in Romsnia, inseamna doar FCSB pentru unii si Gigi Becali in aceeasi masura !
Le sugerez sa faca emisiuni cu titlul fcsb sport si ziarul fcsb & gigi becali

Musafir

#4

2016-02-22 16:52

Pentru dreptate

Musafir

#5

2016-02-22 16:52

Dinamo suntem noi!!!

Musafir

#6

2016-02-22 16:54

Dreptate pentru DINAMO!!!!


Musafir

#7

2016-02-22 17:01

presa aservita, acuzatii nefondate!!

Musafir

#8

2016-02-22 17:02

Consider acuzele celor de la PROSPORT ca fiind nefondate, calomnioase si fara nici o proba. Nu este prima data cand ei fac lucrurile in felul acesta. Sper sa fim cat mai multi si sa invatam presa sa stie care este locul ei cand si unde trebuie sa se opreasca. Sper ca justitia sa isi faca datoria.

Musafir

#9

2016-02-22 17:06

Gata, destul, STOP SLUGĂRNICIA!!!

Musafir

#10

2016-02-22 17:06

Pentru ca fotbalu sa fie corect .Si ca campioana sa fie decisa pe tere nu prin televizuni RUȘINE PROSPORT
ValyD

#11 Muie presa

2016-02-22 17:09

MUIE PRESA


Musafir

#12 O

2016-02-22 17:10

Sport.ro(oaia tv) pro tvstiii pizdii matiii de securisti manipulatori ...ei Stiu ca suntem mai multi decat spun ei si ️cu noi e greu ....aveti grija ca va futem.Forta Dinamo


Musafir

#13

2016-02-22 17:16

Judecaţii pe aceşti nesimţiţi, care vor să impiedice FC Dinamo in drumul spre titlu !

Musafir

#14

2016-02-22 17:19

Toata lumea s-a saturat de pupincurismul de la sport . Ro ,pro tv si pro sport ,unde se supra mediaza echipa ciobanului si a familiei reghepart,am prieteni in cartier care ️️nu se mai uita la emisiunile lor .eu aZi am dat unfollow la sport.ro(oaia tv)

Musafir

#15

2016-02-22 17:29

Stirile protv, sport.ro, gsp.ro(tv) digisport, sunt platite cu bani negrii ca sa faca imagine fcsb!! Trebuie sa inceteze asta imediat!!

Musafir

#16 Pentru ca iubim dinamo

2016-02-22 17:29

Pentru dinamo


Musafir

#17

2016-02-22 17:34

Inegalitatea cluburilor de fotbal in presa din romania

Musafir

#18

2016-02-22 17:36

muie presei slgarnice ciobanului analfabet

Musafir

#19

2016-02-22 17:50

Pentru ca asa este corect,presa trebuie sa fie impartiala,nu sa faca jocurile unor anume echipe.Asa se intimpla cu posturile de stiri care fac jocurile partidelor politice.Ajunge atata magarie,vrem jurnalisti profesionisti.

Musafir

#20

2016-02-22 17:53

Pentru că Fcsb este favorizată de Dolce Sport,Digi Sport,Sport.ro,sa nu mai zic de Pro tv căci in cupa româniei toate meciurile cu Fcsb sunt puse pe acest canal iar celelalte meciuri sunt puse pe Sport.ro.
Eu doresc ca Fcsb sa nu mai fie favorizată de presă.Exista 2 feluri prin care Fcsb este favorizată : 1 cei din presă sunt stelisti
2 Sau sunt mituiti de Becali.

Musafir

#21

2016-02-22 17:55

Nu mai vreau sa fie mediatizati in fotbal doar aia care dau bani jurnalistilor sa le faca reclama...
Dinica

#22 O parere mai complicata. Hai sa fim mai civilizati daca tot dorim si ziare civilizate

2016-02-22 18:00

Orice se intampla hop steaua e devina, ca haitele de maidanezi, le arunci o bucata de carne si toti se bat pentru ia , nu se uita daca e stricata sau nu. Ia aduceti voi argumente si dovezi pana la urma ca nu a fost blat! Acum sa ma fac inteles, eu nu zic ca a fost blat, ba chiar as zice ca nu ,dar e umpic c-am mult aceasta petitie in care cereti sa dea in judecata un ziar. Pana la urma numai cei din interior stiu exact ce se intampla, iar ce vedem noi e asa, varful unui iceberg.

Daca intradevar se dovedeste ca nu e adevarat nu am decat sa imi exprim nemultumirea pentru niste nesimtiti care practic strica munca unora si imaginea. Pana una alta parerea mea e ca nu s-a dus Gigi si cu Reghe la sport.ro si a zis "ba X , i-a scrie tu acolo ca dinamo a facut blat" sau ca nu stiu, ar face manevre pe undeva. Adica  intr-o lume corupta e cam imposibil doar una sa poata face smecherii .

Nu cred ca e devina Steaua ca e "pupata in cur" (scuzati-mi expresia) , adica fiecare produce ce se vinde, se vinde Steaua pupam in cur steaua, se vinde un scandal cu Dinamo, facem unul. Pana la urma daca tu nu cumperi produsul unui producator acla inevitabil "o va mierli" , se va duce singur jos. Problema nu e numai la ziaristi ci si la noi intr-un oarecare fel. Hai sa nu mai dam vina pe toti si sa incepem o schimbare de la noi insine.

Intr-o concluzie, cred ca s-a vazut de la inceput ca sunt sustinator al echipei stelei si imi cer mii de scuze pentru introducere dar a fost o idee pe moment si eu efectiv nu am nimic cu fanii dinamovisti , ii respect si ii stimez, pana la urma cu totii iubim acelasi sport indiferent de echipa , doar ca si eu ca sustinator la fel cum o faceti voi am vrut sa imi exprim opinia legata de aceasta petitite si de posibila implicare a stelei in ea. Nu va doresc decat succes in ceea ce faceti doar ca parerea mea e ca nu trebuie sa pui "botul" la tot si sa incerci sa treci informatia prin propriul filtru ; plus ca ma gandesc ca nu cred ca sunt multi cei care cred ca a fost blat , adica daca urmaresti putin fotbal intelegi anumite lucruri. Hai ca m-am lungit destul de mult si cred ca am suparati si mai multa lume. Astept ca si voi derbiul cu nerabdare si cel mai bun sa castige. O seara buna si multa sanatate tuturor.  

 

                                                                                    * Imi cer scuze pentru eventuale greseli de scriere

 


Musafir

#23

2016-02-22 18:01

Pai siplu ma m saturat sa vad cui Pe toate posturile tv de sport indiferent Cine joaca se vorreste doar de fcsb

Musafir

#24

2016-02-22 18:03

Sunt satul sa nu vad la televizor, in ziare si pe net alte stiri decat de clona fcsb ( o echipa tinuta in brate de federatie,liga si ziare )

Musafir

#25 Re: O parere mai complicata. Hai sa fim mai civilizati daca tot dorim si ziare civilizate

2016-02-22 18:10

#22: Dinica - O parere mai complicata. Hai sa fim mai civilizati daca tot dorim si ziare civilizate 

 niciunde in lumea asta nu trebuie sa demonstrezi tu ca NU A FOST BLAT, ci justiția sa demonstreze ca a fost. Pt ca se pleacă de la prezumția de nevinovăție nu invers!!