România-Norvegia, împreună pentru copiii Bodnariu

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția România-Norvegia, împreună pentru copiii Bodnariu


Musafir

#6901

2016-01-12 00:54

Majestate, daca protectia copilului din Norvegia, v-ar lua copii pentru ca ii "inoctrinati cu protocolul Casei Regale, protocol care ii afecteaza psihic si fizic pe copii excelentei voastre", ce veti face ?
Sunteti o tara de barbari, fara sentimente, fara umanitate...Daca vreti sa dispareti ca natiune, daca va plac casatoriile dinttre persoane de aceasi sex, daca vreti sa va cosatoriti in familie, si NU vreti sa faceti copii, asta NU este problema noastra, dar LASATI-NE COPII IN PACE !
COPII pentru NOI ROMANII sunt TOTUL !
NU ACCEPTAM SA NE FURATI COPII !

Musafir

#6902

2016-01-12 00:55

Pentru ca sunt om

Musafir

#6903

2016-01-12 00:58

pentru fam bodnariu sa i se dea copii anapoi

Musafir

#6904

2016-01-12 00:58

Ca sa se faca dreptate urgenta in cazul Fam Bodnariu si sutelor de mii de parinti din toata Europa sa li se dea copii inapoi pt ca e ilegal ce au facut,nimeni da absolut nimeni nu poate lua copii din fam ca nu ei i-au nascut,crescut!!!Multumesc

Musafir

#6905

2016-01-12 01:00

Cu speranța că se va schimba ceva în bine

Musafir

#6906

2016-01-12 01:01

Daca suntem credinciosi lui Dumneze,El rezolva totul prin credinta noastra pt ca "Totul este cu putinta celui ce crede!!" Domnul sa lucreze!!

Musafir

#6907

2016-01-12 01:03

Niciodata n-as putea sa iubesc un copil strain asa cum il iubesc pe al meu . Numai un popor degenerat genetic admite si practica separarea copiilor de parinti.In momentul in care copilul este smuls de langa familie sufera un soc puternic, ireversibil, cu cosecinte deosebit de grave - cu alte cuvinte psihoafectiv este ca si mort .Sa-i acuzam de crima pe norvegieni ? Cum sa desparti fratii si sa-i dai spre adoptie in familli diferite in mare secret ? De cand se practica aceasta oribilitate in Norvegia ? Ce se intampla cand acesti copii ajung la varsta casatoriei ? Se casatoreste frate cu sora ori cu verisoara? Inca se mai fac experimente pe oameni ca in lagarele de la Auschwitz ? Cati ,,Mengele " sunt in guvernul acestei tari si cati dintre ei accepta ca in poporul lor sa fie multi rezultati in urma unui incest ? Acestea sunt doar intrebari nu sunt acuzatii .Nu pot sa cred ca se poate intampla asa ceva in ziua de azi . Daca dintr-o grava eroare asa ceva este posibil , oameni buni , de pe intreaga planeta , ridicati-va impotriva acestei monstruozitati si eliberati copii din ghearele acestui sistem diabolic !

Musafir

#6908

2016-01-12 01:03

Cum poate fi comentata o asemenea atrocitate? Inteleg ca este o mare diferenta intre legile si modurile noast6re de viata, dar ce s-a intamplat cu aceasta familie depaseste puterea de intelegere a oricarui om.
mahnirea
Musafir

#6909

2016-01-12 01:04

Doar in Coreea de Nord copiii sunt luati de langa parinti pentru a fi crescuti lipsiti de dragoste, a li se extirpa sufletelul si transforma in roboti.
Exista o asemanare intre Nord Coreea si Norvegia?
Daca parintii naturali nu sunt capabili sa creasca rodul lor, oare niste straini BOGATI ce cumpara rodul iubirii a doi parinti,pot fi mai eficienti??????
Cata suferinta, dar cati bani catiga aceasta firma particulara prin vanzari de suflete?
Cum poate PRESEDINTELE ROMANIEI sa rezolve aceasta suiferinta, cand EL a VANDUT copii romani???


Musafir

#6910

2016-01-12 01:04

incredibil ca intr-tara democratica,in acestsecol se intampla asemenea femomene.

Musafir

#6911

2016-01-12 01:07

Familia este mai presus de orice!

Musafir

#6912

2016-01-12 01:07

Eu nu cred că este un accident ce se ântampla cu acești copii născuți sau care ajung ân Norvegia. Se pare ca cei care se ocupă acolo de așa zisa protecție a copiilor sunt complici la aceasta vânătoare de copii alături de cei care se fac ca nu vad.Dar dacă mă ânsel și cei de la protecția copilului miar spune ca mă ânsel eu liaş spune ca sunt foarte bolnavI şi trebuie internați de urgență absolut toți care fac parte din această structura.SUNTEȚI BOLNAVI dragi norvegieni!!!

Musafir

#6913

2016-01-12 01:08

Pentru ca, asa cum noi romanii suntem obligati ,de catre S.U.A.,Comunitatea Europeana, sa respectam o sumedenie de legi si prevederi (care de multe ori nu sunt compatibile cu nivelul nostru de trai -deci rupem efectiv "de la gura copiilor nostri"!) , ei bine, atunci consider ca este ABSOLUT OBLIGATORIU ca inclusiv "tarile dezvoltate" sa respecte riguros toate prevederile ce decurg din legislatia si tratatele internationale pe care dealtfel le-au agreat si semnat ! Ma intreb retoric,ca debicei cei "puternici" au voie sa eludeze legea ?!!

Musafir

#6914

2016-01-12 01:08

Pentru ca simst durerea lor Multumesc.

Musafir

#6915

2016-01-12 01:09

Bravo Antena3!!!! Sunteti cei mai buni!!!!

Musafir

#6916

2016-01-12 01:09

Poate copiii acestia sunt doriti de familii de norvegieni iar toata tevatura aceasta, cu dovezi plazmuite gen "e jenant cum a tinut copilul in brate", este de fatada. Cine stie cati bani sunt dispusi sa cheltuiasca cei care vor un copil frumos si tanar; si cati bani incaseaza firma aceea privata care se ocupa de "siguranta" copiilor, rapindu-i pur si simplu.


Musafir

#6917

2016-01-12 01:09

Vrem sa fim alaturi de fam. Bodnariu!

Musafir

#6918

2016-01-12 01:09

I'm a mother and I can't imagine what this family is going through

Musafir

#6919

2016-01-12 01:10

Am semnat aceasta petitie pentru ca guvernul Norvegian sa inapoieze copii urgent familiei Bodnariu si sa inteleaga cultura romana inainte de a face astfel de greseli.

Musafir

#6920

2016-01-12 01:11

Zilnic urmaresc cazul si mă rog pentru o reunificarea familiei Bodnariu.

Musafir

#6921

2016-01-12 01:13

Rusine Norvegia !Shame!!!!Sunteti o rusine a Planetei!!Sunteti un popor de degenerati de asta va starpeste D zeu !Majestate ,cum permiteti asa ceva in tara Dvs??Urgent sa restituiti copii confiscati in mod abuziv pentru ca va iesi un scandal de proportii.Sa va fie rusine,popor de hingheri !

Musafir

#6922

2016-01-12 01:13

Impreuna suntem mai multi si mult mai puternici ! Doamne ajuta !

Musafir

#6923

2016-01-12 01:13

Doresc reintregirea familiei Bodnariu, cit se poate de repede. Locuiesc in USA si pentru ca am lasat copilul citeva minute in masina,( copilul nu a patit nimic),am fost condamnata de abuz de gradul 2, si judecata. S-au facut investigatiile necesare inclusive inspectia casei, apoi daca eram gasita vinovata de neglijenta, mi se luau copiii. Ce face Norvegia este total abnormal. Cu adevarat de necrezut. Acesta nu e protectia copilului ci mafie moderna.


Musafir

#6924

2016-01-12 01:14

Raman cu speranta in suflet ca norvegia va fii induplecata de toate semnaturile adunate si sa le dea dumnezeu mintea de pe urma si sa reuneasca familia botnariu dumnezeu sa va ajute

Musafir

#6925

2016-01-12 01:14

Pentru ca sunt pur si simplu stupefiat de ceea ce ascunde o tara ca si Norvegia , tara pe care multi dintre noi o consideram democrata , libera in exprimare si sigura din punct de vedere a drepturilor omului . Faceti cumva sa stie toata lumea ca Norvegia este cea mai nesigura tara din lume in ceea ce priveste cresterea copiilor ! Nici o diferenta intre tatarii din sec xv care veneau si prindeau cu arcanul copiii ca sa-i duca in robie si norvegia zilelor noastre . Punct .